Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) flakter


flakter
tag

Szerintem az Air-nél nagyobb már nem kell :F Bár, ha van célközönsége, akkor hagy jöjjön :)
Biztosan megint maradandót alkotnának vele Almáék.

[ Szerkesztve ]

..FlaK..

(#13) daniel909


daniel909
addikt

nem értem. most ezt a cikket totál nem értem. iwatch vagy ipad max? vagy mind 2? de akkor hogy jön ide az iwatch?
ha lesz 12 colos ipad: bumm. engem nem izgat, valakit biztos fog. ha jön az 1,2"os iWatch bumm... engem nem izgat, kivéve ha annyira high tech lesz, hogy muszáj vennem. de ezt kétlem.
AnDante igyál egy kávét...

(#12) tothmaxy182: viszont ha jön az 1,2"os iphone arra biztos benevezek... :D

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15) GALARDO


GALARDO
addikt

Pletyka, pletyka hátán. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#16) Ailton


Ailton
tag

12,9" iPad? na arra kíváncsi leszek, még az sem biztos, hogy olyan rossz ötlet. Az iwatch viszont, ahányszor én beütöm a mindennapokban az órámat valamibe, nekem az nem lenne hosszú életű, de azért csak jöjjön-jöjjön...

(#19) spawn21 válasza Ailton (#16) üzenetére


spawn21
veterán

Pontosan. Ezeknek az óráknak kb semmi értelmük nincs. Nekem g-shock-ot kellett vennem, hogy ne keljen feltenem a normális órámat

iPhone 13p

(#20) Ailton válasza GALARDO (#15) üzenetére


Ailton
tag

Pletykának mondtál az iPhone 5C-t is, aztán lejött az a pletyka is, hogy milyen színekben fog kijönni, hogy műanyag borítása lesz, mindegyikről csak azt hallgattuk, hogy pletyka és hogy hülyeség...
Lehet, hogy ez sem az!

(#21) Bingisz válasza sanyijedi (#5) üzenetére


Bingisz
addikt

Végre piacra dobják az iWallt! :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#22) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Fogadni merek, Ipad PRO lesz a neve és mac osx fog rajta futni...

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#24) Peterson_ válasza BOBAKILL (#23) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez már biztos az a kategória, amit nem nagyon fog cipelni senki,ennek ellenére biztos meglesz a piaca.

[ Módosította: Kalandor ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#25) KTU válasza flakter (#7) üzenetére


KTU
addikt

hagy jöjjön :N

hadd jöjjön :K

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#26) Rickazoid válasza Peterson_ (#24) üzenetére


Rickazoid
addikt

Csak én gondolom úgy, hogy ilyen méretnél kezdődik az értelme a tableteknek? De persze nem 4:3 képaránnyal és mobilos OS-szel.

[ Módosította: Kalandor ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#27) Prevent válasza Ailton (#20) üzenetére


Prevent
aktív tag

Pletykákban soha nem láttam az 5C kifejezést. Csak az "olcsó Iphone". Andante meg volt róla győződve, hogy olcsó Iphone lesz. Mikor megjelent az 5c kifejezés akkor is azt hitte, hogy olcsó Iphone lesz. Nekem egy aluljáróban lévő mezei telefonos mondta(mikor még sehol nem volt forgalomban), hogy C = colorful. Andante nagyon ragaszkodott a cheap kifejezéshez. OMG melyik az a cég ami ilyet ír a termékelnevezésbe , hogy cheap?. Mindegy a cikk az szuper. Vagy 1,27-es iwatch jön van 12,7-es Ipad. Kinek melyik szimpatikusabb...

[ Szerkesztve ]

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#28) sz3lim


sz3lim
tag

Kíváncsi leszek az árára.

(#29) BOBAKILL válasza Peterson_ (#24) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Gondolom 12,9" akart lenni. Az valóban kellemes méret lenne tabletnek. :)
Elindult tablet fronton is kijelzőnövelés.

[ Módosította: Kalandor ]

(#30) Prevent válasza BOBAKILL (#29) üzenetére


Prevent
aktív tag

Jó és az Iwatch? Se eleje se vége a hírnek...

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#31) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Még pár évtized és az applenek is lesz tabletje minden méretben. Akkor jó lenne ha a Max majd 150 000 Ft lenne. Az Air 2 120 000 Ft. Ipad mini 3 90 000 Ft. Jah és a Wifis modulba is tolhatná ak egy GPS-t. ;]

(#32) cairojack válasza BoC1ka (#22) üzenetére


cairojack
aktív tag

Az OSX az komoly lenne nagyon.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#34) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Amúgy a hír szvsz kacsa, kétlem, hogy az Apple notebook-méretű tabletet akarna kiadni, annyi a nyitott kérdés? Milyen lenne a felbontása, marad a mostani? Mert az 12,9 hüvelyken annyira már nem lenyűgöző. Vagy ismét négyszerezik a pixeleket? És mekkora akku kellene ekkora kijelzőhöz? És milyen vastag és nehéz lenne?

Tuti vizsgálták már páran az óriástablet ötletét és valószínűleg nem véletlenül nem lépte meg senki.

[ Módosította: Kalandor ]

Nem a lényeg a fontos.

(#37) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Még pár col-t dobjanak rá már úgyis mindegy :((( Utálom ezt az elvet h minél nagyobb annál jobb. Remélem ebbe meg már lesz vaku :DDD

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#40) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Én személy szerint látnám értelmét egy 12,9-es iPad-nek, ha mondjuk, egy Surface-hez hasonló billentyűs tokkal jönne, 64/128GB-tal, 200 alatti árral, 15-20 órás akkuidővel... amolyan "olcsóbb" Macbook Air alternatíva lenne iOS-el, a neve lehetne iPad Pro például. :)

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#41) scbb


scbb
tag

Nekem nagyon tetszik az irány. Ha hozza a sima Ipadek gyorsaságát és gyönyörű képét, akkor nagyon komoly masina lesz. Csak sajnos úgysem lesz rá racionálisan pénzem, így várhatok valami olcsóbb androidos alternatívára... :(((

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#42) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Pixel mennyiség kérdéses. Elsőre nem biztos hogy retinával jön, valószínű ilyennel: 1536 x 2048 pixel
Ipad Max 2 már lehet hogy 4K felbontás körül lesz, de Apple képaránnyal.
Érdekes. :)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#44) Peterson_ válasza BOBAKILL (#29) üzenetére


Peterson_
addikt

Nyilván:K
Épp azért is írtam azt amit.
Ekkora képátló azért elég termetes, hordozgatáshoz egy ~7"-os masina tán jobb választás, de ahogy a kolléga írta, dokkolós billentyűzettel elég kapós lenne.
Szerk.:
-Közben észrevettem, hogy szerkesztették, azt hittem még nem reagáltam:R

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#45) dsr


dsr
senior tag

Tetszik ez a méret , ez már korrekt ellenfele lehet egy 13-14"-os laptopnak. :))

[ Szerkesztve ]

(#46) Touch-ko válasza BoC1ka (#22) üzenetére


Touch-ko
őstag

Szerintem is! Mini, Air, es most majd a pro. Csak ugy, mint a Mac elnevezesek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.