Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

32", VA panel, 1080p, 240Hz-el? Ilyen még nem volt! :Y

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) -=RelakS=- válasza AxBattler (#1) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nem mondom, hogy rossz, volt VA paneles 32"-os tévém, de a "minek?" határát súrolja (szép nagy pixelek)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3) AxBattler válasza -=RelakS=- (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát, eddig sem árasztottak el minket hasonló modellekkel... talán nem véletlenül. :D

Akinek minél nagyobb monitor kell, minél nagyobb képfrissítéssel, az megkapja!
HC multizó konzol huszároknak tök jó lehet! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#4) _AnTi_ válasza AxBattler (#1) üzenetére


_AnTi_
tag

Kemény lehet. Bárcsak a 32" 4K@100+ Hz monitorok dömpingje jönne lesz@rom milyen panellel. :B
De egyelőre a belső szerveimet még nem adom egy ilyen monitorért. A jelenlegi kínálat azért annyira nem kell. :D

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#5) AxBattler válasza _AnTi_ (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

32" 4K@100+ Hz
Az még arrébb lesz... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#6) -=RelakS=- válasza _AnTi_ (#4) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

42" 4K 120Hz-re befizetnék :)
31"-on a 4K azért mindennapi használatra szerintem kicsi. (sajna ekkorát kaptam melóban :( )
150%-on nem szeretek nagyítani képet, 200%-on meg már kvázi nagy minden.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#7) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

A 32-esre megértem,hogy ekkora talpakat raknak,de a 24-es meg a 27-esre minek?

06-3o/9759I39

(#8) _AnTi_ válasza -=RelakS=- (#6) üzenetére


_AnTi_
tag

Én is. Érdekes, amit írsz, hogy 31"-on a 4K kicsi (sajnos nincs 4K monitorom, de nagyon szeretnék egyet, csak egy 27"-es 2K van, az nekem pont jó felbontás/képméret).
Arra gondoltam, hogy ez a méret már megfelelő a 4K-ra. Nagyon jó lenne programozáshoz és egyszerűbb grafikai munkákhoz. :K

Azt nem értem a gyártók miért erőltetik a 4K-t 24"-27"-on? :Y

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#9) -=RelakS=- válasza _AnTi_ (#8) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

27" 2560*1440-et évekig használtam, az kb a 20" FullHD, még kb rendben van. Itthon 42" 4K van, hasonló pixelméret, elvagyok vele.
A 31" 4K viszont kb egy 15" FullHD-nak felel meg, tehát laptop méret. Egyedül, közel húzódva a monitorhoz úgy ahogy elmegy, de ha már kolléga odajön, hogy együtt oldjunk meg valamit, akkor semmit nem látunk az apróságokból.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.