Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ali G.


Ali G.
senior tag

most akkor mi van már a telefon tablet méretű lesz a tablet meg monitorméretű? divatba jön majd a táblagép hátizsák meg a mobil aktatáska? :D

(#2) HardRic


HardRic
addikt

És ezért nem sikeres a HP, gyerekek. Jó éjszakát.

(#4) vittorio7


vittorio7
őstag

Ezen jót derültem: "A hat- és héthüvelykes készülékek várhatóan csak Indiában, Kínában és a Fülöp-szigeteken kerülnek forgalomba"

Sok kicsi kezű, alacsony embernek, -óriás mobil.

Jól fognak mutatni, amikor ezzel rohangálnak.

(#5) domerator


domerator
veterán

Nekem epp mostanaban lett elegem az 5,8 inches phabletem telefonkent valo hasznalatabol... persze vannak, akiknek bejon, csak mindig legyen normal meretu, jo telefon is a palettan.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#6) Sofian válasza vittorio7 (#4) üzenetére


Sofian
őstag

Ázsiában imádják a Note-ot is..

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy ezek is majd olyan matricázott modellek lesznek-e, mint amilyen a Slate 7 is volt, vagy 100%-ban saját produktum lesz.

(#8) vadkörte


vadkörte
addikt

(#4) vittorio7:
Vizuális típus vagyok és elképzeltem... :C :C

(#5) domerator:
3,5"-ról (Galaxy Ace) váltottam 5"-ra (Huawei G700). Néha még ez is nagy.
Volt barátnőm 3,2" (Galaxy Mini) után vett 4,3"-ost (Xperia L). Neki nagy, nekem kicsi. Nekem a 4,5"-4,7" lenne az ideális. Egy 7"-os mobiltelefon? :W Lassan LED TV-kkel meg mobil áramfejlesztőkkel járkálunk, mert a gyártók szerint az az ideális.

Üdv. V. Körte

(#9) vittorio7 válasza Sofian (#6) üzenetére


vittorio7
őstag

Rendben.

De, akkor sem biztos, hogy a HP-nak a telefonok piacára történő visszatérést ekkora készülékekkel kellene kezdeni.
Ha Ázsia akkor, ott státuszszimbólumnak számított a hosszú köröm is, gondolom dukál hozza az óriás mobil is.
:)

[ Szerkesztve ]

(#10) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

HP-tól inkább egy értelmes méretű, Windows Phone-t futtató ElitePhone-t várnék...

(#11) prolad


prolad
őstag

Szuper,a hathüvelykeseket támogatom :C

(#12) mrcrnl


mrcrnl
tag

Nekem még nincs okostelefonom, de én már a 4-5 inch-es telefont is tepsiphone-nak hívom. Tablet-em sincs. Egyszer próbáltam a 7 colos változatot. Tablet-nek kicsinek találtam, telefonnak meg hatalmasnak. Sajnos az ízlésemhez passzoló minőségi, üzleti kategóriás klasszikus telefonokból nincs a piacon, így még nem cserélem le a telcsim. Pedig egy jófajta, prémium HP telefont szívesen vennék az Elitebook-om mellé.

[ Szerkesztve ]

(#13) vadkörte válasza mrcrnl (#12) üzenetére


vadkörte
addikt

5"-os phablet lite :C -om van. Egy Huawei G700. Egyik kollégámnak van egy 5,7"-os Akai-ja. Amikor a langaléta biolétra a füléhez emeli, hááát elég komikus látványt nyújt. A 4,7-5"-os méret az ami, szerintem(!) a még ideális, kényelmes méret a telefonként való használat felső határa. Ami ettől nagyobb az már kényelmetlen.

Nézegettem, ki-ki próbálgattam a különböző bevásárlóközpontokban kitett teszt 7"-os tableteket. Alapvető használatra kis smartphone, vagy nem "odanyúlós" telefon mellé elmennek. Egy 5"-ot telefon mellé ekkora izé felesleges. Tabletből a 8-10" ami számomra értelmes.

Szvsz az utolsó értelmes gombos üzleti telefon a Nokia E52 és QWERTY-s társai voltak. Ma a simogatós telefon a divat. Talán BB-ben vannak még jó nyomógombos prémium telefonok.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#14) Graphics válasza vittorio7 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekik tablet. :D

Gondolom az eddigi recept, Kina, cimke, szita. És kész...

Épp vasárnap voltam az MM-ben, és megtapogattam egy 4magos Lenovo tabletet, értem miért vannak első helyen bizonyos szegmensben.

Windows 8-as tabletjük is kiválo Miix. De HP se rossz... csak későn reagáltak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) mrcrnl válasza vadkörte (#13) üzenetére


mrcrnl
tag

A QWERTY-s nálam nem nyerő. MDA3 óta nem használok olyat. Majdnem lett régebben egy HP Voice Managger-em, de aztán mire hozzájutottam volna, már nem volt egy nagy szám. Jó pár éve egy Nokia 6700 Classic brown az eszközöm a telefonáláshoz.

(#16) Jacak


Jacak
senior tag

"a HP rövidesen az Android-alapú órásmobilok piacára is szeretne belépni" Khm...ez a mobil órás szakemberek számára készül? :))

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17) margithid válasza vadkörte (#8) üzenetére


margithid
veterán

Nekem telefonként egy 4"-os lenne jó, 1-2 mm-es kávával oldalt, és mondjuk 1-1.5 cm túlnyúlással alul felül.
Vastagsága lehetne tőlem 1-1.5 cm is a jó aksikapacitás érdekében.
valami ilyen telefon kellene nekem, de sajnos nem nagyon látom, hogy efelé haladnánk, igy kénytelen leszek nagyobb készülékek közül választani...

(#18) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Attól függetlenül, hogy szerintem ezek nem telefonok és nem lesznek kelendőek, örülök, hogy a hp szép lassan visszajön a régi kerékvágásba. :)

Finn the human

(#19) halkow válasza domerator (#5) üzenetére


halkow
őstag

note 3 ra gondolsz épp olyat készülők venni :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#20) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Szerintem tuti csinálnak belőle majd kisebbeket is.Ez brutális méret:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#21) macskea válasza mrcrnl (#12) üzenetére


macskea
őstag

Nekem volt egy HP Voice Messengerem, már a második generációs sötétkék, mobilnak átlagos volt, de tárgynak gyönyörű. Sajnos egyszer csúnyán leesett, és soha többet nem lett térereje. :-(

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#22) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

6 meg 7 hüvelykes "telefon".... :W Ne vicceljünk már!

(#23) Graphics válasza SkyLine3000 (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért meglepő?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) wertigo1984 válasza prolad (#11) üzenetére


wertigo1984
őstag

En is, de a 7 huvelykeseket is. :C :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#25) tjb007 válasza SkyLine3000 (#22) üzenetére


tjb007
nagyúr

Eddig is léteztek, csak nem telefonnak, hanem tabletnek hívták.

(#26) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hasonló sorsa jut ez is mint az asusnak a nagy alakítása. :U

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#27) DiVaD


DiVaD
senior tag

Jesus.... ez már szerintem a kényelmetlen kategória. Nekem a 4" a max., amit még tudnék kényelmesen zsebbe rakni. :U

(#28) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Nincs ezekkel semmi baj.Barátom Oman-ban dolgozik,ott mindenkinek 6" készülékeknél kezdődik a telefon.
Persze nem 10-12 éves gyerekek hordják......

(#29) mackoapo11 válasza margithid (#17) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Már hogyne lenne ilyen készülék.100-at tudok mutatni,na persze nem ötezerért....

(#30) mackoapo11 válasza mrcrnl (#12) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Ha még csak fényképeken láttál igazi telefont,mi alapján tudsz véleményt alkotni????
Üzleti telefon nincs??? Ott a BlackBerry. :DD

(#31) batai15 válasza HardRic (#2) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#32) fuze válasza Ali G. (#1) üzenetére


fuze
őstag

Természetesen igen!

adms.hu | UI Designer

(#33) mrcrnl válasza mackoapo11 (#30) üzenetére


mrcrnl
tag

Sokféle okostelefont használtam már, de saját nem volt köztük. Többnyire azon okból, hogy elmagyarázzam és megmutassam a készülék valódi tulajdonosának a telefon funkcióinak használatát. Nálunk és a környezetemben csak 2G van, de wifi és laptop mindenhol. Volt szerencsém iPhone 5-höz is. Telefonnak drága, presztízseszköznek már nem eléggé, a számomra szükséges dolgokra nem felel meg a korlátozásai miatt.
BB-ből a QWERTY nálam már az idejétmúlt PDA kategória, ha lesz tapicskolós telefonom, akkor a Z10-nek van némi esélye, de lehet, hogy egy ízléses kinézetű okos strapamobil megelőzi, amelyik dokkolható és kábel nélkül tölthető. Ha tudsz ilyet, nyugodtan szólhatsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.