Hirdetés

2020. október 31., szombat

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

Mai nap fejeztem be HD változatot, zseniális játék lett szerintem... :C

Live-Die-Respawn

(#2) Mister_X

Mister_X
nagyúr

Nem bírtam magammal és spoilereztem magamnak rendesen. De ez hatalmas akkor is...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) oriic válasza Mister_X (#2) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Mondtam hogy végigjátszás után érdemes inkább. :D

Most 3-al játszok, de fordítás majd a játék vége után lesz. Viszont első részt nem tudom kijátszani, így olvasom a fordítást, hát nagyon komoly játék az is...

A 4el meg nem tudom mi lesz, lehet elcsábulok...Pár mondatot már így is elolvastam. Legalábbis ameddig anno nagyon régen játszottam vele...(gekkók felbukkanásáig)

Live-Die-Respawn

(#4) Mister_X válasza oriic (#3) üzenetére

Mister_X
nagyúr

Erősen spoilerezés = elejétől a végéig. Én nyertem :DDD
Majd a februári keretbe megpróbálok besuvasztani egy MGS4-et a GoW saga Collection / Trilogy mellé, oszt a cserét időzítsük úgy, hogy a Risingig visszaérjen! (22) :DDD Bár egy DMC HD is felkerült a listára, ha már öt nap múlva elhozok első naposan egy DmC-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) oriic válasza Mister_X (#4) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Ajánlom az első részt elolvasni, az ugyanis PS3-ra sincs... És nagyon jó. Meg a Portable Ops-t is...

Live-Die-Respawn

(#6) Mister_X válasza oriic (#5) üzenetére

Mister_X
nagyúr

Hogyan a francba ne lenne, UK Store-on nyolc font. Meg PS1-es játékokat még futtat minden PS3.

(#7) oriic válasza Mister_X (#6) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Hát akkor te tudod. Vagy vedd meg vagy olvasd el. Már ha érdekel a teljes story. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Mister_X válasza oriic (#7) üzenetére

Mister_X
nagyúr

Áh, kell a francnak, agyonszkriptelt csőlövölde, fujj, kukázható az egész széria :DDD

(#9) oriic válasza Mister_X (#8) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

A régi csőlövölde, az új meg hekk and szlesh, hát neked semmi nem jó???? :O

Live-Die-Respawn

(#10) Mister_X válasza oriic (#9) üzenetére

Mister_X
nagyúr

Hekkenszles?! Rájdün bepipult és már nem tektikel eszpjonidzs eksünözik? Anyám borogass, vissza is mondom az előredelésem, Kojima monnyonle :(((

Báz, már a DmC-t is várom, pedig az öt nap, mi lesz itt február 22-ig? :O

(#11) .LnB

.LnB
félisten
LOGOUT blog

Hd collectiont tolom, és két dolog nem tetszik. Egy az átvezetőket nem lehet pausezni. És a mentés rendszer. Sokszor kell felállnom a konzol elöl a kisfiam miatt és így elég sok problémát szül ez a két dolog. :(

Homo Ludens ထ Sic Mundus Creatus Est ထ

(#12) .LnB válasza .LnB (#11) üzenetére

.LnB
félisten
LOGOUT blog

Jézusom, mekkora ostoba vagyok. Egyszerűen nem tudtam, hogy kell menteni. Tök véletlenül ugrott be, hogy biztos a Rose rádióját kell használni. Már majdnem megőrültem, egy csomót játszottam és vártam, hogy felajánlja a mentés lehetőségét :D Biztos elsiklottam felette mikor mondta, hogy ott kell menteni... :DD :W

(#13) .LnB

.LnB
félisten
LOGOUT blog

Na tegnap végeztem a játékkal. Ismét nagyon nagy segítség volt ez a fordítás. Kinyomtatva mindig ott volt melletem mikor játszottam. A sztori az valami iszonyat kemény. Még így magyarul átolvasva se könnyű megérteni.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.