Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szia,

Most állok neki olvasni de előre is köszönöm a fordítást. Sajnos nem vagyok perfekt angol maradt pár homályos rész. Ebben a percben fejeztem be a játékot. Tudom kicsit késő, hisz 2008-ban jelent meg :). De eddig nem volt PS3-am. Sőt most sincs, csak annyit hallottam erről a játékról, hogy megvettem, és cseréltem erre az időre az Xboxomat, míg végig nem játszom. Nem csalódtam, 3nap alatt a végére értem, pedig manapság már nincs sok időm játszani. Elképesztő játék volt, messze a legjobb amivel valaha játszottam.

Szóval előre köszi a fordítást vagyis a publikálását! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazán nincs mit, a széria számomra már most a valaha készült legjobb játékok egyike. :)

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tovább mennék, szerintem nincs még egy ilyen széria. Legalább is számomra nincs. Pedig én még közel sem nyomtam végig mindet. Most a tanácsod után, a 2.résszel játszom. És egyátalán nem érdekel, hogy régi játék, kicsit kopottas a graika már. Egyszerűen annyira lebilincselő a sztori, és az atmoszféra, milyennel még sose találkoztam korábban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Peace Walker magyar fordítása nincs meg ilyen formában?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs sajnos, csak ezek vannak amiket itt olvashatsz a blogomban. Portable Ops van még ugye, azt is feltettem.

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB válasza oriic (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen ezeket megtaláltam mindet a blogodon. Ezért is kérdeztem, hogy esetleg nem e készül vagy csak még nem tetted ki. De akkor nincs sajnos :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.