Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Őszintén szólva nekem az első rész a nagy kedvenc.
Minden hibájukkal együtt, szerettem, hogy van rendes inventory rendszer, hogy fel lehet fedezni lakatlan bolygók felszínét, még az overheat-es fegyver rendszert is jobban bírtam mint a random alienek által az én fegyvereimmel kompatibilis heat clip-ek dobálgatását. Szóval mindent amit általában az első részben negatívumként hoznak fel.
Ezzel együtt, egy ilyen egyben felújított verziónál több értelme lett volna, ha az ilyen játék mechanikai elemeket is egységesítik a részek között.
Persze az jóval több munkával járt volna.
Plusz tartalomról, vagy ne adj isten egy normálisabb befejezésről nem is beszélve...

Aki hülye, haljon meg!

(#2) tomazin válasza L3zl13 (#1) üzenetére


tomazin
veterán

több tartalom nem, cserébe keveseggbb lesz :(

(#3) L3zl13 válasza tomazin (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Kevesebb? Mondtak ilyesmit a videóban, vagy honnan jön ez az infó?

Aki hülye, haljon meg!

(#4) vitaro válasza L3zl13 (#1) üzenetére


vitaro
senior tag

Nekem is az első rész a kedvencem, hasonló okoknál fogva. Emlékszem mennyire lelombozott az inventory hiánya a ME2-ben, hogy nem tudtam értelmes páncéllal felszerelni a csapatomat. A légzőmaszkokat meglátva még mindig kedvem támad a falba verni a fejemet.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#5) oriic válasza L3zl13 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy ME1 DLC hiányzik belőle mindössze.

Live-Die-Respawn

(#6) rottenbull


rottenbull
senior tag

Azok a szemek meg a kifejezéstelen arcok.

(#7) tomazin válasza L3zl13 (#3) üzenetére


tomazin
veterán

Szo szerint kell erteni amit irtam.

(#8) Daelion


Daelion
őstag

Ugyan már 2x átmentem egész trilógián de mégis nagyon várom ezt, eleve át akartam megint menni a játékon és már direkt erre várok. :)

Már előzőleg is textúra modokkal vittem végig tehát olyan téren nem lesz nagy különbség de ahogy nézem ME 1 azért kapott több fejlesztést is ami azért jó.

'megjegyzem én akkora ME őrült vagyok, hogy akármit adnának ki nekem kéne és még az Andromeda is tetszett mint külön ME játék :DDD '

[ Szerkesztve ]

(#9) gabor7th válasza L3zl13 (#3) üzenetére


gabor7th
addikt

Kivágnak a "woke"-ság miatt dolgokat. Pl. nem lehetnek benne kerek fenekek meg ilyesmik...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#10) NomadND1


NomadND1
senior tag

Ezek el vannak tévedve, hogy teljes áron akarják eladni :D 60EUR :D :DD
Lesz ez még 15 is.
Az összes eddgi rész előrendelésben volt megvéve, erre most várok, mert sima lehúzásnak tartom.

(#11) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Egy új Fallout vagy Elder Scrolls rész érkezéséig jó lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) Tibicsucsu válasza NomadND1 (#10) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Ez harom jatek nem egy es benne van az osszes DLC (azt most hagyjuk h azokat milyen rettento aron mertek anno). Ha most meg akarod venni ezt a tartalmat nem felujitva, akkor nem jossz ki 60 eurobol. Ettol fuggetlenul lehetne olcsobb :D foleg ha azt nezem h az elso reszt valami 1500-ert vettem joval a megjelenes utan, a masodikbol CE-t akciosan sztem max 8000-ert, a harmadikra nem emlekszem de ott is vartam akciora. Viszont ME2 DLC-kert kemenyen perkaltam, hogy kapjak be.

(#13) NomadND1 válasza Tibicsucsu (#12) üzenetére


NomadND1
senior tag

Az rendben is van, de csak remastered. Valami hasonló árat vártam mint pl. a StarCraft esetében. De majd karácsonykor ez is akciós lesz :D

Az Andromeda se volt éppen olcsó :D

(#14) BoneDragon válasza NomadND1 (#10) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát igen, akármennyire is a kedvenc játékom mai napig és várom baromira, textura pakkért nem adok egy fillért sem. Megvan hozzá minden dlc és hadd ne számoljam ki mennyi volt az összesen, mert megáll a szivem. :D
Majd jól letöltjük tudjukhonnan, aztán ha olcsó lesz behúzom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.