Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Összeomlásom 1. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#391) Chaser válasza #90088192 (#390) üzenetére


Chaser
titán

ha vkinek pszichés gondja van legtöbbször leginkább nem tud róla, nála az a default, a normális
ilyen párkapcsolati dolgoknál hát pfffffffffff, amikor próbálta megmagyarázni a 150+ iq-val rendelkező kisasszony, hogy az teljesen normális hogy nem kér bocsánatot csak akkor amikor úgy érzi - értsd jól, pl bunkózik, az ember megkérdezi ez ugyan mi volt, majd esetleg 1-2 hónapra rá elnézést kér érte, de aktuálisan nem -
akkor úgy lehet sejteni mi zajlik bennük
és minél intelligensebb az ilyen ember, annál veszélyesebb, és annál inkább szentül meg van győződve róla hogy az a normális amit ő csinál, és mindenki más a helikopter
ennél a leányzónál teljesen mindegy van-e bármi gondja, ha a kedves cikkírónak hangyányi esze is van menekül a közeléből, ha meg nem akkor szépen tönkremegy
volt szerencsém egy igen sok - 3 emberre is sok - problémával küzdő leányzóhoz, nála nagyon aranyos volt mikor az elején viccesen mondta fussak, meneküljek...akkor még csak azt hittem poénkodik ( : idővel rájöttem mire gondolt ;]
vannak emberek akik teljesen alkalmatlanok nem csak párkapcsolatra, de bármilyenre - számtalanszor láttam mit leművel ismerőseivel, akár idegenekkel is ha rájön a "hoppáré", a saját gyerekeiről ne is beszéljek -
és lehet ezen az "apróságon" kívül mindenben tökéletes....( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Összeomlásom 1. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.