Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hatalmas pirospont a cégnek.
Kár,hogy 13 márciusában van hűség lejáratom.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2) VD


VD
őstag

Ilyen "Crazy Friday"-t csinálhatna a többi szolgáltató is...

(#3) aram01


aram01
nagyúr

biztos lesz még,és tuti hogy átveszik mások is ha látják hogy működik :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

2 év hűséggel, 50%-os kedvezménnyel 75k a HTC Titan? :Y Kicsit beteg ára van.. :U

Az ötlet viszont jó, a többiek is átvehetnék gyakoribb rendszerességgel :K

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5) SkyLaci


SkyLaci
őstag

kicsit fáj hogy egy hónapja vettem 56-ért Galaxy W-t 2 év hűséggel, most meg 25-ért megkapnám ugyanígy, vagy 59-ért hűség nélkül, de akár SII-t is vehetnék ugyanennyiért... jó ez az akció, remélem évente párszor lesz ilyen (akkor is miután lejár a hűségem 2 év múlva :DDD )

(#6) hunter84


hunter84
aktív tag

A Nokia Lumia 610 kártyás csomagban 70 ezer, míg a 710 meg 60 ezer. A hülyének is megéri butítottat venni. :D

(#7) fateless válasza hunter84 (#6) üzenetére


fateless
veterán

Igen. Ez is egy őrült akció. :DDD

Persze azért vannak tényleg jó árú készülékek is, de sajna a feltöltőkártyások csak 20%-ot kaptak, ami kb semmire sem jó. Az előfizusoknál viszont némelyik...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Na ezt mar nevezem kedvezmenynek :C Lehet sorba is allok majd egy Defy+-ert :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#9) aram01 válasza fateless (#7) üzenetére


aram01
nagyúr

pont ez a lényeg,hogy kösd le magad ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) berbatov2 válasza aram01 (#9) üzenetére


berbatov2
senior tag

Talált már valaki Best buyt?
aram01: Bocs félre ment.

[ Szerkesztve ]

(#11) aram01 válasza berbatov2 (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

hát nem nagyon :(

nembaj hogy félrement :))

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) elpatkorado válasza berbatov2 (#10) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Én meg szívesen beruháznék egy Neo V-re 25-ért :DDD Csak hát március óta hűségem van T-Mobile-nál egy Live with Walkman-re :O Majd 2 év múlva is csináljanak!

(#13) donceleger8


donceleger8
őstag

Nokia Lumia 800 előfizetéssel 42.495.-
T-mobile ugyanilyen csomag 62.910.-

Ha a Telenor 50%-os kedvezményt ad, akkor normál áron 84.990.- csupán egy laza huszassal drágább!

De a kártyásra is vonatkozik az 50%, ott még durvább a helyzet, telenor akcióban 95.990, akkor ez normál áron 191.980.- lenne, míg a T-nél 114.990.-

Vagy akkor a kártyás nem 50%-os?

Szóval ezzel nem érnek el semmit! Az előfizetőt köti a hűség, nem hinném hogy rohannak még egy előfizetést vásárolni, csak mert olcsóbb a készülék egy nap erejéig. Ez csak azoknak jó, akiknek lejárt és még nem hosszabbítottak (de szerintem ilyen nagyon kevés van), vagy akinek épp most járt le a hűség (na ebből sem lehet sok)!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#14) mate0023


mate0023
tag

Nagyon jó ötlet, jelenleg hűség nélkül vagyok djuiceos, lehet bevállalok egy évet egy galaxy W-el vagy egy Defy+-al.
Más részről ez lenne a készülékek reális ára előfizetéssel. Nem normális dolog,hogy lekötöd magad két évre és jobb esetben 5000 ft-al olcsóbban megkapsz valamit, mint függetlenül. (nem ritka, hogy drágább is)

(#15) FragMaster válasza donceleger8 (#13) üzenetére


FragMaster
addikt

Kártyásan 20% a kedvezmény.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#16) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintetek az S2 megéri kártyás konstrukcióban (-20%)?

(#17) donceleger8 válasza FragMaster (#15) üzenetére


donceleger8
őstag

Igaz, figyelmetlen voltam, akkor ott viszont egyenlőek az árak.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#18) eboostr


eboostr
aktív tag

bezzeg a tmobilnál csak az alsókategóriás telók olcsobbak 20%-al :(((

(#19) aram01 válasza eboostr (#18) üzenetére


aram01
nagyúr

azt jobban viszik,több a haszon.sok kicsi...

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) Jadro


Jadro
veterán

Kíváncsi leszek hogy ténylegesen milyen készlettel indulnak ennek neki.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#21) aram01 válasza Jadro (#20) üzenetére


aram01
nagyúr

gondolom a legdrágábbakból csak pár darab

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22) stilo18 válasza Jadro (#20) üzenetére


stilo18
addikt

Hát arra én is...:)

Egyébként szerintem egy 5000 ft-os havi díj egyáltalán nem sok, igy pedig egy SII-t vagy Nexus-t 52000-ért elhozni NAGYON baráti...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23) Einstvan


Einstvan
aktív tag

Nem tom ennek a nagy eksönnek köze van e a plusz dij bevezetéshez.
Amolyan kedvcsinálo a telefonáláshoz... ;)

(#24) pumpedlix


pumpedlix
tag

Hát...hát....

Csak a feltöltőkártyás árakat nézve ez nem egy nagy szám, köszönhetően annak hogy nagy részük rendesen túl van árazva alapból

(#25) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Ezt most nem értem.Ha nincs semmi előfizetésem náluk, akkor mondjuk a Motorola Razr-t eltudom hozni 1 év hűséggel "számlás és limit" csomagban 75000ft-ért???És ebben csomagban nincs tarifahűség csak annyit fizetsz amennyit beszélsz?

[ Szerkesztve ]

(#26) stilo18 válasza ricsi0307 (#25) üzenetére


stilo18
addikt

Igen, én is igy értem...

Az úgy, akkor nem rossz ár...:)

"És ebben csomagban nincs tarifahűség csak annyit fizetsz amennyit beszélsz?"

Van egy 3100 ft-os keret, aztán ha esetleg nem elég a lóvé, feltudod tölteni, mint a kártyás egyenleget...!

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27) Lall


Lall
veterán

A Lumia 800 durván jó árba lett a mi csomagunkba, lehet veszek egyet az asszonynak. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#28) ricsi0307 válasza stilo18 (#26) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Akkor az még + 12X3100 és akkor már 110000 környékén van a végösszeg.

[ Szerkesztve ]

(#29) nonolada1


nonolada1
senior tag

Cseszhetem rendesen az akciójukat,mert 3 hete vásároltunk pont az asszonynak egy telót,ami egyébként azóta is a szervízben tartózkodik és tök jó,hogy most féláron megvehettem volna,vagy ugyanannyiért jóval jobbat is vehettünk volna.
Biztos tök sokan örülnek most,akik nemrég vettek új telót náluk!!!!

(#30) xxxbmx


xxxbmx
tag

az előfizusoknak ez tényleg megéri!de én sose kötném le magam még 2 évre!utálom a telenort:Digy sajna az a 20% semmi sem jo:S

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#31) stilo18 válasza ricsi0307 (#28) üzenetére


stilo18
addikt

Én csak azt furcsálom, hogy nincs tarifa hűség. Tehát, hogy nem vagy kötve ehhez a Limit csomaghoz 1 évig.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#32) nonolada1 válasza xxxbmx (#30) üzenetére


nonolada1
senior tag

Meg főleg,hogy kemény egy napi akcióról van szó,nyílván egy csomó készülék nem is lesz nekik,így az egész csak bicskanyitogatásra jó,főleg azok esetében,akik nemrég vettek telót náluk.Aki persze pont most venne újat,az jól járhat,ha van a kiszemelt készülékből épp raktáron.

(#33) xxxbmx válasza nonolada1 (#32) üzenetére


xxxbmx
tag

hát jah én sem értem!mi az 1 napra?akinek van készüléka az adná el gyorsan hogy vegye!de nem lehet eladni ilyen gyorsan!leglább 3 napra hirdették volna!én multkor voltam bennt rákérdeztem 4 féle telora,2 böl volt 2böl nem!most megrohamozzák öket!2 ora mulva nem is lesz!de nagy marketing!up a cégnek

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#34) nonolada1 válasza xxxbmx (#33) üzenetére


nonolada1
senior tag

Mondom full bicskanyitogatós akció basszus.Nesze semmi,foggd meg jól,tipikus magyar akció:)

(#35) ClioRS válasza ricsi0307 (#28) üzenetére


ClioRS
őstag

Sose értettem, hogy minek hozzászámolni az előfizetést, ha lebeszéled. :U

(#36) #10949376


#10949376
törölt tag

Tuti az lesz hogy odamész azt mondják elfogyott ,de ha már itt vagy vegyél egy másik telefont vagy hátha veszel valamit.

(#37) hallerlaller válasza stilo18 (#22) üzenetére


hallerlaller
addikt

A drágábbak között sok a korlátozott, ilyen sgs2 meg lumia800ra van még esély.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#38) xxxbmx válasza #10949376 (#36) üzenetére


xxxbmx
tag

Az tuti!sőt okosak voltak és minden "jobb"fajta termékhez oda irták h "kifuto" és "korlátozott"
,ezek után erre fogják fogni!

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#39) nonolada1 válasza #10949376 (#36) üzenetére


nonolada1
senior tag

Olyan mint a Tecso,meg egyéb ilyen fos bevásárlógagyi akciói,odamész és véletlen pont az nincs,ami le van akciózva.
Meg az is király,aki most vett mondjuk a héten készüléket ,annk nyílván nem fogják sehogy sem kompenzálni azt a többletet,amennyiért teli áron megvette az akciós árhoz képest.Ők annyira,de annyira boldogok most,mint amennyire én is.

(#40) stilo18 válasza ricsi0307 (#28) üzenetére


stilo18
addikt

Hát, de azt nem számold hozzá. Hisz, azt felhasználod, telefonálsz, netezel, sms..

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#41) xxxbmx válasza nonolada1 (#39) üzenetére


xxxbmx
tag

basszus különben tényleg egész jo áronvan pl a sensation xl!ha nem most vettme volna ezt a kibaszott desire hd-t!akkor mennék és venném!nah ekkor örül meg az ember

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#42) stilo18 válasza hallerlaller (#37) üzenetére


stilo18
addikt

Akkor lettem volna idegbeteg, ha a HTC OneX-et is bedobják...:) HTC miatt hagytam ott a Telenort és lettem T-Mobile-os...:)

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#43) nonolada1 válasza xxxbmx (#41) üzenetére


nonolada1
senior tag

Nekem is ez a bajom,mivel nemrég vettük a Live with walkmant és annak az áráért most Neo V vagy Samsung Galaxy W is lehett volna,ez az én formám:(

(#44) Chaser


Chaser
titán

Ez jó:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45) bobace


bobace
őstag

Nem rossz akció, egy ARC S-t jó volna megcsípni.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#46) pszili8


pszili8
aktív tag

Nem roszz akció,a semminél jobb! Pont az a két teló nincs akcióban amelyiket nézegettem: Sony Xperia S,Nokia N9 mondjuk ez már kifutó modell,csak webshopban van.Aki attól fél,hogy nem jut készülékhez rendeljen a webshopban,max értesítik,hogy nincs :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#47) nonolada1 válasza pszili8 (#46) üzenetére


nonolada1
senior tag

Arról,hogy mi nincs,meg mi szar,amúgy is kíválóan tudnak értesíteni!!!!

(#48) wiggen123 válasza pszili8 (#46) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Kizárólag személyesen, üzletben történő vásárlás esetén érvényes az akció!

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#49) mate0023


mate0023
tag

Mi az hogy odamész és nincs ? Egy ilyen akciónál a legtisztább, ha neten megrendeled reggel. Akkor kell lennie belőle. - most látom, hogy csak személyesen.
Az előfizut meg tényleg felesleges hozzászámolni, főleg,hogy általában egy okostarifával sokkal jobban jössz ki,mintha egy "sima" előfizetésed lenne és ahhoz igényelnél netet + beszélnél, sms-eznél azon az áron.

[ Szerkesztve ]

(#50) blueye


blueye
veterán

Sokan szidtok itt elore egy olyan akciot ami meg el sem kezdodott. Furcsa.

Amugy mondjatok hasonloan jot mas szolgaltatonal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.