Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elmebetegek! :D

Live-Die-Respawn

(#2) DR01DMAN válasza oriic (#1) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Számból vetted ki a szót! :D

(#3) dfdfdf válasza oriic (#1) üzenetére


dfdfdf
őstag

Zártosztályra valók....

(#4) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Ebből még egy mozifilm változatot is megnéznék. :C

(#5) Glenda


Glenda
addikt

:C

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#6) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Legyünk őszinték. Pont ezzel lehet eladni a sok sz@rt a barom amcsiknak. Ez egy NFL játék... Mondjuk marketing 5-ös.. De én nevettem ezen a videón... Nem jó értelemben..

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#7) Luck Dragon

Nem semmi. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) westlake


westlake
félisten

Szerintetek ez jó volt? Engem rettentően irritált. :U

Play nice!

(#9) Glenda válasza electrodoki (#6) üzenetére


Glenda
addikt

A játékot akkor is megveszik, ha nincs reklám. Most kezdődött az előszezon, ki vagyunk (lennénk, ha lenne PC-re) éhezve a focira is meg a játékra is.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10) electrodoki válasza Glenda (#9) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Költözz ki ámerikába akkó' :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#11) anulu


anulu
félisten

XO-ra már előrendelve :) csak azt nem értem, h 576-nál miért 28-i a megjelenés...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) oriic válasza anulu (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy nálunk akkor jelenik meg.

Live-Die-Respawn

(#13) anulu válasza oriic (#12) üzenetére


anulu
félisten

az érdekesség, hogy kb 1 hónapja, amikor leadtam a pre-ordert még 25-e volt, konzolokszervize-nél meg még múlt héten is, most már 27 náluk is. na mindegy, amúgyis jobb a péntek, hétközben van jópár dolgom, úgyhogy csak a kefét rágnám, hogy nem tudom tolni :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) deakpeti


deakpeti
tag

Ez igen:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#15) tibaimp válasza westlake (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyetértek, szánalmas...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) Glenda válasza tibaimp (#15) üzenetére


Glenda
addikt

Pont azért vicces az egész, mert egy gyógyszerelgurulós hülyeség. Csak kompatibilisnek kell lenni az ilyen humorra.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#17) vegitossj7 válasza tibaimp (#15) üzenetére


vegitossj7
addikt

Akkor ezt érdemled: [link] Végtelenítve.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#18) tibaimp válasza vegitossj7 (#17) üzenetére


tibaimp
nagyúr

naaa...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) anulu válasza oriic (#12) üzenetére


anulu
félisten

tegnap (csak úgy próbából) bementem Árkádban levő MM-ba. nem tudom, mennyit hoztak nekik, de erősen úgy tűnt, hogy az utolsó XO változatot sikerült elhoznom. szóval 576-nál vissza fogom mondani az előrendelésem. így jártak.

amúgy nagyon bejön, szerintem pont ott nyúltak bele pl a gameplay-be QB szempontból (leginkább azon a poszton játszom), ahol jót tett neki.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.