Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Összeomlásom 1. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#240) Chaser válasza #90088192 (#238) üzenetére


Chaser
titán

oké ebben van valami, de oda komoly segítség kell és rendszeres valószínűleg
mindenesetre a mozgás már egy jó alap, a fontos ásványi anyagok hiánya pedig egy lelkileg egészséges embernél is rossz dolgokat hozz elő
én pl rengeteg banánt tolok egy ideje, érzem is mennyire jótékony hatású sok területen - tapasztalatból mondom sokkal többet ér mint a sz@r nyugtatók ( : -
igen, sérült emberek sokszor gondolják normálisnak a dolgaikat
bár sztem teljesen százas nem vagyok, de komoly gondom sincs - legalábbis a volt pichológusom' szerint :d -
én mondjuk addig a néhány alkalomig szerettem is hozzájárni, már nem is tudom miről beszélgettünk, de nem rólam csak nagyvonalakban, csak úgy a világról és gondolatokról - nyilván ő is szerette ha odajárok, az első után a második alkalom ingyen volt, csak menjek, beszéljünk -
de ha vkinek sokat kell menni akkor menjen
volt szerencsém olyan leányzóhoz többhöz is akinél már gyerekkorában megalapozták az életét...hát nem mindig volt élmény ( :
és ők úgy gondolták teljesen normális dolog az ahogy viselkednek, és bármikor elmennének pszichológushoz is...csak sajnos soha nem jutottak el - ahogy tapasztaltam sokan úgy gondolják majd a párjuk lesz a pszichológus meg a lelki szemetesláda, mert egyébként nem merik felvállalni a dolgaikat -
és ha magának hazudik az ember el van toszva az egész
ezért is mondtam a legjobb pszichológusa mindenkinek saját maga

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Összeomlásom 1. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.