Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az nem rossz...
35millió...ha csak 1 dollárért adták volna.. :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2millio dolcsit igy is osszeszedtek egy nap alatt allitolag.

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lesz az még 8-10 is szerintem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Xaels válasza oriic (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Hát igen, a mobilos piac eléggé el van korcsulva. Csak attól félek, hogy az ott bevált trükkök/mechanikák felütik a fejüket a többi platformon is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nem tudom én alapvetően valahogy nem tudom magam rávenni, hogy mobilon játsszak. :D Egyszerűen kényelmetlen a dolog, egyrészt a kicsi képernyő, másrészt az irányítás. Ha meg valami túlméretes kijelzős lenne azt meg zsebben tartani lenne rossz. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) Xaels válasza laceszgamer (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt tolhatod PC-n is hivatalos emulátorral.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Snowy_owl válasza laceszgamer (#5) üzenetére


Snowy_owl
őstag

+

Letöltöttem kipróbáltam, hogy na végre egy értelmes játék, és az is, de a kijelzőn való ujjhuzigálás/tapizás nemgyerebe, inkább billentyűzet meg egér.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#8) Sirandrish válasza Snowy_owl (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lesz benne controllertámogatás

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) hombre[EU] válasza oriic (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mibōl? Skinek vagy ez is pay to win?

Life, Uh, Finds A Way

(#10) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Itt már 100 milliót írnak [link]

/s

(#11) BabMester válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


BabMester
senior tag

Csak skineket lehet benne venni.

(#12) laceszgamer válasza Xaels (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

Magyarul bill-egérrel? Az mondjuk azért szerintem kicsit kiszúrás a mobilosokkal szemben, ha nekik mennek páran egérrel :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) Xaels válasza laceszgamer (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Igen teljes bill+egér támogatással [link], mint a PUBG mobillal hisz ugyanaz a cég értük a felelős.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) wjbhbdux válasza Xaels (#13) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én nem vagyok meggyőződve, hogy ez tényleg "hivatalos" lenne, szerintem csak valaki visszaél a nevükkel (korábban Tencent Gaming Buddy néven futott ez az emulátor és valamiért átírták). Az elérhetőségük mindössze egy gmail cím, nehogy már egy milliárd dollárt érő cég ilyet csináljon.

/s

(#15) oriic válasza wjbhbdux (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gaming Buddy oldalán is ott van a link. [link]

Van hivatalos bejelentés is hozzá

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16) wjbhbdux válasza oriic (#15) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Hát nem tudom kicsit aggasztóak ezek a gyanús kínai cuccok. Steamen is ott a Tencent BR játéka aztán minden indításkor kéri az admin jogot :U

/s

(#17) oriic válasza wjbhbdux (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát nyilván mindenki saját felelősségre használja!: )

Live-Die-Respawn

(#18) freeapro válasza Xaels (#13) üzenetére


freeapro
senior tag

nekem nem megy se guest-ként se regisztrálva
valami autentikációs hibát dob

(#19) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Tegnap próbáltam tencenttel és bluestacks-szel is működik. Mondanom sem kell semmi értelme mert sok esély nem hagytam a mobilosoknak. Második játékra level 30asok ellen rakott be, a végére persze mvp lettem 40 killel. Gondolom megöltem a mobilosok játékát úgyhogy hagyom is a franba de a játékban simán látni a mozgáson ki az aki pc-ről tolja.

[ Szerkesztve ]

(#20) laceszgamer válasza hogabesz (#19) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valami ilyesmire gondoltam én is, hogy kicsit úgymond unfair :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) hogabesz válasza laceszgamer (#20) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nem kicsit :)

(#22) Joccc07 válasza hogabesz (#19) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem rontod el a játékukat. Te botok ellen játszottál legyen az lvl 30 vagy akármennyi. PC-n te csak PC-s ellen játszol. ;)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23) hogabesz válasza Joccc07 (#22) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Kipróbáltuk most, mobilról behívtak szóval nem csak pc-sek ellen vagyok. :)

(#24) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Meglepően szórakoztató lett. Napi 2-3 menetre teljesen jó. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#25) Joccc07 válasza hogabesz (#23) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor nem is. Ha mobilról hívnak be pc-st akkor mobilosok ellen vagy. Ugyanez van fordítva is. De hozzáteszem, papíron.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26) Z10N


Z10N
veterán

A Diabloval mi a helyzet? :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#27) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

öcsém is tolta... persze szgépről... hm.. hátmondom ügyes vagy :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A nagy CoD siker ellenére a tegnapi mainstream médiában és amerikai szenátoroknál is felrobbant Hearthstone/Kína botrány miatt jó 1.2 milliárd dollár törlődött náluk..

[ Szerkesztve ]

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.