Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A játékok közül sem kell választani, mindkettő jár az új gép mellé, továbbá az se számít, ha az asztali gépet egy OEM rakta össze, vagy az adott régión belül egy promócióban résztvevő partner.
Eleve esélytelen vagy összerakni, VGA vagy nincs, vagy többe van mint az egész gép vagy egy OEM gép teljes ára.

(#2) Abu85 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az OEM rendelések kiemeltek, ahogy a hivatalos system integrator rendelések is. Az AIB-k anyacégei, amelyek ezeket ellátják csak akkor adhatnak el dobozos VGA-t, ha ezeket a rendeléseket elsőséggel teljesítik. Emiatt nincs igazán a VGA-ból hiány a teljes gépeknél, mert odáig még eljutnak, hiszen az AMD és az NV olyan szerződésekkel rendelkezik, hogy képesek erre kényszeríteni a partnereiket. A dobozos VGA-kkal van gond, ott nincs kontroll a partnerek fölött.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) bartos96 válasza Abu85 (#2) üzenetére


bartos96
tag

Az a helyzett, hogy a brand se jobb. 200 alatt nem kapsz normalist. Olyat meg amibe kártya volt nem is lattam. És akkor a gtx 1050 et is annak tekintem... :W

(#4) eclipse19


eclipse19
senior tag

Nem értem, hogy lehet egy játékot "cím"-nek nevezni.
Ennek magyarul semmi értelme nincs.
Ezzel az erővel lehetne így ("címnek") nevezni a filmeket, könyveket, hanglemezeket vagy bármit, aminek neve/címe van.
Jut eszembe, a fent felsorolt dolgoknak a cím mellett van műfaja is (azaz krimi, vígjáték, regény, verseskötet, komoly/könnyű zene, pop, rock, stb.) Akkor ezután lehet őket egységesen "műfaj"-nak hívni? :F

Remélem ide nem jutunk el...

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#5) Kansas válasza eclipse19 (#4) üzenetére


Kansas
addikt

Ugyanúgy, ahogy egy dalt "számnak". Biztos vagyok benne, hogy hallottad már... magyarul is sok évtizedes hagyománya van.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#6) hahakocka válasza Abu85 (#2) üzenetére


hahakocka
senior tag

S aki 1-2 ève vett egy 5700 Ast S 2600x procit, azok semmit se kapnak?

(#7) Anaren91 válasza hahakocka (#6) üzenetére


Anaren91
senior tag

Há gondolj bele, hogy aki 1 éve vett 2 éves VGA-t meg 3 éves procit, az egy évvel későbbi promócióban, ami a legújabb termékekre vonatkozik, az nem kap semmit. Annó vettem egy ATI Radeon 9600-at meg később egy FX procit, oszt én se kapok semmit….

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#8) Astroboy válasza Anaren91 (#7) üzenetére


Astroboy
őstag

:DDD

(#9) body007 válasza Anaren91 (#7) üzenetére


body007
addikt

Igazságtalanság...

:))

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#10) Youri válasza hahakocka (#6) üzenetére


Youri
veterán

És aki 15 éve Bartont meg 9500 Pro-t, az sem?

RTX ON

(#11) ttt válasza Youri (#10) üzenetére


ttt
senior tag

Anno elsők között vettem RX480-t (egyszer élünk, ihajj), minden ccsapból az folyt, hogy ilyen meg olyan promóciókat kapsz majd, csak be kell regisztrálnom.
Meg tettem.
A legnagyobb promocíó az volt, hogy na majd most, majd most jön valami, a nagy nagy majmost azóta is kapom :)) talicskányit :DDD
A legkomolyab promociójuk az volt, hogy sikerült linux alatt is beizzítanom - igaz az is csak részben volt az ő érdemük.

(#12) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

És akik maguk rakták össze a konfigot innen-onnan vett alkatrészekből, azok miért nem kapják meg?
Azért a két AMD-s cuccért kiadtam 2100 eurót, megérdemelném, de kódot senkitől nem kaptam.
Köthetnék inkább az AMD-s programhoz, ami csekkolja a hardvert.

(#13) Kansas válasza JulianSinulf (#12) üzenetére


Kansas
addikt

Ezek a promóciók nem azért vannak, hogy a DIY gépépítőknek bármilyen szinten kedvezzenek, hanem azért, hogy az OEM/SI gyártók és (és a játékok fejlesztői) eladásait megtolják kicsit, az se kizárt, hogy valami másért cserébe barterből...
Meg nyilván az se árt, hogy a népekkel tudatosítsák, hogy vannak ám új szériás laptopok AMD cuccokkal szerelve...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#14) JulianSinulf válasza Kansas (#13) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Szerencsére laptop-ra nincs szükségem.
Előre szerelt gépet se eddig, se ezután nem veszek.
És most már biztos, hogy az új FarCry6-ot sem próbálom ki. Sem a Resident Evil-t.

(#15) Kansas válasza JulianSinulf (#14) üzenetére


Kansas
addikt

Pedig a Resi-nek van demója, ha jól rémlik egy órán keresztül lehet tolni ingyen... ha csak kipróbálni akarnád.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#16) JulianSinulf válasza Kansas (#15) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Nem, annyira nem érdekel.
Ha ingyen lett volna, akkor játszottam volna velük. Legalábbis a FarCry érdekelt volna.
De ilyen mentalitással inkább tartsák meg maguknak. Akármilyen jó játékok legyenek is, nekem már nem kellenek.
Van millió egyéb más játék ahol egyelőre még nem ütközött ki ez a rossz hozzáállás.

(#17) Kansas válasza JulianSinulf (#16) üzenetére


Kansas
addikt

Milyen rossz hozzáállás?
Nem értelek, a legtöbb játékért fizetni kell, sokért elég vastagon.

Az új hardverhez csomagolt játékok/kuponok, csak az új hardverhez járnak, a kiírt feltételek szerint(jelen esetben full konfigok mellé), ez mindig is így volt. Te nem veszítesz a dologgal a világon semmit, csak akkor, ha röviddel a promóció előtt vettél olyan hardvert(és olyan helyről), ami részt venne benne... na az valóban pech... vagy ha csak olyan helyről tudsz valamiért vásárolni, ami nem vesz részt a programban. Ha jól értem, te 2 darab különálló hardverelemet vettél, szóval rád egyik se áll.

Ha téged csak ingyen érdekelnek ezek a játékok, akkor igazából nem is érdekelnek(hisz pontosan 0Ft-ra tartod az értéküket), de akkor viszont nem értem mire panaszkodsz...
Ha vársz kicsit, lehet hogy szerencséd lesz és az Epic-en majd meg akarnak vesztegetni vele előbb-utóbb. Most épp a Nioh van ingyen ott...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#18) Laca333


Laca333
tag

Sziasztok! Hol tudok itthon előre össze állított gépet vásárolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.