Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gdi


Gdi
senior tag

Megy ám a lejárató kampány :)

Ez meg:
"NSA egyik alvállalkozója bizalmas dokumentumokat másolt ki a belső rendszerből, hogy azokkal otthon dolgozzon. Ezeket elmentette az otthoni számítógépére"
GG, wp

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) atike


atike
nagyúr

Állítólag. :) Komoly dolgok ezek. Úgy kezdődött, hogy a másik visszaütött... :DDD

(#3) tomazin


tomazin
veterán

Azta. A vírusirtó szoftver blokkolta, majd elküldte analizálásra a rosszindulatú kódot.
Fujj büdös kémkedő oroszok.

(#4) sztanozs


sztanozs
veterán

Maga a támadás még 2015-ben történt, de csak 2016 tavaszán fedezték fel.

Ja, gondolom megtalálták az 2015-ös NSA fájlokat a csomagban, amit az fsb.gov.intra-ról szereztek, miután bejutottak a hálózatba 2016-ban :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) customer114


customer114
senior tag

Már megint hatásvadász cím infotech cikken? Kell a kattintás szám statisztika a reklám partnereknek? :DD

Bocs, benne van hogy “állítólag”, micsoda húzás arra, hogy “nem biztos hogy úgy van ahogy azt leírtuk”, és tényleg.. :))

*fading Prohardver logo, revealing Index logo*

[ Szerkesztve ]

(#6) pilóta


pilóta
nagyúr

Izé. Én biztos vagyok benne, hogy az oroszok meglopták az NSA-t. Meg abban is, hogy az NSA meg az oroszokat. És a britek az oroszokat, meg a franciák a japánokat, és az oroszok a németeket, meg a lengyelek az oroszokat, az oroszok az olaszokat.... és még sorolhatnám a kombinációkat.

Bakker! Titkosszolgálatok, ez a dolguk... :P

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) koop6


koop6
tag

Persze kérdés, hogy valójában mi az igaz, de elképzelem, ahogy az amerikai nép etetve van a gonosz oroszországról és kajálja is rendesen.
Milyen hidegháborús pánik lehet ott mostanra már!
És milyen szerencsések vagyunk, hogy fotelből nézhetjük a fejleményeket!
Már ha nem az van, hogy nem vettem észre valamit és én is kajálom az etetést

Messzire kígyózó kérdések ezek...

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Mondjuk ezért, hogy otthoni gépre bizalmas cuccot menteni, minden nagyobb cégnél minimum kivégeznek, és még mindig csomóan csinálják :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) donpeal01


donpeal01
csendes tag

Egyre gázabb ez az egész, mint ha Blikket olvasnék, vagy még rosszabb...

(#11) Lacok


Lacok
őstag

"A vezető amerikai nemzetbiztonsági szervezet (National Security Agency – NSA) rendszeréből orosz támadók olyan, szigorúan titkos információkat szereztek meg, mint pl. hogy az Egyesült Államok kibervédelmi szervezetei milyen módon szivárognak be külföldi számítógépes hálózatokba,"

Hogy is van a mondás: tolvajtól lopni nem bűn :P

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.