Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Hat erdekes, de akkor is en azt mondom meg egy snapi 820 se kepes rendesen kiszolgalni egy 18" monstrumot ha mar multimediat akarunk rajta progetni rendesen ,jatekok stb.

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Vagy nem készül azzal és csak egy fals infó, ahogyan az elmúlt években számtalan modell esetében is számtalanszor előfordult már.

(#1) xmaas

A kijelzőátlónak továbbra is 0, azaz nulla befolyása van a teljesítményre. 5 és 500 hüvelyken is ugyanúgy fog "kiszolgálni".

[ Szerkesztve ]

(#3) kakuk.tamas válasza xmaas (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerinted 20 colon, vagy 6 colon van több képpont, ha a felbontása mindkettőnek 2560 x 1440 képpont? :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) Narasim válasza xmaas (#1) üzenetére


Narasim
aktív tag

melyik a nehezebb? 5kiló libatoll vagy 5 kiló vörösréz?

ha a felbontás ugyanannyi, akkor nem számít, hogy az mekkora átmérőjű képen oszlik el. nem beszólásnak szánom!!

nekem volt dell xps 18-am. imádtam!!! az is pont 18,4". és egyáltalán nem volt nagy, ágyban is azt használtam. mondjuk az wines tábla, de a méretét nézve az mindegy.
sajnos a civ 5 fele olyan lassan generált, mint egy 17-es laptop, úgyhogy eladtam. viszont ha lett volna úgy pénzem, akkor megtartom azt is, mert nekem nagyon kényelmes volt tartalomfogyasztásra!

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#5) Matada2.3 válasza tjb007 (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ha igaz az infó, akkor vajon mi lehet ez a készülék?

Finn the human

(#6) willope


willope
tag

Wazz, ez a laptop táskámba nem fér el.

Lesz benne GSM chip? ;]

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#7) Graphics válasza xmaas (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

No akkor jön a tiszta víz.

A felbontás a lényeges, nem pedig az, hogy mekkora a képátló. Ezt jegyezd meg ,mert nagoyn hasznos :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) tjb007 válasza Matada2.3 (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nagyon sok lehetőség nincs: egy "tablet" a Samsung Galaxy View mintájára, vagy egy AiO PC, bár utóbbit erősen kétlem.

(#9) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ekkora monstrumokat milyen szegmensebe tervezik eladni, mert hogy senki sem fogja cipelni nap, mint nap az biztos?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10) Obyboy válasza kakuk.tamas (#3) üzenetére


Obyboy
addikt

+1 :C

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#11) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Biztos nagy lesz rá a kereslet. Gyúródeszka téren.

(#12) Freiherr


Freiherr
őstag

Kipróbálnék egy ilyet,tartalomfogyasztásra király lehet.

XXX

(#13) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Tartalom fogyasztásra biztos élvezetesebb, mint mondjuk 10", de az már ágyban fekve hogy kényelmes? Nem tudom elképzelni...

(#14) Narasim válasza rolkaDb (#13) üzenetére


Narasim
aktív tag

az asszonyt egy laza mozdulattal lelököd az ágyról és a helyére odateszed a gépet. :)

nekem kényelmes volt egy ekkora gép ágyban használva. mondjuk annak állványa is volt, legtöbbször azon volt.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.