Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) weiss


weiss
addikt

az új helyeken további 1800 alkalmazottat tudnak majd munkába állítani

Honnan?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#2) AxBattler válasza weiss (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Átképzett jogászokat, közgazdászokat vesznek fel... ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Jó hír, csak az utolsó mondat benne szerintem fölösleges!

(#4) Mákosmetélt válasza AxBattler (#2) üzenetére


Mákosmetélt
aktív tag

Nevetsz, de németországban ez már régóta megy :D
Egyszer bejött hozzánk egy hibajegy amit német fejlesztő adott fel, benne 0 infóval.
Mikor kolléga felhívta, hogy mégis mi a probléma, kicsit írja már körbe... akkor az volt a válasz, hogy ilyeneket ne kérdezzünk tőle, mert ő karosszérialakatos és csak egy átképzést kapott.
Programozgatni tud, meg bekapcsolni a gépet, de az hogy mi az ip címe, vagy milyen porton milyen szolgáltatást akar elérni az már neki magas :DDD

Éljenek a nyulak!

(#5) AxBattler válasza Mákosmetélt (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Legfeljebb magamon röhögök... látni vélem a nem túl rózsás jövőt. :D
Európa, jövök!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) jbcs válasza weiss (#1) üzenetére


jbcs
tag

Ha most felmész a Bosch oldalára, rengeteg állás ajánlatot találsz. Nem is beszélve arról, hogy mivel fejlesztőközpont, az 1800 fő nagy része nem betanított, szalag munkás lenne.

(#7) Dhampir válasza AxBattler (#2) üzenetére


Dhampir
félisten

Hygienic Manager-re mindig szükség lesz. Még mindig jobb, mint a "Napot fűtő", legalább van egy kis kereset. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) weiss válasza jbcs (#6) üzenetére


weiss
addikt

Igen, pont ezt mondom én is. Honnan szednek 1800 nem betanított emberkét?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#9) dajkopali válasza weiss (#8) üzenetére


dajkopali
addikt

a napokban olvastam erről egy elemzést, nem tudom, hogy itt ez érvényes-e, de valószínűleg: tök mindegy, hogy a fejlesztőközpont földrajzilag hol van, a nagy cégek ilyenkor globális fejvadászatot folytatnak, és a kiemelt, vagyis nagy szaktudást igénylő állásokra bárhonnan idevonzanak szakembereket - a Google példája, akik százmillió dollárokat költenek a fejvadászatra

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#10) buherton


buherton
őstag

A környékről annyit, hogy egyik nap még meg volt az autó mind a négy kereke. Másnap már csak a hátsó kettő. Harmadnap már csak téglákon állt :) . A másik, hogy a KÖKI alatti buszpályaudvaron nem kell sokáig állnod, hogy valaki cigit kérjen ;] .

A Boschról pedig annyit, hogy az egyik termék fejlesztését teljesen áthozták Németországból és akik eddig tesztelték, azokból lettek a vezetőfejlesztők.

Igazából aki fusizni akar, annak tökéletes munkahely.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#11) akom válasza weiss (#1) üzenetére


akom
senior tag

Itt az idő aktivizálni a rejtett erőforrásainkat! :DDD

(#12) Sempronius89


Sempronius89
tag

Imádom, hogy 1 ilyen hír alatt is a hozzászólások zöme negatív...

(#13) buherton válasza Sempronius89 (#12) üzenetére


buherton
őstag

IT területen dolgozol?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#14) Sempronius89 válasza buherton (#13) üzenetére


Sempronius89
tag

Nem úgyhogy hiába is magyaráznál nekem túl buta vagyok hozzá, hogy felfogjam.

(#15) buherton válasza Sempronius89 (#14) üzenetére


buherton
őstag

Oké.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#16) emvy válasza buherton (#10) üzenetére


emvy
nagyúr

A Bosch volt az egyetlen hely, ahol a magyar ifjú interjúztató végigflegmázta az egész beszélgetést, majd bejött a főnöke akivel egyből megvolt a közös hang, végül amikor visszautasítottam az ajánlatot, akkor azt sikerült mondania, hogy "mit képzelsz".

Jó rég volt már, de azóta is nagy kedvvel emlékszem rá vissza. :)

while (!sleep) sheep++;

(#17) buherton válasza emvy (#16) üzenetére


buherton
őstag

A főnök lazán leüvölti a beosztottja fejét az irodában. A főnök simán elküldi a tesztelésre felvett diákot a mekibe, hogy hozzon neki kaját.

Az a szóbeszéd járja, hogy van ott jó részleg is csak engem került el. :D

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#18) TomMusic


TomMusic
őstag

Anno voltam náluk állásinterjún, és hiába tudtam programozni mittudomén hány nyelven, áramkört, nyákot tervezni, fejleszteni, beágyazott rendszerek, jópár év tapasztalat, stb.. a diplomát hiányolták, hiába hogy folyamatban volt (illetve még azóta is :DDD ) Azt mondták a nélkül csak gyakornoknak tudnának felvenni, valami nettó 230 körül...
Hát nem akarok beképzelt lenni vagy ilyesmi, mert őket is megértem, sok a jelentkező(?), bérsáv van, meg mittudomén, de nem tűntek túl bőkezűnek.. Kicsit leírta magát nálam a Bosch.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#19) Raysen623 válasza TomMusic (#18) üzenetére


Raysen623
addikt

Nem gondolod, hogy esetleg ideje lenne a diplomát megszerezni?! Rögtön nem 230 lett volna a nettó. Ha nem fejezel be egy iskolát az mióta egy cég problémája? :U Ettől még lehetsz jó szakember és zseni, de a formalitás az formalitás.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.