Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gery9112


Gery9112
őstag

Remélhetőleg a sokat teaselt Alan Wake 2 lesz. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#2) oriic válasza Gery9112 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tok uj IP lesz elvileg.

Live-Die-Respawn

(#3) cyberkind válasza Gery9112 (#1) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó lenne de nem volt az akkora siker mint a MP sorozat, igazából nem is értem minek adták el. :D

Paranormal Cocktivity

(#4) Gery9112 válasza oriic (#2) üzenetére


Gery9112
őstag

Az se gond, csak ne ez a Quantum Break, félig sorozat - félig (játék) agyon szkriptelt unalmas valami legyen.

Ez volt az első és egyetlen játékuk eddig, amit nem tudtam végigjátszani.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) Xarina


Xarina
aktív tag

A ket Max Payne nagyon jo volt, az Alan Wake sem volt rossz, de a kiegeszitoje mar nem jott be, a QB meg meg kevesbe. Kar, hogy a Max Payne jogok nem naluk vannak en inkabb abbol neznek meg egy ujabb reszt.

(#6) HELLAFLUSH válasza Xarina (#5) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

egy új Max Paynek én is tudnék örülni, szinte azon a sorozaton nőttem fel :)

(#7) Psychopeti válasza Gery9112 (#1) üzenetére


Psychopeti
senior tag

+1

Jó lenne már tényleg ha bejelentenék a folytatását :K
Az első részt és a kiegészítőjét is végig vittem a legkönnyebtől a rémálom fokozatig :B

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#8) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Bilibe lóg a kezem, de Max Payne miatt akár újra vennék gamer pc-t. Gameofmylife.

Nyilván nem az jön, de jó volt még látni is...

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.