Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

szerintem ha a méret a lényeg akkor most a 256GB -os samu SSD a best buy, 66k-ért

(#2) radi8tor válasza JoeYi (#1) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

CNC marást meg pár ezerért el lehet intézni, igaz ekkor ugrik a garancia.

⭐ Stella

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon szépen mutatnak! De kiadhatták volna őket többféle tárkapacitásban is...

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Csak a CNC maratás miatt kiadni egy SSD-re pénzt.
Hát...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Angel1981


Angel1981
veterán

Szép darabok! ;)

(#6) MongolZ válasza radi8tor (#2) üzenetére


MongolZ
addikt

Programozással együtt megnézem, hogy melyik cég vállalja el neked ezt néhány ezerért. Persze feketén más.

Öntéssel (amellyel egyébként készül a ház) majdnem ugyanilyen felületet lehet elérni. Most ezt szétszedték 2 műveletre...

(#7) waterman_


waterman_
aktív tag

könyörgöm ki az az őrült aki a kinézet miatt vesz meg egy ssd-t? jó esetben egyszer látom az életben. egyáltalán minek kell egy ssd-nek fémház? az usb pendrive-nak szép műanyag van, az ssd-nek ami benn csücsül egy több kilós fémházban, védve, annak meg kell a fém. azt nem veszem be hogy kell neki a faraday kalicka.

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#8) riedgras


riedgras
tag

Ez a "modding miatt" szerintem ott megbukott, hogy egy jó modder magának készít mintát/borítást stb. nem a gyári 4 féléből választ :N

Egyébként nem rossz, csak drága.

(#9) ledgeri


ledgeri
nagyúr

az lenne még a business, ha a te általad beküldött feketefehér kép alapján marnának rá bármit, pl a fekete a legmélyebb, a fehér az alap felület..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Kár hogy mi nem ilyeneket marunk. :U

(#2) radi8tor1 : :P

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#11) mepet


mepet
addikt

Ezt nem gondolhatták komolyan... :F

(#12) TGWH válasza ledgeri (#9) üzenetére


TGWH
őstag

Ez egy egyszerű oldalnézettel sokkal jobban megoldható :D + az egy darab felülnézet, és nagyjából a legtöbb munkadarab bőven legyártható.
Kár, hogy ha beteszem a gépbe, sok minden nem látszódna :U
A ház oldalát már érdemesebb lenne maratni, ez viszont nem hülyeség :D (lehet meg is teszem)

Attól függ, hogy számláz a cég, de felhívnám a figyelmet, nem megoldhatatlan, hogy bevidd, és szinte bármit, szinte bármire kimarjanak...
Ugye minél több készül, annál olcsóbb - egy pontig, lásd Marschall kereszt -.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#13) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Pofás külső.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14) TGWH válasza Ł-IceRocK-Ł (#13) üzenetére


TGWH
őstag

Csinálok én neked pofásabbat, én egy kettőskeresztre, vagy kelta keresztre gondoltam a gépház oldalába :D majd valamit nézek :C

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#15) Ł-IceRocK-Ł válasza TGWH (#14) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hajrá, képet kérek.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#16) TGWH válasza Ł-IceRocK-Ł (#15) üzenetére


TGWH
őstag

Ahhoz még kéne egy új gép, de a régi oldalába lehet csinálok egy próbát :D
Kelta kereszt kisebben jól nézett ki, csak az a baj, hogy a kört mélyebben kellene marni, az meg necces, mert kilyukasztom a pár mm vastag oldallapot :D

Majd ha lesz, teszek fel képet, pár hónap :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#17) Ł-IceRocK-Ł válasza TGWH (#16) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Várjuk :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#18) TGWH válasza Ł-IceRocK-Ł (#17) üzenetére


TGWH
őstag

pl.
Csak kicsiben kell nézni, úgy tűrhető a képminőség. Valami ilyesmi nagyobban. Kilyukasztani nem szeretném talán valahogy meg tudnám oldani, egész jól nézne ki.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#19) Ł-IceRocK-Ł válasza TGWH (#18) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem rossz ötlet.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.