Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolik


Zolik
senior tag

hát nem tudom de ez az 5000 darab nem nagy durranás...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) peestee83 válasza Zolik (#1) üzenetére


peestee83
aktív tag

75 mp alatt? szerintem nem rossz. És csak a készlet volt ennyi, ha több lett volna, többet tudnak értékesíteni.

Cor ne edito

(#3) Viktor0610 válasza Zolik (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát pedig hidd el, hogy nagy durranás. :P Egy napra hasonló fogyással számolva 5760000 darabot jelent. :Y

Samsung Galaxy A54

(#4) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Érkezhetne egy frissítés is, mert produkál érdekességeket a 23.0.0... :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#5) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Szerintem sem annyira nagy szám, a MI3-ból 86 mp alatt 100000 fogyott el. Jó, persze nem egy kategória a kettő, de akkor is, ez nem egy olyan világra szóló siker.

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#6) AS


AS
félisten

Ez csak marketing . Majd ha lesz millios eladás 1 hét alatt akkor írhatnak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Hol vannak az összehasonlító adatok :F Így ez csak egy szám, aminek önmagában maximum, ahogy felettem írták, kétes reklámértéke van, semmi más. Többet nem is lehet erről filozofálni...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

This is marketing

Xiaomi már régóta prezentálja a bűvös számokat... Ez az egy nem tetszik max bennük, 3-féle készülékük volt nálam, abszolút a kategória legjobbjai

Note épp pár napja.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Derrewyn válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


Derrewyn
senior tag

A 1 nap alatt 200.000 db-ot sem tudnák hozni szerintem. Ez az 5000 db 75 másodperc alatt nevetséges marketingfogás, egy kis hype kellett csupán hozzá. :U

A készülék persze ettől lehet jó, de 5000 db globális viszonylatban nem mennyiség.

(#10) Graphics válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez azért merész matekpélda... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Viktor0610 válasza Graphics (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, hát na. :P :D

De legalább pontos! :))

Samsung Galaxy A54

(#12) Lecs@


Lecs@
addikt

Jók is a Japán telók ! Hajrá ! :C

512 GB

(#13) Thaaleum válasza Lecs@ (#12) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Még jó, hogy kínai... :DDD

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#14) tolvaj! válasza MuzikJunkie (#4) üzenetére


tolvaj!
őstag

Van. Kint a 25-ős. És állat a telefon. Most is arról írok.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#15) csongi válasza Thaaleum (#13) üzenetére


csongi
veterán

Jajj már, a Nokia a Japán :D
Szép marketing. Én ma reggel ébredés után még 2 percig csukva tartottam szemem és egyetlen egyet sem pislantottam :)

(#16) Luck Dragon

Ha tovább bővíteni a piacát, akár sokkal nagyobb is lenne ez a szám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Alert89 válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


Alert89
tag

Valószínű ennyire van gyártókapacitás, ill. gondolom még nincsenek kiépítve a külföldi értékesítési és szervizelési csatornák. Ezek nem 2 perc, azonkívül meg megdobják az árat is, ami az egyik erényük.

(#18) AS válasza Alert89 (#17) üzenetére


AS
félisten

+ Biztos hogy nincs meg minden szabadalmuk kinán kívül. (Ezért is olyan olcsó mert azt nem fizetik meg)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Totheground


Totheground
addikt

Sőt, lehet, hogy ebből 4500 már 50 sec alatt elfogyott!!!!44!
Viszont ebben az esetben az eladások az erős kezdés utan 80%-ot zuhantak és a cég a csőd szélen táncol!!!!44!

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#20) w333 válasza Derrewyn (#9) üzenetére


w333
félisten

Már miért lenne marketing ? :U
Fél áron jobb telefonokat gyártanak mint egyes nagyobb gyártók :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#21) Graphics válasza w333 (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert ez marketing. Azert. Szep szamok.

Persze ettol meg jo. Sot kivalo cuccok

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) halkow válasza Thaaleum (#5) üzenetére


halkow
őstag

Egyetértek veled, a kínaiak szemszögéből nézve azt sokkal jobban meg éri venni nekik szerintem 55k ot egy mi3

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) Graphics válasza halkow (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De az se annyi :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) FATtila78


FATtila78
tag

Öröm olvasni ezt a sok 30-as 40-es, 300+ nettó keresetű pacákot, akik 8 havonta cserélgetik a flagship telójukat 2004 óta, hogy egy hülye telefonon képesek minden nap hajba kapni. Vajon mit kompenzálhattok? :D

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#25) Graphics válasza FATtila78 (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerencsere kiestem a pixisbol ;]

De ez se flagship :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) wertigo1984 válasza Zolik (#1) üzenetére


wertigo1984
őstag

1 perc alatt szerintem ez szep azám. :K

(#8) Duliee Redmi Note-val nyomod? :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#27) Graphics válasza wertigo1984 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Atmenoben volt nalam par napig.

Csak a szokasos ultraf.sz. Xiaomi :D jo cucc lett

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) lexter00


lexter00
őstag

Nagy kaland,ezeket kb 4-5 nagy kínai webshop vette meg.

(#29) Viktor0610 válasza lexter00 (#28) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, ott voltál, azért tudod. :P

Samsung Galaxy A54

(#30) azopi74


azopi74
addikt

"Az ötezres darabszám tényleg nagyon jól hangzik, a siker azonban megítélés kérdése, mivel a távol-keleti országban nagyságrendileg ötmillióan laknak, vagyis a népesség mindössze 0,1%-a vásárolt egyelőre a kínaiak termékéből, más kérdés, hogy a további előrendeléseket nem számították bele a jelentésbe"

Pedig biztos ebben a tempóban folytatták, és 20 órával később már minden szingapúri zsebében egy redmi note lapult :D. A kínai piac lefedéséhez viszont ugyanebben a tempóban 8 hónapra lehet szükség. :)

(#31) Kornel


Kornel
veterán

Június 6-an rendeltek az alin, kb. Másfél hét múlva a kezemben is volt:)
50k alatt aki jobbat mutat ujan, annak fizetek egy sört :)

(#32) halkow válasza FATtila78 (#24) üzenetére


halkow
őstag

vicces vagy ..... csak nagyon el vagy tévedve nem vagyok se 30-as, se 40-es de még 25-ös se! hivatalosan újonnan boltból most vettem a 4-dik telómat 10 év alatt ! a többit használtan vettem csere-beréltem mert mindig előbb-utobb elb@szottak mellesleg saját magam keresem meg a pénz rájuk

utolsó sorban nagyon el is vagy tévedve ha az én volt vagy mostani telóimat " flagship "nek tartod

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#33) MuzikJunkie válasza tolvaj! (#14) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Jaja, azóta megtaláltam, csak OTA-n nem jött.
Tegnap óta ColorOS 2.0 van rajta, ami egy baromi jó cucc... :C

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#34) Kornel válasza MuzikJunkie (#33) üzenetére


Kornel
veterán

Erről a colorOS - ről valami info?
Hogy raktad fel?

(#35) Hintalow


Hintalow
senior tag

Jól hagzik ez a szám, de azért "kicsit" távol van bármilyen releváns értéktől :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#36) MuzikJunkie válasza Kornel (#34) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

[Innen] tudod letölteni, TWRP-ből lehet feltenni. Csak angol és kínai nyelv van benne, de a tudása kárpótol a magyar nyelv hiányáért. Gapps sincs, azt is recovery-ből tudod feltenni.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#37) Kornel válasza MuzikJunkie (#36) üzenetére


Kornel
veterán

Lehet meglesem.
Szóval ez tuti működik note - on?

(#38) MuzikJunkie válasza Kornel (#37) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Persze, arra van. Itt van egy teljes kollekció és leírás.
Csak a PIN kód kérést kapcsold ki a kártyádon.

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#39) AS


AS
félisten

Már a ZTE is kezdi..
ZTE sells 52,800 Nubia Z7 units in under five minutes

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) lexter00 válasza AS (#39) üzenetére


lexter00
őstag

Ahogy ismerem a Samsungot... ;]

(#41) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

majd akkor erdekel ha 3 honap alatt tobb milliot adnak el !!

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#42) Kornel válasza Dr.FantastiK (#41) üzenetére


Kornel
veterán

Ami igaz is :)

(#43) Kornel válasza Kornel (#42) üzenetére


Kornel
veterán

26, 1 millió telefon fél év alatt.
[link]

Ebből 2 db-ot én vettem meg :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.