Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19158016


#19158016
törölt tag

Lehet hogy én nem értek valamit.....függetlenül kapható 141-ért...a szifon.

[ Szerkesztve ]

(#2) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ezekkel a típusokkal ki is merül a készülékválaszték náluk! ;]

(#3) eleminator


eleminator
csendes tag

Egy kis hiba!
Nincs náluk a Nokia Lumia 620, csak a smartstore-ban, de nem ennyiért, ahogy a hírben szerepel, az ár a Nokia Lumia 610-re vonatkozik!

Sajnos magyaroszágon minden eggyes szolgáltató szép lassan beáll abba a sorba, hogy drága telefonokat kinálnak, már egyre jobban megéri kártyafüggetlenül venni, pl Egy Nokia Lumia 820-t megveszel 80-85 ezer forint körül már függetlenül, szolgáltatóknál ez szolgáltatófüggős készülékkel 2 év hűséggel egy 5000 ft feletti előfizetéssel 100-110 ezer között van! Na ez vicc!

Face your fears! Live your derams! Slogen: Be Happy!

(#4) r4pid


r4pid
tag

Galaxy S II hova drágul még? XD már lassan 30 ezerrel olcsóbban meg lehet kapni kártyafüggetlenül :SD:SD:ASD

(#5) _Mario_ válasza r4pid (#4) üzenetére


_Mario_
tag

MM mulkor 80e volt fuggetlenul

(#6) norbee2244


norbee2244
senior tag

Hova a francba viszitek már fel az s2 iphone 4/ 4s árakat? Mindig megfogadom,hogy következő hónapban meglepem magam egyel,de egyre drágább lesz. Röhejes..minek írjak egyáltalán alá?

(#7) csatakacsa


csatakacsa
tag

A Galaxy S3 mini "szinte" ajándék 100 ezerért két éves rablánccal. :DDD

Független 2 év gyári gari

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#8) Silentfrog válasza csatakacsa (#7) üzenetére


Silentfrog
veterán

+ ha el akarod adni akkor a valós független többet ér. :K

(#9) hunter84


hunter84
aktív tag

Na bazmeg, iPhone 5 16GB 2 év VIP kategóriás előfizuval csak 216 ezer?! A hülyének is megéri, illetve bocsánat, csak a hülyének éri meg!

(#10) kcsa


kcsa
veterán

Lumia 610 és a galaxis ásza is folyamatosan drágul. Elég betegek :Y

(#11) zseko


zseko
veterán

Érdekelne pár link is ezek mellé, ugyanis rákerestem a vodafone oldalán, és sem Alap, sem Klasszik tarifacsomag nincs, és az S2-t se találni csak Hamarosan! jelöléssel. Most vagy én nem értek valamit, vagy rossz Vodafone oldalt néztem.

HR24.hu

(#12) Blyan


Blyan
félisten

Még az apple.hu-n is 179 az i4S, a vöriknek van bőr a pofáján. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) #56573440


#56573440
törölt tag

én meg azt hittem hogy mostanában csak a pinkeknél gurult el a gyógyszer. mi van itthon a szolgáltatókkal? nevetséges...

(#14) pit stop


pit stop
addikt

L520-at eléggé jó áron lehet elhozni. Kifutók emelését továbbra sem értem. Apple meg úgyis mindegy hogy mennyi...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#15) kcsa válasza zseko (#11) üzenetére


kcsa
veterán

Ezek nem tarifacsomagok, hanem kategóriák.

(#16) hdanit610 válasza hunter84 (#9) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Apple Store-ban az i5 209.890...

Komikus ami itt folyik a készülékárakkal kapcsolatban...

Bravó Voda és a többi is! :C

(#17) zseko válasza zseko (#11) üzenetére


zseko
veterán

Oké, megtaláltam, egy pdf-ben van így fent az oldalon...

(#15) kcsa, értem, meg is találtam azóta, de érdekes hogy eddig csak pdf-ben találtam meg, az oldalon így nem. Ha kiválasztom a menüből az előfizetéses tarifákat, ott nincs ez a felosztás.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#18) kcsa válasza zseko (#17) üzenetére


kcsa
veterán

Asszem ÁSZF-ben benne van, elég béna ez a kategorizálás. Mint ahogy az árképzés is.

(#19) mediumgecso válasza kcsa (#18) üzenetére


mediumgecso
őstag

Hogy van még életben M.O-n a voda??? Van olyan aki náluk vesz telót??

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#20) kcsa válasza mediumgecso (#19) üzenetére


kcsa
veterán

Sajnos sokan. Ha kevesen vennének, akkor az árak is jobbak lennének. De amíg ezt nem ismeri fel mindenki (a BK és a Maónika só nézőközönsége is), addig ez van.

(#21) Mokó


Mokó
aktív tag

Vodáéknál mi van....nokiák minusz ezresek,htc-k plussz ezresek :-)
EZ mindent elárul.

(#22) Zolik


Zolik
senior tag

Apple iPhone 5 16GB
két éves Top XL kategóriás előfizetéssel 29 990 Ft (-10 000 Ft)
Apple iPhone 5 32GB
két éves VIP kategóriás előfizetéssel 246 990 Ft (-14 000 Ft)

ki az a fogyatékos aki 32gb-ramért kiad majd 210.000 Ft-ot?

A másik:
HTC One
két éves Top XL kategóriás előfizetéssel 44 990 Ft (-5 000 Ft)
T-nél
két éves Mozaik XL előfizetéssel 150 960 Ft (-2 400 Ft)

Laza 105.000 Ft-os árkülönbség.

A Voda, ahogy a többi szolgáltató is nem véletlen emeli a régi készülék árakat, így ki venné meg a vadi új trendi vackokat? Pont az a céljuk vele, hogy NE vedd meg hanem helyette vedd meg az új Galaxy S4-et vagy a tököm tudjaphonet.

Samsung Galaxy S4
két éves Top XL kategóriás előfizetéssel 39 990 Ft (-10 000 Ft)

ennyi

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#23) pit stop válasza Zolik (#22) üzenetére


pit stop
addikt

Innen nézve a Voda milyen olcsó :D

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#24) zkosaras


zkosaras
aktív tag

Sony Xperia P és Sony Xperia SP ugyanannyiért? :U
Ebbe a listába szinte bárhol bele lehet kötni, szánalmas és egyben hihetetlen hogy még így is megy nekik a szekér.

(#25) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

i4S 16GB ...'két éves Alap kategóriás előfizetéssel 192 990 Ft (-1 000 Ft)' :D... ahha :D..hát...
még innen is olcsóbban hozzá lehet jutni ...de amúgy meg 134-ért megkapja az ember fia-lánya...

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#26) Silentfrog válasza zkosaras (#24) üzenetére


Silentfrog
veterán

Miért ne menne?
A minap bementem,mert náluk vagyok,hogy megnézzem,hogy hogy néz ki a Nokia Lumia 520.
A hölgy azt mondta nem tudja megmutatni,de ha megveszem akkor kibonthatom a dobozt és megnézhetem.
/miért ne nézhetném meg ha kifizetem? :DDD ,de ez mindegy./
Mikor kiléptem csalódottan az üzletből visszafordultam és láttam,hogy nevetgélnek a csajok ,gondolom rajtam,hogy mekkora madár vagyok,hogy meg akarok nézni egy 40+ ezrest telefont és még meg is szeretném előtte nézni.
Tehát nincs ott gond,ha ezt megtehetik.
Honnan tudják,hogy nem shopper vagyis próbavásárló vagyok?
X@rnak rá!

(#27) zseko válasza Zolik (#22) üzenetére


zseko
veterán

Samsung Galaxy S4
két éves Top XL kategóriás előfizetéssel 39 990 Ft (-10 000 Ft)

ennyi

És azt megnézted hogy az ennyi az mennyi? Havi szinten?

HR24.hu

(#28) Paul119


Paul119
addikt

Nem is tudtam hogy az s2ot meg lehet kapni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29) batai15


batai15
félisten

Az ilyen mér nem takarodik el az országból? Normálisak ?

(#30) Ádám16 válasza batai15 (#29) üzenetére


Ádám16
addikt

Nem mindenki jár utána a dolgoknak szerintem... Bemegy a Vodához, neki kell egy i4S, kifizeti, és örül. consumer society level gazdag.

(#31) littlelion21


littlelion21
addikt

megnyugodtam, a Galaxy Ace még kapható, sőt drágult is :))

(#32) batai15 válasza Ádám16 (#30) üzenetére


batai15
félisten

Oké hogy a független piaci árakat nem követik,de tmobile telenor árakat sem ? :-\

(#33) jenei1994


jenei1994
addikt

2 éve akartam tőlük venni telefont.De mán akkor is elvoltak szállva főleg az eladók.1 ember volt rajtam kívül az üzletben de a 2 csaj eladó leszartak fél órát vártam megkérdezték előtte mit szeretnék mondtam telefont vásárolni feltöltő kártyásan. Meguntam ki mentem a picsába becsaptam az ajtót előttük ami tuti nem tetszett nekik.Ami a lényeg átmentem a T-mobilhoz ott 2 ember volt rajtam kívül 3 percet vártam és máris adták a telefont amit szeretem volna ennyit a vodafonról.Meg mán régen is ők voltak a legdrágább szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

(#34) Ádám16 válasza batai15 (#32) üzenetére


Ádám16
addikt

ezek szerint...

(#31) littlelion21: :C végleges ban pedig már tényleg járna neki.

[ Szerkesztve ]

(#35) Zolik


Zolik
senior tag

Amíg mi magyarok ilyen birkák vagyunk, hogy hagyjuk magunkat addig ezek az szolgáltatók itt lesznek. Amint veszteséges lesz bármelyik viszik majd le az árakat, mert még úgy is megéri nekik, de ha nagyot kaszálhatnak akkor miért legyen olcsóbb? Nézzétek meg a vodafone.uk, t-mobile.de -n hogy milyen telefon és előfizetés árak vannak. Nálunk min a 1,5-2x-e!

Nekünk is kellene egy hazai mobil/kábel/net szolgáltató aki - követve a nyugati iramot - telefonokat is árulna. Na akkor olyan árak lennének mint kint. 100-200 Eur-ért basszák hozzád a legújabb telefonokat kint, ami még itt se lenne sok.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#36) dzudzu válasza Silentfrog (#26) üzenetére


dzudzu
tag

Tegnap bementem a smart shopba, mondom a leányzónak, hogy az 520 & 720 párost szeretném megnézni.
Mondja, hogy sajnos az 520 még nincsen kirakva, majd talán jövőhéten.
Elkezdtem nézegetni a 720-at, aztán látom hogy majdnem vele szemben ott pihen az 520.
Kifelé menet is találtam kirakva egy 520-t, szóval ennyit a felkészültségükről. :)

(#37) eleminator


eleminator
csendes tag

Egy valamit szögezzünk le, s ebben semmi politikai szándékom nincs!
Egyetlen magyar szolgáltató sincs! A három vállalat mind külföldi cég magyarországi leányvállalattal! Nekik nem a telefonból van bevételük, hanem a hozzá kapcsolt szolgáltatásokból, vagyis az előfizetésből! Amikor egy ilyen nagy cég az irányvonalat belövi a közeli és a távoli jövőre nézve, akkor nem a területi eggyes pontok a legnagyobb mérvadók, hanem, hogy gobális szinten jól jöjjenek ki!

Ezzel azt akarom mondani, hogy kis hazánkban nincs akkora aktív és nagy előfizetői státuszú tömeg, s ezen 3-an osztoznak! Kicsit nyugatabra 10 ezer forint körüli előfizetéssel dobálják hozzá az emberhez az S4-et a HTC One-t és még sorolhatnám (kivéve az iphone). Magyarán valahol be kell hozni az árakat s főleg a telefonokon, s ez a kis hazánkhoz hasonló országokban teszik! S nemcsak a cikkben említett szolgáltató, hanem a másik kettő is!
Nekem szerencsésen mindháromhoz volt már szerencsém, illetve a környezetemben is, s mindegyiknek van előnye, hátránya, lehet rájuk mondani hideget meleget!
Egy a lényeg, aki nem felvilágosult és balga az még hisz a szolgáltatóknak, aki nem, az másképp megoldja a telefon vásárlást, s választ magának megfelelő szolgáltatót előfizetéssel.

Aki nem inge nem veszi magára az elhangzottakat!

Face your fears! Live your derams! Slogen: Be Happy!

(#38) eleminator válasza Zolik (#35) üzenetére


eleminator
csendes tag

szivemből szoltál! Bár erre ne nagyon számíts!

Face your fears! Live your derams! Slogen: Be Happy!

(#39) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Nem a szolgáltatókat akarom védeni, de a telco szegmenst nem gyengén szopatja a kormány az utóbbi pár évben.
Telco adó, elcseszett koncessziós díjak, közmű adó, szánalmas frekvencia tender...stb.
Ez szerintem mind rányomja a bélyeget az árazásra és egyéb szolgatáltatásokra, supportra.
Arról már nem is beszélve, hogy hány olyan lakossági és üzleti ügyfél van, aki becsődöl, fizetésképtelen de egész véletlenül "megtartja" pl az iPhone-t amin csak a szolgáltató bukik. Na pont ezért 200 ezer egy iPhone a 3000Ft-os tarifacsomaggal!
Sajnos ismerjük a magyar állapotokat. Korrupció, mutyi, mindenki a kiskapukat keresi.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#40) pit stop válasza Valentino K. (#39) üzenetére


pit stop
addikt

Igazad van!
Az emlegetett legfejlettebb államokban még hasra ütve egy millió emberből 100ezer megvesz egy red szintű csomagot, itt még tízezer. Nincs akkpra fizetőképes kereslet. Az ottani csomagok apró betűs részéről nem is beszélve de ez már ki lett tárgyalva párszor.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#41) blackmajesty válasza Zolik (#22) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Azért az Iphone-os összehasonlításod nem állja meg a helyét, mert nem ugyanabban a kategóriában nézed az árakat. Vip-ben 30000 a különbség, és függetleneknél is ennyi szokott lenni, XL-ben viszont van 60000, ez már tényleg túlzó, de azért nincs 210000 különbség azonos kategóriában.

Ettől függetlenül így is drága, de már megszokhattuk volna, hogy így van.

(#42) DS39


DS39
nagyúr

S2 gyári garanciával függetlenül 85k körül mozog, erre a Vodafone kér érte 120-at, rabsággal. grat.

[ Szerkesztve ]

(#43) B1T3 válasza littlelion21 (#31) üzenetére


B1T3
addikt

Én is nagyon kerestem a listában a Galaxy Ace-t, hogy mennyit drágult, mert eddig túl olcsó volt, most már kezdik jól belőni az árát. Az meg alap, hogy kapható, hiszen túl friss benne a vas, hogy ilyen hamar kifuttassák. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) haxxika


haxxika
senior tag

Galaxy Ace 55000? MIIIIIIIIIIII? :Y :Y :Y :Y :Y

Vodafone újra jól gondolkodik az árazással kapcsolatban. oh wait.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#45) hdanit610 válasza haxxika (#44) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Soha nem akar eltűnni az az ipari hulladék. Hihetetlen! :D

(#46) batai15 válasza haxxika (#44) üzenetére


batai15
félisten

Béla most tudta meg hogy a galaxy ace még létezik, mennyiiiiiiii??????????????????
Jó istenem , ennyiért dupla mag giga ram jár lassan, de még s advance is volt ennyi..
az xperia u majdnem 70 ezres árán már felse kapom a fejem.

(#47) Sombrerokid


Sombrerokid
tag

Hááá...Még a nokia 100-ért is van arcuk elkérni 7000-et 2 év lánccal... :C
A kis bolondosok.
Ki---nyúúúú---lááásss

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#48) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A galaxy S advance feltöltőkártyával a témobilnál 52 191 pezeta. :U

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#49) kenwood3 válasza #56573440 (#13) üzenetére


kenwood3
őstag

a vodánál már 1 pár éve elgurult

Mi az az ekezet dragasag??

(#50) haxxika válasza batai15 (#46) üzenetére


haxxika
senior tag

Ugyancsak bebizonyosodott, hogy telefont soha többet szolgáltatótól... Megvárom mire lejár nálam is az S3-ról a részlet, azután csak Nexus, csak usa import, vagy valami kínai csoda.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.