Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gregus021


gregus021
tag

A Nintendo Wii U nevű kézi konzol??? Jó tudni, hogy időközben kézikonzol lett a Wii U :D

(#2) Vistaboy válasza gregus021 (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Javítani akartam, de nem volt elérhető az oldal. Nem abban a pillanatban íródik egy cikk, mire kikerül. Elnézést a hibáért.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Amelyik WC ajtajára EA felirat látható oda is szükséges lesz az origin id

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#4) Szafter


Szafter
tag

Szerintem a PS Vita-nak nagyobb sikere lesz. :U

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#5) Gomez86


Gomez86
őstag

"Nintendo account information will be provided to EA so that we can establish an Origin Account for you. You need an Origin Account to play EA’s titles online."

Ebből nekem nem egyértelmű hogy nem arról van-e szó, hogy a Nintendo ID-dból generálnak egy Origin accountot neked. (kb anélkül hogy észrevennéd)

Mert hogy azt mondja hogy a Nintendo rendszerén belül ők megkapják az adatokat amikre szükségük van...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Keresztkérdés: most is kell regisztráció minden EA játékhoz, nem? Az meg egyenlő egy Origin ID-vel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Gergosz2 válasza Mister_X (#6) üzenetére


Gergosz2
veterán

pc-n igen , de konzolon nem tudom , hogy eddig így volt-e.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.