Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gál István


Gál István
senior tag

Gratulálok a cucchoz, elhiszem hogy elégedett vagy vele. Nekem volt "sokpontegyes" Denon AVR 3805, de ez gondolom stereo erősítő révén még szebben szólhat. :R

A hangfalkábeled nekem szemre egy kicsit vékonynak tűnik. Milyen kábelt használsz?

[ Szerkesztve ]

(#2) zH.


zH.
senior tag

Ilyen cikkek láttán kedvem támad zenét hallgatni megint.
Grat hozzá! Videoton hangfalak ftw

just be

(#3) _Orbi_ válasza Gál István (#1) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

Köszi szépen! Kollégám 7.1-es Denon-ja után ennél az a bizonyos füldugó kihúzás effektus van. Elképesztő erővel bír szólni, főleg, ha rá van nyomva a Loudness Compensation.
Igen, vékony nagyon. megkaptam már miatta a magamét több embertől is, de ez volt itthon és megmondom őszintén, hogy lusta voltam kicserélni.
De ígérem, hogy a jövő héten megkapja a 4mm2-es kábeleket (most 0.75mm2-es van :B )

(#4) _Orbi_ válasza zH. (#2) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

A zene az élet egyik értelme ;)
Bocsi, de az ftw mit jelent? Szégyellem magam, de nem tudok rájönni :B

(#5) djculture


djculture
félisten

Jó cucc,havernak 7.1 csili vili volt ilyen denonba na az szörnyen szól,nem zenére valók a házimozi erősítők.Én mondjuk a régi 70-80 as erősítőkre szavazok,de egy mai is jól tud szólni ha rendes sztereo és nincs elrontva efektekkel a hangzásképe.

(#6) The DJ válasza _Orbi_ (#4) üzenetére


The DJ
addikt

FTW = For the win.
Nagyjából annyit jelent, hogy az a legjobb :)

Irigyellek nagyon, mit meg nem adnék egy ilyenért. Nekem Denon DN-S3000-es lejátszóim vannak jelenleg, de azokkal is tökéletesen meg vagyok elégedve. Nagyon jó márka, nem igazán gyártanak selejtet.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) _Orbi_ válasza The DJ (#6) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

Köszi szépen a felvilágosítást! :R
Sokan szidják ezeket a mai vidiket, de ennyi pénzért szerintem teljesen korrekt vételek. Természetesen nem kell tőlük audiofil minőséget várni, de a célnak megfelelnek.
Már kinéztem az új hangfalakat, már csak gyűjtenem kellene rá :K

(#8) Gál István válasza djculture (#5) üzenetére


Gál István
senior tag

Hallgass meg egyszer egy Pioneer VSX-AX5i/AX5Ai gépet. Kb 5-6 éve 420.000 volt újonnan, én az elmúlt hónapban kettőt is teszteltem, majd továbbadtam. 100k-ig bármelyik sztereó erősítő mellé oda merném tenni direct módban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.