Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rage47


Rage47
veterán

Így a videókat elnézve végülis beillik az original Xbox játékok közé, amelyek jönnek majd. :D

(#2) Infernohun


Infernohun
tag

Számomra olyan "Gagyi " érzetet adott ahogy néztem az első videót.
Nem fogott meg,pedig az első rész anno tetszett... :K

(#3) Skynet258 válasza Infernohun (#2) üzenetére


Skynet258
veterán

Pont erre gondoltam én is, anno jó volt de manapság már elég gagyesznak tűnik... :U

https://geekpulse.hu

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Az a gameplay elég "kezdetleges". Ezt én nem mutogatnám.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) nlewyc85


nlewyc85
csendes tag

Hát ez nagyon béna. Se jól nem néz ki és elég unalmasnak is tűnik. És hol van a totális rombolhatóság. Én úgy emlékszem azzal reklámozták a játékot, hogy minden rombolható a videókban viszont még véletlenül se keletkezik kár egy épületben sem. Nem ad már a minőségre a mircrosoft. És nem csak az exclusiv játékok terén hanem a konzol tartozékok terén sem. X360-as controllerem 5 ev után is tökéletesen ment szinten napi használattal. Xbox one controllerem már a 6ikat veszem 3 év alatt. Nagy xbox fan voltam de már egyre inkább ps felé húzok.

(#6) Rage47 válasza nlewyc85 (#5) üzenetére


Rage47
veterán

még időben gyere át PS-re ;]

(#7) nlewyc85 válasza Rage47 (#6) üzenetére


nlewyc85
csendes tag

Megvárom még megjelenik az Xbox one X mert akkor a sony tuti beteszi majd promóba a PS Pro-t vagy ha nem viszi lejebb az árát talan hozzácsap egy Vr headsetet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.