Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Már csak a játék fizikájára leszek kiváncsi.
Az előzőek csapnivalóak...

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ennyire sikeresek az elmúlt részek, hogy.... ?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) jorgoszka válasza nylontacsko (#1) üzenetére


jorgoszka
tag

Gratulálok!

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#4) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"grafikai tuningot is kapunk"

Abból a pár másodpercből ami mintha ingamenek tűnne, ez nem derült ki. :D

(#5) nylontacsko válasza jorgoszka (#3) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Mihez gyerek? Mihez?

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Erre is csak azt tudom mondani, hogy Milestone... Ezt is kihagyom.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) zsoltti


zsoltti
senior tag

Vicces hogy Xbox One X-on valasztanom kellett hogy szepet akarok vagy jot : 4k vagy 60fps egy vicc a Ride 3 :W
Forza 7nel meg tudtak oldani itt miert nem, igaz a Horizon 4 ugyanugy valasztatani kell.

es hat egy versenyzos jatekba nem 30fps-t valsztok! Csak akkor ilyen alapon minek vennem meg a 4et , ha mar a 3 grafikajat sem tudtam elvezni:F Mondjuk ebbol az introbol nem latom jobbnak a grafikajat, szolval tenyleg kerdes hogy most minek ez a jatek....

[ Szerkesztve ]

(#8) GreatL válasza zsoltti (#7) üzenetére


GreatL
őstag

Nagy kérdés hogy ez az olcsó rétegjáték hogyan tud még létezni egyáltalán.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9) Chapel


Chapel
addikt

Én utoljára a Motoracer 3-al toltam a témában...nem ma volt, de szép is volt hajhaj... :D

Egy komolyabb motoros gamét amúgy mivel tolnak pc-n? bill? vagy vesznek hozzá valami igen ritka és drága motor kormányt - ha van ilyen...?
Biztos de gondolom arany árba.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#10) #81556480


#81556480
törölt tag

Ez milyen játék? csak sportmotorok vannak benne ?

(#11) zsoltti válasza GreatL (#8) üzenetére


zsoltti
senior tag

Nagyon jo a fizika, sokkal jobb mint barmi mas motoros jatek, Nem egy gagyi jatek, ezerszer jobb mint ezek a moto gp jatekok. Valosaghu hangok, es grafika, jatek menet is fasza, lehet egyedive tenni, es tuningolni !
LaciCRM: Ha szereted a motorokat, nagyon jo jatek, 125os 2utemu Suzuki RG-told Ducatti diavell tol egeszen a hajabusa-ig barmilyen motor benne van utcai motorozas hangulata van!!

Csak az nem tetszik amit lentebb kifejtettem... az elozo verzio (Ride 3) vagy szar felbontasba megy 60fps-el vagy 30fps-el 4k-ba Xbox One X-en, akkor most a ride4 mibel lesz jobb, megfejtik hogykell vegre 4k-ban 60fpst csinalni vajon??

[ Szerkesztve ]

(#12) #81556480 válasza zsoltti (#11) üzenetére


#81556480
törölt tag

szeretem a motorokat, de a sportmotoros játék nemigazán érdekel, azért kérdeztem más kategória van e benne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.