Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) k-adi válasza Quqesz (#43) üzenetére


k-adi
nagyúr

tudod azok dögevők.. így ált. ott vannak, ahol van dög is.. :)

(#52) szupermacs


szupermacs
veterán

Ez egy nagyon jó hír, hiszen oda senki nem tölt fel semmit, így nem lesz kismillió videó amiket ajánl az oldal. Viszont vannak fent filmek és sorozatok is! Huwaeihez ez elég.

;]

(#53) 7Heads Drago válasza k-adi (#51) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az is érdekes már meglátás már hogy a Huawei-t dögnek tartod, de az hogy magadat dögevőnek.... Hát nem tudom hova lehet még süllyedni emberileg. Legalább tagadnád le..... Gratulálok hozzá.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#54) forgonati


forgonati
őstag

Azért ez a dailymotion nagyon messze van a youtube-tól. Hiába vergődnek Huaweit pártolók, hogy nemcsak google létezik a világon. Ez tény. Viszont bármely más videós platform elmehet, ha egyszerűen minden videós a youtubra gyárt tartalmat, rengeteg a magyar tartalaom, meg úgy általában sokkal több tartalmat találni meg ott. Azt nem mondom hogy feltételn jó, ha ennyire monopol helyzetben van a youtube mint platform, de attól még ez van. És azok az emberek, akik beáldoznák az évek alatt megszokott youtubot, nem sokan vannak. Nekem sem akaródzana elhagyni a megszokott videósokat akiket nézek. Ilyen dailymotion meg hasonlók végett...

Keelah Se'lai!

(#55) k-adi válasza 7Heads Drago (#53) üzenetére


k-adi
nagyúr

gratulálhatsz napestig felőlem de amióta kirúgták alól a gms-t, döglődik a márka.

(#56) #24536576 válasza Krisztianson (#14) üzenetére


#24536576
törölt tag

Akkor elmondható, hogy megtalálta a zsák a foltják.

(#57) 7Heads Drago válasza k-adi (#55) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nyilván. 18%-kal full halottak. [link] ;]
A Hmd, meg az Oppo viszont tényleg szenved.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#58) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Hát ezt a daily izét én se fogom használni,nem látom értelmét.Zenehallgatásra használtam a Youtube-ot mindig,most is az maradt.Így,hát fel is dobtam a Youtube Vancedet .

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#59) #88470784 válasza 7Heads Drago (#57) üzenetére


#88470784
törölt tag

Ne mutass nekik ilyen táblázatokat mert rosszul lesznek.
Hát van neked szived?

(#61) Quqesz válasza k-adi (#51) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Döglött akkor lesz, ha bezárják a gyár kapuit és kiürül a városuk. Ez még nem történt meg, de nem is kizárt ha a sok beleölt pénz nem hozza meg az áttörést. :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62) Noukoum válasza Quqesz (#61) üzenetére


Noukoum
veterán

Kínában még mindig arat a Huawei, szóval bezárásra még várni kell.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#63) k-adi válasza Noukoum (#62) üzenetére


k-adi
nagyúr

hiába arat ott, ha itt kiszorul.. az itteni piac érdekel minket. (EU)

(#64) Noukoum válasza k-adi (#63) üzenetére


Noukoum
veterán

Csődbe nem fog menni, csak nem lessz itt euban. Nem ugyanaz.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#65) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

"kibontakozóban van a Huawei saját zenei és videószolgáltatása"
Azert adnak inkabb 6 honap ingyen Tidalt P40-ek melle a havi 10 euros huawei music helyett :U

Sony A6000 | iPhone 12

(#66) #88470784 válasza Noukoum (#64) üzenetére


#88470784
törölt tag

Tavaly több mint 360 millió mobilt adtak csak el kínában, ennek kb a 45% a huawei volt, google nélkül, plus a kínán kívűli eladások még benne sincsennek ezekben a számokban.

Szeretnéd te közölni a rossz hírt a síratóaszonyokkal, hogy nem fognak tönkremenni? :DDD

(#67) Magnat válasza zazenke (#20) üzenetére


Magnat
veterán

Ez nem az Usa bűne, hanem a félkegyelmű elnöküké, hidd el, h a Google-nak pontosan annyira szarul esik a tiltás mint a Hüvejnek, pedig a Google is amerikai ... bár a Hüvej már állítólag nem fog visszakozni, de reménykedjünk, h hamarosan vége lesz a Trump-érának és akkor talán rendeződik valamelyest a helyzet.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#68) #88470784 válasza Magnat (#67) üzenetére


#88470784
törölt tag

Remélem nem fog visszakozni a huawei se, túl magas a szoftverek között az amerikaiak rêszaránya. Ideje csökkenteni.

(#69) Magnat válasza #88470784 (#68) üzenetére


Magnat
veterán

SZtem kezdésnek már az is elég lenne, ha ugyanígy HMS-sel jönnének ki az eszközeik, csak lenne legális módszer a GMS telepítésére ... ami ugye most is megoldható, csak nincs rá garancia, h a Google kényszerűségből nem fog néha tiltani pár ezer Google accountot, akik ezt kihasználják ... a Huaweinek is ez lenne az érdeke, mert egyrészt biztosan több készüléket tudna eladni, másrészt meg egy fokozatosabb átmenetet biztosíthatna a usereknek a HMS-re való átállásra, illetve azok elterjedésére ... ha meg tényleg jobb a HMS, illetve pl a Dailymotionon is meglesz a kritikus tömeg, akkor úgyis egyre kevesebben érzik majd szükségét, h mégis feltegyék a GMS-t. Mindehhez csak annyi kéne, h megszűnjön a tiltás.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#70) k-adi válasza Magnat (#69) üzenetére


k-adi
nagyúr

Dailymotionon is meglesz a kritikus tömeg :F :F :F

(#71) nyisziati válasza k-adi (#70) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, én is ezt néztem...
Majd kíváncsi leszek azokra a tömegekre, akik Huawei-t vesznek, és a YouTube felmasszírozása helyett a DM-en növelik a tömeget... :DD

(#72) Magnat válasza k-adi (#70) üzenetére


Magnat
veterán

Amikor már lesz annyi user, akik miatt megéri az "influenszereknek" is oda feltölteni a cuccaikat meg oda streamelni, amitől még több lesz a user, amitől még több lesz a tartalom ... [link]

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#73) Magnat válasza nyisziati (#71) üzenetére


Magnat
veterán

Jah, mert a kettő kizárja egymást, h vki a YT meg a DM-on is jelen legyen ... egyébként meg nyilván egyáltalán nem biztos h ez megtörténik, de még mindig jobb (lenne) a Huawei számára ez az út mint a mostani (amit persze nem maguktól találtak ki)
Nézz utána pl, h most mennyien streamelnek a YT-ra meg a Twitch-re is egyszerre (mármint nem egy időben persze).
Gondolom azt sem tudtad elképzelni, h az IE helyett egyszer majd a Chrome lesz a nagybetűs browser ...

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#74) #88470784 válasza Magnat (#73) üzenetére


#88470784
törölt tag

Én is ugyanerre hívtam fel a figyelmet még korábban, de teljesen mindegy mit mondasz nekik. :DDD
Senki nem tiltotta el a youtube használatától a huawei tulajokat, annyi fog történni, hogy a kezdőoldalán lesz majd az AppGallerynek a Dailymotion.
Nem értem mi ebben a rossz a két cég megállapodott egymásal.
Ez egy jó kiugrási pont a franciáknak plusz reklám a huaweinek, hogy megint címlapon legyenek egy hírrel.

Amugy ugyanez érvényes pl a TikTokra is egy éve kb nem is nagyon lehetett hallani róluk most meg mimdenhol ott vannak.

[ Szerkesztve ]

(#75) G4bi89 válasza #88470784 (#74) üzenetére


G4bi89
senior tag

A tiktok egy éve is rohadt népszerű volt, már 2018-ban is volt olyan magyar "tiktoker", akinek a videóját 1 millión nézték meg. Arról nem is beszélve, hogy volt egy elődje a Musical.ly, szóval nem a semmiből jött a népszerűség.

Amúgy jól értem, hogy szerinted a Tiktok sztoryhoz (népszerűségéhez) is köze van a Huawei-nek?

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#76) Magnat válasza G4bi89 (#75) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem csak arra próbált rámutatni, h a Tiktok is mennyire teret tudott nyerni (mondjuk ők tényleg nem a nulláról indultak). Egyébként az eredeti topikhoz visszatérve én sem gondolom, h a DM bármikor is népszerűbb lesz a YT-nál, de valszeg nem is az a cél, másrészt meg azzal csak nyernek a userek, ha többszereplős lesz a videómegosztó-piac.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#77) #88470784 válasza G4bi89 (#75) üzenetére


#88470784
törölt tag

Sajnos teljesen rosszul érted. Ez inkább próbálkozás a részedről, mintha olyasmit akarnék mondani, hogy a huaweinek köze lenne a TikTok népszerűségéhez.
Ne haragudj de nagyon gyenge volt, többet vártam tőled.

(#78) joey04 válasza G4bi89 (#75) üzenetére


joey04
titán

Nekem is ez jött le.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#79) nyisziati válasza joey04 (#78) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem is. Párhuzamot vont a DM és a TikTok közt.
De ezt már megszokhattuk tőle. :DDD

(#80) #88470784


#88470784
törölt tag

Magnatnak sem ez jött le abból amit írtam.
Úgyhogy próbálkozzatok még.

[ Szerkesztve ]

(#81) G4bi89 válasza #88470784 (#77) üzenetére


G4bi89
senior tag

Én csak kérdeztem... Megmagyarázni persze nem magyaráztad meg, személyeskedni bezzeg tudsz. A többet vártam tőled stb... dolgot fejezd be légyszíves, mert nem először írogatsz ilyeneket. (nem csak nekem) :U

A többi állításod a tiktokkal kapcsolatban, akkor is téves volt.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#82) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Engedjétek már meg csiribá-nak hogy leírja hogy mire gondolt és nem kell mást belemagyarázni. Mondjuk mindenhol máshol is ez megy. Amit kicsit is félre lehet érteni azt máris átkölti pár user.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#83) G4bi89 válasza 7Heads Drago (#82) üzenetére


G4bi89
senior tag

Én engedném, de nem akarta leírni.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#84) nyisziati válasza 7Heads Drago (#82) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem mi értjük félre, és nem is magyarázunk semmit bele.
Csúsztatott (ahogy szokott), egy önálló, sikeres appal próbálta meg a DM-et "összeboronálni".

Holott köze nincs a kettőnek egymáshoz. A TikTok egy közösségi platform, amit felkaptak a fiatalok, mert a pármásodpercek videók kiváló önkifejezési formának bizonyultak.
A DM meg továbbra is egyfajta online videotéka.

Ja és érdekes, hogy a szemellenzős Huawei-drukkereket kivéve mindenki ezt látta.

[ Szerkesztve ]

(#85) 7Heads Drago válasza G4bi89 (#75) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Amúgy jól értem, hogy szerinted a Tiktok sztoryhoz (népszerűségéhez) is köze van a Huawei-nek?
Akkor se értem hogy ezt miből szűrted le...
A Tiktok-ot te raktad először egy mondatba a Huaweiel.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#86) nyisziati válasza 7Heads Drago (#85) üzenetére


nyisziati
veterán

Ismét egy csúsztatás... :U Komolyan nektek focizni kéne. Ennyivel már szép eredményeket elérnétek. :DDD

Nem az "egy mondat" a lényeg. Csiribá vont párhuzamot a DM és a TikTok közt egy kommenttel feljebb. De ezt valahogy nagyon nem akarod megérteni. :U

(#87) 7Heads Drago válasza nyisziati (#86) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Szállj le rólam. Ha ismerkedni akarsz, nézelődj a megfelelő oldalakon. És ne te mond már meg mire gondolt csiribá. Leírta hogy nem arra célzott a 77-es hsz-ben.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#88) nyisziati válasza 7Heads Drago (#87) üzenetére


nyisziati
veterán

Magnatnak nem esett le semmi, ő is csak a Huawei-es havert akarta menteni. Sikertelenül.

Sárkányokkal meg nem ismerkedem, Shrek szamarának is hagyni kell. ;]

(#89) joey04 válasza nyisziati (#86) üzenetére


joey04
titán

Ő szólt be, de azért szállj már le róla mit nem értesz?! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#90) G4bi89 válasza 7Heads Drago (#87) üzenetére


G4bi89
senior tag

Nem arra gondolt, de akkor mire? Ezt továbbra sem tudjuk, pedig ez érdekelt az elejétől kezdve. Feltehettem volna a kérdést egyszerűbben is, akkor nehezebb belekötni és kitérni előle.

Vegyétek úgy, hogy a következőt kérdeztem elsőre:
Kedes csiribá, mire gondolsz amikor a Tiktokot emlegeted? :D :)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#91) nyisziati válasza joey04 (#89) üzenetére


nyisziati
veterán

:DD :DD

(#90) G4bi89 : hagyjad, védik a védhetetlent. Tudják ők is, hogy mire gondolt, csak megpróbálják kimagyarázni.
Ne félj Huawei topikban nagy az egyetértés köztük, ahol nem vonják kérdőre őket... ;)

(#92) doooo válasza G4bi89 (#90) üzenetére


doooo
veterán

Egy fizetett (?) trollról beszélünk... kár normális viselkedést várni tőle. Mondjuk így nem lesz meg a fizetés, ismét nem sikerült megtéríteni a tömeget a Huawei irányába...

(#93) Magnat válasza nyisziati (#88) üzenetére


Magnat
veterán

Ne találd már ki légyszíves, h nekem mi esett le vagy mi nem ... qrvára el vagy tévedve, nekem nem haverom Csiribá, pláne nem Huawei-es. (A tabletem speciel Huawei, de azon még van GMS)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#94) nyisziati válasza Magnat (#93) üzenetére


nyisziati
veterán

Egyik szavaddal ütöd a másikat, Huawei-est védsz, aki nyilvánvalóan csúsztatott, de besértődsz, amikor rádbizonyítom a dolgot. :U

No comment.

(#95) 7Heads Drago válasza Magnat (#93) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mivel semmilyen ütő kártyájuk nincs marad az hogy fizetett troll vagy. Ez meg ugye nem érv. Ne vedd őket komolyan. Nyilván gyakorolnak a nagyszínpadra.:P

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#96) Magnat válasza nyisziati (#94) üzenetére


Magnat
veterán

Húúú, belegondolva tényleg rendesen sarokba szorítottál :C Azért megtennéd kérlek, hogy elárulod, melyik szavammal ütöttem melyiket?
Másrészt nem mintha neked akarnék magyarázkodni, de itt írtam 2 nappal ezelőtt, h sztem az emberek 99%.-át nem érdeklik a HMS-es cuccok (Kínán kívül legalábbis), pont ezért gondolom, hogy ha telepíthető lenne a GMS egyszerűen és legálisan, az jót tenne nekik.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#97) nyisziati válasza Magnat (#96) üzenetére


nyisziati
veterán

Tessék:
"Sztem csak arra próbált rámutatni, h a TikTok is mennyire teret tudott nyerni (mondjuk ők tényleg nem a nulláról indultak)."

Itt egyik szavaddal (pontosabban az első tagmondattal) csiribá csúsztatását véded, amiben párhuzamot von a TikTok és a DM közt (mintha egyenlő feltételekkel indultak volna), majd a zárójeles részben elismered, hogy a TikToknak igencsak nagyobb múltja van, mint a DM-nek.

(#98) nyisziati válasza 7Heads Drago (#95) üzenetére


nyisziati
veterán

"semmilyen ütő kártyájuk nincs "

Igaz, hogy eddig háromszor elmagyaráztuk legalább, de ne is zavarjon. :C
Az, hogy te nem vagy hajlandó felfogni, a te bajod.

(#99) Magnat válasza nyisziati (#97) üzenetére


Magnat
veterán

Aha, mert ha próbálom értelmezni, mit miért mond, akkor védem ... kibővítem, talán így érthetőbb:

Sztem csak arra próbált rámutatni, h a TikTok is mennyire teret tudott nyerni (mondjuk ők tényleg nem a nulláról indultak, tehát a példa valóban nem teljesen helytálló, de attól még szerintem ezért mondta).

Egyébként a te következtetésed az én posztommal kapcsolatban sokkal nagyobb csúsztatás, bár mentségedre legyen mondva, h valszeg szándékos :D

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#100) nyisziati válasza Magnat (#99) üzenetére


nyisziati
veterán

Az én posztomban SEMMIFÉLE csúsztatás nincs. :C
Se szándékos, se nem szándékos.
Az, hogy te nem vagy hajlandó elismerni a szavaid között feszülő ellentmondást, ez megintcsak nem az én hibám.
Egyébként te is elismered RÉSZBEN, hogy nem helytálló a hasonlat. "tehát a példa valóban nem teljesen helytálló,"

Nemhogy "nem teljesen helytálló", de SEMMI közös nincs a kettőben.

De ezt leírtam a #84-es hsz-ben, úgy látszik újra be kell írnom:
(most kiemelem, hátha eljut a huaweies tudatig is) :DDD

"Holott köze nincs a kettőnek egymáshoz. A TikTok egy közösségi platform, amit felkaptak a fiatalok, mert a pármásodperces videók kiváló önkifejezési formának bizonyultak.
A DM meg továbbra is egyfajta online videotéka."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.