Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Remélem tényleg méltó lesz az elődökhöz. :C

(#2) atike


atike
nagyúr

Ez a trailer hogy-hogy nem lett red band? :F :DDD

Amúgy bejövős. Pont olyan, mint a régi volt... Agyatlan hentelés, száguldozás, gázolás, ütközés... Tehenek is lesznek? :) Királyság! :R

(#3) wolfman


wolfman
veterán

akiknek megvan a Carmageddon: Reincarnation, azok ingyen megkapják ezt a részt

Akkor ez csak egy ráncfelvarrás lesz, nem? Mondjuk örülök neki, csak így sejteti, hogy nem egy teljes erőbedobással készült játék lesz, gondolom.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) elithun


elithun
őstag

Ránézésre ez sem tűnik akkora világmegváltónak, de remélem tévedek. Igazán örülnék egy "nextgen" Carmageddonnak.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) king.mp


king.mp
aktív tag

Remélhetőleg jó lesz, kedvem támadt gyilkolászni. :D

(#6) Just486


Just486
senior tag

Amíg úgy néz ki mint egy PS2-es játék, addig szerintem nem is lesz túlzott sikere. Oké, hogy nem minden a grafika, de valami elvárás csak van a játékosokban ezen a téren is, gondolom.

That unconquered country we call the future.

(#7) atike válasza Just486 (#6) üzenetére


atike
nagyúr

Ha nem nagyon alja a grafika akkor a hangulat el tudja adni a játékot. Mondjuk ez esetben ott a nosztalgia-faktor is. :DDD Azaz lesz egy olyan réteg, akinek ha a játékmenet olyan lesz, mint a réginél akkor mindegy is lesz, hogy milyen a grafika. Annyira meg nem borzasztó amúgy... :)

(#8) davidsone


davidsone
addikt

ÁLLAT! ez már most jobb mint az előző... :K

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#9) oriic válasza wolfman (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg azt mondják hogy nem sima ráncfelvarrás lesz.

Live-Die-Respawn

(#10) AxBattler


AxBattler
félisten

Ezt most miért? Régen rossz lenne, ha valami másra számíthatnánk... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) Gstyler


Gstyler
senior tag

Hát ez a grafika már 5 éve is ciki lett volna szerintem. :D

(#12) davidsone válasza Gstyler (#11) üzenetére


davidsone
addikt

nem az a lényeg hanem a hent :D

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#13) Chapel


Chapel
addikt

Lehet minimál pénzből brutál szép látványt és penge fizikát csinálni, csak két példa:
Spintires, BeamNG.
Mindkét játék évek alatt készült el, független stúdióktól, de meg lehet nézni. Spnitires meg főleg kiemelendő, mert 300mb körül van ha jól emlékszem és szép graf, na meg a sár és víz sehol máshol nem volt olyan élethű, és még nem is lesz jó ideig :R

Ha meg nagy stúdió karolná fel, akkor meg ma már (1-2 éven belül) olyan bitang Carma jöhetne hogy ihajj!

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig tényleg csak annyit kéne tenni, hogy a Carmageddon II Carpocalypse Now-t elkészítik modern motorral, fejlett grafikával.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15) Chapel válasza TESCO-Zsömle (#14) üzenetére


Chapel
addikt

Tudom elsőre soknak tűnik (nem, nem kell jönni a tesszallált tengerrel, elég volt anno), de egy CryEngine 3-ra kéne rádobni a 2. részt. Kevesen tudják, mert a Crysis sorozatban alig vagy semennyire nincs rombolás, de az a motor legalább olyan fizikát tud, mint amilyen látványt.
Meg kell írni persze....vagy legyen UE4 motor. Az még jobban skálázható is.

A játékmenetben sem kell feltalálni a spanyolviaszt, elég ha az elődök jobb dolgait átveszik és 1-2 új ötlet. Ennyi. Vinnék mint a cukrot.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#16) TESCO-Zsömle válasza Chapel (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Viszont a TDR2000 időlimitjéből nem kérünk.

Mekkora szívás volt már, hogy nem tudtad a pályát bejárni, mert max 4 percig lehetett kitolni az időt aztán szevasz. Amit azon felül szereztél, az bukó...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) davidsone válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


davidsone
addikt

szerintem az egy zsákutca volt, egy f*s :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#18) r0ach


r0ach
tag

Oh yeah, nem is vágyok másra egy hosszú fárasztó nap után mint trancsírozni hajnalig ;]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=r0ach

(#19) Agostino válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


Agostino
addikt

én meg anno megvettem eredetiben, aztán meg csak néztünk öcsémmel hogy ezmiezaszar... vissza is tértünk a carma kettőre inkább és eldöntöttük, ennyit a bizalomról...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#20) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Én elszórakoztam a Reincarnation-nal is, bár a 2 volt az igazi. :)

Sic Parvis Magna

(#21) afterburner_ válasza r0ach (#18) üzenetére


afterburner_
őstag

erről van szó :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#22) Assimilator


Assimilator
őstag

Az a baj, hogy a Reincarnation is egy lelektelen fos volt. Hatalmas rajongoja voltam az elso ket resznek, meg vettem az uj reszt is. Semmi hangulata. Bar par honapja kapott egy nagyon nagy javitast, ami sokat dobott a grafikan is, de ettol fuggetlenul sem hangulatos es elvezetes. Ahhoz kepest, hogy mennyire jelegtelen a megvalositas, rengeteget tolt.
Bar megkapom majd a legujabb reszt ingyen, mar biztosra veszem a bukast.
2016-ban egy hentelo roncsderbi jatek nem lehet sikeres ugy, ha csak az autok es az elolenyek tornek.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.