Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lemusz


lemusz
addikt

Mitől őszi egy hardver?

(#2) Amerigo49 válasza lemusz (#1) üzenetére


Amerigo49
csendes tag

Attól, hogy mostanában ráhullhatnak a száraz falevelek.
És ez nagyon fontos... :DD

(#3) koby11h


koby11h
aktív tag

"Mivel gamer gépről van szó, a 8 GB DDR4 RAM"
Irodai gépeket veszünk 8 GB-al, már 2 éve. Gyártóknál megállt az idő, vagy csak pasziánszozni szoktak?

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#4) villamos válasza koby11h (#3) üzenetére


villamos
őstag

Olvasd végig a mondatot. Nem a 8GB RAM miatt lesz gémer a gép, hanem a dedikált videokártya miatt.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#5) koby11h válasza villamos (#4) üzenetére


koby11h
aktív tag

Arra gondolok, hogy 8 GB egy gémer gépben szerintem kevés.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#6) H0P4


H0P4
csendes tag

Ezekre a hardverekre mondják a szakmában hogy koros készlet. Már rég nem aktuális hardver, beragadt a raktárba az árán pedig próbálnak sokat szakítani. De mivel nem kell senkinek rájuk rohad mintsem hogy drasztikusan leárazzak. Ősrégi hardver konfig, régi design stb. A jó magyar hozzá értő kereskedők azt gondolja hogy majd a hozzá nem értő elviszi mert azt hiszi menő új termék ha már cikkbe bekerül. De remélem senki nem viszi el. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) ricsip válasza H0P4 (#6) üzenetére


ricsip
addikt

Évek óta (mióta van ez az ajánló) ehhez hasonló bennragadt szarokat reklámozzák ezekben a cikkekben a ph hírdetői.

-

(#8) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Az a subsonic kormány 50ért. Best buynak tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#9) doooo


doooo
veterán

Az az asztali gép mondjuk nem tűnik rossznak. Nem olcsó, de jó a hw.

(#10) CabalX


CabalX
aktív tag

De legalább olvasnának utána a cuccoknak amiket hírdetnek vagy csak nézzenek a képekre...
A TUF Gaming GT301 ház hol bővíthető optikai meghajtóval? Max ha ki-flexeli az ember... Az egy 3 ventillátoros előlappal szerelt "gamer" ház.

(#11) Jürgenmüller


Jürgenmüller
kezdő

Ezek a ZenBook-ok elég menők. Jó cuccok. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#12) bollokcs80 válasza Jürgenmüller (#11) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Szerintem is és még azért messze nem elavultak.

B.Cs.

(#13) ceia


ceia
őstag

Az Asus gamer laptop elég jó ennyiért, ha valakinek mindenképpen laptop kell és játszani is akar, no meg ha nem akar sokat költeni. És a Samsung monitorok, főleg a kisebb 48k-ért. IPS, full hd, 5ms, 75Hz, 18W.. Utánanéztem, villódzásmentes, tehát ha minden igaz, nem pwm-es. Egy oldalon csupa 4/5 a vásárlók értékelése. Ha valaki nem egy Rothschield, vagy IT-s, simán megfelel még vasárnapi játékra is. :)

A Lian Li ház kapcsán elgondolkoztam, miért gyárthatnak annyi ablakos házat.
Ez a három tippem van:
1. Mert még az edzettüveg is olcsóbb az acélnál, és így kisebb a gyártási költség.
2. Az edzettüveg drágább az acélnál, így feljebb árazhatják a terméket, nagyobb lesz rajta a haszon.
3. Az emberek vitrinnek akarják használni a számítógép házat, esetleg lámpának, vagy csak szeretnek bekukucskálni, mert a tv-ben sincs jobb műsor, hát akkor jó, legyen. :D

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#14) eszterencs válasza CabalX (#10) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Köszi az észrevételt, ez teljesen jogos. :R A forgalmazó honlapján szerepelt így a bővíthetőség, de ez ezzel a házzal biztosan nem igaz, javítottuk a szöveget.

[ Szerkesztve ]

(#15) Achar


Achar
tag

Jöttem károgni. - jogosan- őszi készlet kisöprés megvolt. :) Felkészül: blekk frájdej, white frájdéj, gold frájdéj, Black week, white week, gold week. Black hónap, ésatöbbi. :) szívesen.

(#16) Joci10 válasza eszterencs (#14) üzenetére


Joci10
őstag

Egy kérdés: az opcionálisan bővíthető optikai meghajtó nem lehet külső megoldás? Sokan még a régi, belső megoldásokat tekintik alapnak, holott már elszállt felettük az idő, és bőven megoldható külsőleg is. Hiszen az egér és a billentyűzet sincs benne a gépházban, mégis a konfigok alap részei; ugyanígy lehet egy külső megoldás is az ODD.

[ Szerkesztve ]

(#17) NandoXXL válasza Achar (#15) üzenetére


NandoXXL
senior tag

utána meg jön a Black Puma:
plus 30%

(#18) ViZion válasza H0P4 (#6) üzenetére


ViZion
félisten

Nyugi, kiszórják ezeket a blekfrálydélyen. Múltkor is röhögtem, h 2 éve nem gyártott laptopokat honnan szereztek a helyi üzletbe? Milyen lehet az akku, 1-1,5 év raktári várakozás után?

ceia: egyértelműen a 3. pont. Nem nézek TV-t, de a gépem belseje szép. Világít is, hőfoktól függően. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19) zetor2000 válasza Achar (#15) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kibermándély... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20) zetor2000 válasza H0P4 (#6) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az az R7 5700X nem lehet annyira beragadva, nemrég jelent meg.

Épp kéne vennem egyet, csak az indokot kéne rendesen megfogalmazni bennem, miért váltsam le a tökjól működő gépem. Ez az indok ~3 éve motoszkál bennem, de még mindig nincs igazi, rendesen elfogadható érvem a csere mellett. Meg akkor ugye alaplap, hűtés, memória, SSD... esetleg VGA. Na, ez az ami miatt nincs igazi érvem magamnak, hogy váltsak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#21) eszterencs válasza Joci10 (#16) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ha az, akkor az nem nevezhető bővítésnek, hanem külön vásárolható termék. Az egér és a billentyűzet sem bővítés. :) Úgy gondolom, hogy akit majd ez a részlet érdekel a vásárlásnál, az megkérdezi a céget, a cikkben inkább ne szerepeljen bizonytalan, és így esetleg téves infó.

(#22) ballazol


ballazol
senior tag

60Hz 180.000-ért...
csodás :N

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#23) hegedus001


hegedus001
aktív tag

Hmmmm, most érkezik egy hasonló Asus Zenbook 14 X oled AMd vel, 212 db mátyásért. Remélem, hogy jó vétel lesz. Van esetleg valakinek ezzel tapasztalata? [link]

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#24) intuicio válasza v!ct0y (#8) üzenetére


intuicio
aktív tag

Nagyon tré kormány? Pont szeretnék venni, de nem költenék rá százezreket.... ez meg még olyan talán kategóriának tűnik.

(#25) v!ct0y válasza intuicio (#24) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt ne vedd meg, nagy csalódás lenne. Ezt csak ránézésre mondom. Vannak használtan sokkal olcsóbban DFGT-k is hardveraprón.

(#26) intuicio válasza v!ct0y (#25) üzenetére


intuicio
aktív tag

HA-annyi a gondom, hogy ki tudja mennyire cincálta agyon a kormányt, mert egy idő után ezek szerintem elhasználódnak. Lehet hogy megkímélt állapotban van, de a belső lehet elhasználódott.

(#27) g@bo válasza hegedus001 (#23) üzenetére


g@bo
nagyúr

A 212 db Màtyàs az mennyi. Nem Bethlen? :U

(#28) hegedus001 válasza g@bo (#27) üzenetére


hegedus001
aktív tag

212.000 Ft plusz egy 500 as. Ennyi lett a vége.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#29) H0P4 válasza ceia (#13) üzenetére


H0P4
csendes tag

Nekem tetszik a pozitív hozzá állásod, jó ilyen szemszögből is megközelíteni. Valszeg én túl öreg vagyok sok-sok rossz tapasztalattal és amúgy is egy maximalista állat és nem szeretek olcsó dolgokra költeni (ár érték arány persze mindíg számít, drága cuccoknál még jobban).

Csak azt tudom hogy ha valaki játszik és fiatal, és nem lövi fejbe az ellenfelet de ők bezzeg mindíg leszedik, érdemes elgondolkodni a gép teljesítményén is (ha persze ügyes is az illető, és többször úgy érzi találni kéne de mégsem talál). És az ilyen helyzetekből jönnek a vicces meme videók, mikor a kisgyerek össze is töri a gépet, meg laptopot meg fejhalgatót, stb... De persze ez is nézőpont kérdés, mert hát fontosak ezek a videók is hogy mások is szórakozzanak akik tiktokot húzogatnak az újukkal. :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.