Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#2) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Jól látom, hogy a Vicarious Visions készíti, mint az eredeti részeket is :DDD
Nagyon várós, bízom benne, hogy nem rontják el.

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#4) Wesder válasza oriic (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Mennyi a Collector's?

Az alao jàték 13.500ft
A Digital Deluxe 16500ft lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) oriic válasza Wesder (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs még ár, ha jól láttam, de úgy tűnik, hogy Gamestop exkluzív lesz. :(

Na akkor mégsem. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) Bembee12 válasza Wesder (#4) üzenetére


Bembee12
aktív tag

"For the ultimate fan, a collector’s edition will be available for the suggested retail price of $99.99 in the U.S., complete with the digital deluxe content and a limited-run Birdhouse deck.

The deck features the iconic Falcon 2 design, reissued exclusively for the collector’s edition. Although the deck is fully skateable, you may not want to hit too many gnarly grinds with it, as it also features a printed autograph from the birdman himself."

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#7) Wesder válasza Bembee12 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Màr megtalàltam, de köszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nagyon jól fest! :C
Amúgy csak én csodálkozom rajta, hogy nem lett egyből bejelentve Nintendo Switchre is? :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) Wesder válasza Hopkins95 (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Mert vagy szokàs szerint késöbb jön, vagy nem is lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) Hopkins95 válasza Wesder (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Csak azért csodálkozom, mert mind a Crash Bandicoot, mint a Crash Team Racing jött és mindkettő a Vicarious Visionstől érkezett. Ez a játék meg épp olyan, hogy a Switchre passzolna leginkább. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) Wesder válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, de az N.Sane Trilogy-t nem is akartàk megcsinàlni, a CTR-t meg Beenox fejlesztette. A Switch verziókkal nem tudom mi volt a helyzet, lehet külsős portok.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Hopkins95 válasza Wesder (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem, a Crash Bandicoot elején mondja a Switchnél, hogy Developed by Vicarious Visions. Szóval az tuti ők készítették. A CTR-t valóban a Beenox csinálta. :R

Csak ha abból indulok ki, hogy az N.Sane Trilogy is milyen simán fut rajta és ugyanazok csinálták, akkor nem látnám technikai akadályát a Tony Hawk's Pro Skater 1+2-nek sem.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) Wesder válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Megoldható persze, csak akarat kérdése.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) myckey


myckey
veterán

Ez nagyon jó volt, akkoriban ! :C
Ezek a gyűjtőid darabok meg parádésan festenek.

Megnézzük, remélem hozza a szokott hangulatot.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Szóval a gyűjtői része lesz egy lap is? Ó, ha ez 20 éve lett volna amikor még tudtam is gurulni 3 méternél többet :)

(#16) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez csak úgy itt hagyom :D
[link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szerencse, hogy nem Blizzard Launcher-es lesz.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) Plague666


Plague666
tag

Épp a hétvégén tettem fel ps classicra. Nem az első eset, hogy előszedek valami retrót és napokon-heteken belül bejelentenek belőle egy remastert, vagy remaket :DDD

(#19) Hopkins95 válasza GodGamer5 (#17) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jó hogy mondod, most esett csak le, hogy szerencsére nem Battle.netes lesz! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végre meg tudtam nézni a videókat rendesen. És utána is olvastam. Jónak tűnik az egész. Pont annyit változik, amennyit kell. A grafika. Egyébként is úgy él az emlékezetünkben mint ha anno ilyen grafikával játszottunk volna, szóval nagyon jó kis nosztalgia lehet.

Remélem, hogy sikeres lesz. És remélem, hogy a sikere láttán, elkészül egy új Skate epizód is. Mert a THPS-t megkérdőjelezhetetlenül imádtuk, de a Skate pedig megkérdőjelezhetetlenül magasabb szintre emelte a deszkás játékokat (ja, azt a kettőt. :D) .

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Plazmacucci válasza .LnB (#20) üzenetére


Plazmacucci
félisten

THPS első részéhez kéne igazítani az animációk meg a mozgás sebességét.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) .LnB válasza Plazmacucci (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nekem a videó alapján tisztára úgy néz ki mint a második részé.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) koxx


koxx
MODERÁTOR

Kell, most. Hol van az előrendelés gomb? Anno oda vissza min 6x végigtoltam a 2. részt, a zenéket a mai napig rongyosra hallgatom.

(#24) .LnB válasza koxx (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt van: [link] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) koxx válasza .LnB (#24) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nincs benne a ps4.

(#26) oriic válasza koxx (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg nincs:

Digital pre-orders coming soon to PlayStation Store.

Live-Die-Respawn

(#27) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Instant get! :C

Sic Parvis Magna

(#28) koxx válasza oriic (#26) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Áh. Akkor megvárjuk.

(#29) 30z.Samu válasza oriic (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

De gondolom jön majd a fizikai előrendelés lehetősége is. Mondjuk ha nem, akkor megrendelem digitálisan, ez a játék mindenképp kell. :D

Sic Parvis Magna

(#30) GreatL


GreatL
őstag

A demó raktárház elérhető már? Írják hogy nézzem a demóoldalt de még olyan sincsen.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#31) 30z.Samu válasza GreatL (#30) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt én úgy vettem ki, hogy az csak akkor, ha előrendeled digitálisan. De lehet én néztem be valamit.

Sic Parvis Magna

(#32) Wesder válasza GreatL (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Késöbb lesz elérhető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) GreatL válasza Wesder (#32) üzenetére


GreatL
őstag

Köszi. Akkor még várok az előrendeléssel... digitálisan talán nem fogynak ki :D. A Collector csak konzolra jön, sajnos az bukta.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#34) elder troll


elder troll
senior tag

Nekem ez villant be elsőnek, akkor tippre a második résszel játszottam a legtöbbet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.