Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KYZRR


KYZRR
őstag

Kissé kaotikus volt amikor még nem láttuk a teljes skálát, de így egy teljes szériaként tekintve, illetve 1-2 kisebb hibát leszámítva(műanyag hátlap, IP 68 hátránya) tényleg korrekt darabok lettek..

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#2) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Nem csoda. Viszonylag olcsón adnak AMOLED kijelzőt. Elég jó lett idén a Samsung középkategóriája.

(#3) pusszycat válasza KYZRR (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Még most jön pl. a Galaxy A60 baloldali kameralyukkal.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem IPS kijelzővel jobban feküdne. Az A széria tavaly is és idén is elég tisztességes lett.

(#5) pusszycat válasza janeszgol (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az A60 IPS a kimovil szerint.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Obyboy válasza janeszgol (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

Egyetértek. A tavalyi széria elég jól sikerült és az idei (A2019) még jobb lett egy kicsit.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#7) nicu71 válasza janeszgol (#4) üzenetére


nicu71
addikt

nekem pedig az Amoled miatt tetszik ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Csaaaak? Egy közel 1milliárdos népességű országban?Kevés... :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#9) nyisziati


nyisziati
veterán

Nagyon összeszedte magát a samu. Amilyen kaotikus volt a kínálata évekig, annyira jól átgondolt palettát hoztak idén. Ráadásul már a belépőszinttől megfelelő a teljesítmény, a Spreadtrum chipsetek már a múlté.
Plusz a samoled meg az általános minőség is sokat nyom a latban.
Ja és a garanciavállalás is példás, ami a kínaiaknál elég döcögősen alakult eddig. Úgyhogy ár/érték arányban nagyon erős a felhozatal.

(#10) Fecogame válasza nyisziati (#9) üzenetére


Fecogame
veterán

Nekem még mindig vannak ellenérzéseim magával a Samsung telefonokkal kapcsolatban attól függetlenül, hogy nekem is kényszerből lett egy S9-es céges telefonom.

Az ezelőtti telefonom menüje (bö'csület 8) jobban tetszett :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) nyisziati válasza Fecogame (#10) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem Xiaomi volt sokáig és kedveltem a MIUI-t (jobban, mint a TouchWiz-t), csak sajnos az utóbbi idők hardver-cunamija nem tett jót a szoftverfejlesztésnek. A samunál meg odafigyelnek erre.

(#12) sxxorp


sxxorp
őstag

Szinte biztos, hogy nem a képen szereplő szériatag neve a legmegfelelőbb illusztráció Indiához :)

(#13) Narancskoma


Narancskoma
tag

Ennyi pénzért szerintem is megérős lett. Messze a legszebb kijelző a piacon.

(#14) Prien


Prien
addikt

Legalább lesz "support" évek múlva is rájuk, köszönhetően a népes xda közösségnek. :)

A kevés is több a semminél.

(#15) Gusztáv válasza sxxorp (#12) üzenetére


Gusztáv
addikt

Na igen, szerintem sem ezek fogytak annyira, hanem a A10 - A30. Olcsó, nagy kijelző, vállalható hw.

Laci

(#16) nicu71 válasza Narancskoma (#13) üzenetére


nicu71
addikt

ugye? én is láttam már ezt azt de ettől leesett az állam

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#17) Stevo80a


Stevo80a
kezdő

Europaban miert nem lehet kapni mindet?(Anno 2017 es A7-est vagy A9-est vettem volna)

(#18) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Szép kerek szám, lesz ez még több is😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 813 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.