Hirdetés

2022. október 1., szombat

Gyorskeresés

(#1) .LnB

.LnB
titán

Szia,

Most állok neki olvasni de előre is köszönöm a fordítást. Sajnos nem vagyok perfekt angol maradt pár homályos rész. Ebben a percben fejeztem be a játékot. Tudom kicsit késő, hisz 2008-ban jelent meg :). De eddig nem volt PS3-am. Sőt most sincs, csak annyit hallottam erről a játékról, hogy megvettem, és cseréltem erre az időre az Xboxomat, míg végig nem játszom. Nem csalódtam, 3nap alatt a végére értem, pedig manapság már nincs sok időm játszani. Elképesztő játék volt, messze a legjobb amivel valaha játszottam.

Szóval előre köszi a fordítást vagyis a publikálását! :R

Homo Ludens

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Igazán nincs mit, a széria számomra már most a valaha készült legjobb játékok egyike. :)

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére

.LnB
titán

Én tovább mennék, szerintem nincs még egy ilyen széria. Legalább is számomra nincs. Pedig én még közel sem nyomtam végig mindet. Most a tanácsod után, a 2.résszel játszom. És egyátalán nem érdekel, hogy régi játék, kicsit kopottas a graika már. Egyszerűen annyira lebilincselő a sztori, és az atmoszféra, milyennel még sose találkoztam korábban.

Homo Ludens

(#4) .LnB

.LnB
titán

A Peace Walker magyar fordítása nincs meg ilyen formában?

Homo Ludens

(#5) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Nincs sajnos, csak ezek vannak amiket itt olvashatsz a blogomban. Portable Ops van még ugye, azt is feltettem.

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB válasza oriic (#5) üzenetére

.LnB
titán

Igen ezeket megtaláltam mindet a blogodon. Ezért is kérdeztem, hogy esetleg nem e készül vagy csak még nem tetted ki. De akkor nincs sajnos :(

Homo Ludens

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.