Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Így kell ezt csinálni, ennyiért még a hülyének is megéri.
Örülnék, ha kicsiny országunka is jönnének a San Francisco -hoz hasonló telefonok Orange -os áron.

[ Szerkesztve ]

(#2) Alwares válasza tjb007 (#1) üzenetére


Alwares
aktív tag

Szvsz nem fognak :S

(#3) RaveForce


RaveForce
veterán

Instant Get! :R

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) fateless


fateless
veterán

Van pár hetem, míg barátom megérkezik Angelonból, addig el kell döntenem, hogy kell-e. Ez most nagyon elgondolkoztat...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) n6230i


n6230i
tag

Elég korrektnek tűnik

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#6) Tutu7030


Tutu7030
veterán

"150 MB belső memóriát"

Nem karcsú ez kicsit? :F

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7) kaller1


kaller1
veterán

más álnéven a T-Mobile vagy a Vodafone csoport kínálatában is megjelenik majd hasonló áron.

Nem szívesen állnék addig fél lábon, míg hasonló áron ideér. :U

.::> <::.

(#8) fateless válasza Tutu7030 (#6) üzenetére


fateless
veterán

Mihez lenne karcsú :F

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nem lesz kevés ez a proci ehhez a felbontáshoz?

amúgy tecc.
Asszem meg is várom kaller1 egylábon állását - kamerával felszerelkezve. ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) kaller1 válasza bolondember (#9) üzenetére


kaller1
veterán

Azt várhatod. :P :D

Viszont én ezt a kütyüt talonba teszem, aztán majd lesz valahogy. ;]

.::> <::.

(#11) bolondember válasza kaller1 (#10) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

már kikészítettem a kamerát.

talont meg passzold ide. pls. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) Tutu7030 válasza fateless (#8) üzenetére


Tutu7030
veterán

Pl az appokhoz. A spicaban állítólag olyan 160-180MB körül van,de "szűz" rendszer esetén is már csak cirka 100MB az elérhető.Jelenleg éppen 19,16MB a szabad tárterület a telón(és az igo még nincs is telepítve).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13) fateless válasza Tutu7030 (#12) üzenetére


fateless
veterán

csak néhány lépés és nem gond ez neki - root (persze ezt nem mindenki akarja)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) Tutu7030 válasza fateless (#13) üzenetére


Tutu7030
veterán

Tudom,de egy átlaguser nem biztos,hogy tudja...bár az is igaz,hogy többnyire olyan ember vesz androidos telót,aki valamennyire utánajárt ezeknek a dolgoknak. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#15) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez elég korrekt tudással párosított telefon!
Végre van benne FM rádió is!
Várom, mikor jelenik meg idehaza is...

(#16) talpalavalo válasza tjb007 (#1) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Van egy kettő, de valahogy mire ideérnek (mint a Redd Bull mobile) azért csak felszökik az áruk... :S

(#17) crue


crue
őstag

Jók lesznek ezek az olcsó cuccok, ha majd elkezdenek kijönni 2.2-vel is. Viszont addig nem merném bevállalni azt a lutrit, hogy lesz-e frissítés vagy sem, mert a 2.2 azért csak kéne.

(#18) h_rowley


h_rowley
tag

Elég tetszetős kis telefon ez :)

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#19) Tomsy


Tomsy
csendes tag

Bocsi de van egy hülye kérdésem...
Van ez a telefon ami ugye "kártyafüggetlen".Na most ha én veszek egy ilyen telefont Angliában akkor azt itt nem tudom használni.Nem talál hálózatot, stb. Ezt hogy lehet megoldani, ha nem akarok ugyanazért a telefonért 3x annyit fizetni itthon.

(#20) fateless válasza Tomsy (#19) üzenetére


fateless
veterán

Idehaza törvénybe ütközik ez a fajta "megoldás", ugyanakkor külföldön nem, sőt, vannak olyan veboldalak is, amelyek hivatalos üzleti tevékenységet folytatva végzik ezt a tevékenységet - természetesen rendes anyagi juttatásért.

Innen már csak a google és a telefon neve szükséges. (Ennek a készüléknek még nem tudom a nevét, ha valakinek megvan, írja be ide is: ZTE ...)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#21) fateless


fateless
veterán

Minél többet rágódom ezen a készüléken, annál nagyobb bennem a csábítás, hogy vegyek egyet...

Már várom a kinti teszteket, hogy vajon tényleg annyira gördülékeny-e, mint itt a videón. Persze egyenlőre még nem megvásárolható készülékről van szó, tehát még várni kell rá pár napot, hetet, de remélem, hamar kint lesz.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) #11527168


#11527168
törölt tag

Úgy tudom, karácsony környékén elérhető lesz a Telenornál ...

(#23) fateless válasza #11527168 (#22) üzenetére


fateless
veterán

Az pont megfelelő lenne számomra, csakhogy a Telenor az a szolgáltató, aki a leginkább elszáll az árakkal. Sajnos hiába van náluk a fő előfizum, ez akkor is azt jelenti első hallásra, hogy dupla ár :( Ne legyen igazam

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#24) Chronos6


Chronos6
tag

200MB system, 200MB data, 40MB cache.

Ez nem 150 megának tűnik :)

Tényleg 512Mb van benne. Baromi jó teló, kár hogy nincs se trackball, se gombok. A kijelző mondjuk kárpótol. Én hozatok egyet UK-ből. Egy kis felárért cserébe hozassak valakinek?

(#25) fateless válasza Chronos6 (#24) üzenetére


fateless
veterán

Előtte adj egy linket egy tesztről :R

Én már ezt várom nagyon, mert még nem találtam (ma még nem néztem).

MOD
Ma végre megjelent a listában "coming soon" felirattal.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#26) fateless


fateless
veterán

Már meg is vásárolható. Ez ám a tempó!

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#27) toth.zsolt20


toth.zsolt20
csendes tag

Sziasztok!

Ha jól tudom akkor ez kártyás csomagban 99 font, azaz kb. 33.000 Ft. Ha hozatnék egy ilyet akkor itthon tudnám használni? Ki lehet ezt a fajta telót függetleníteni hivatalosan vagy amúgy. Ha ezen az android rendszer van akkor annak be lehet állítani magyar nyelvet vagy csak angolul tudnám használni? Szerintetek ennyit megér, hogy ha valami baj van vele nincsen garancia? Kérlek válaszoljatok!

(#28) fateless válasza toth.zsolt20 (#27) üzenetére


fateless
veterán

Angol nyelvű lenne, de főzött rommal (vagy a későbbiekben ha megjelenik nálunk is, akkor úgy) lehet magyarosítani esetleg.
Függetleníteni vagy kint a szolgáltatóval lehet, vagy a "Narancsok" gyakran alapesetben is függetlenek, esetleg egy kinti ZTE-s oldalon keresztül pár forintért (1-1,5k).

A gari az lenne, de csak kint, tehát úgy érdemes, ha egy ismivel hozatsz ilyet, aki esetleges szükség esetén el tudja intézni a garit is.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#29) toth.zsolt20


toth.zsolt20
csendes tag

Ok!

Köszönöm a gyors választ!

(#30) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

A telefon neve: ZTE Blade

És egyelőre nem tudni, hogy lehet-e függetleníteni, de többen próbálkoznak.
Egy pörgő fórum a témáról:
http://android.modaco.com/category/453/zte-blade-blade-modaco-com/

(a rootolás is elég jól áll már :) )

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#31) Indy1


Indy1
tag

Fantasztikus ar/ertek Android 2.1 kapacititiv, AMOLED, multitouch,200 MB belso szabad memoria. Remelem lesz fuggetlen is. ZTE Blade nevu.

(#32) Ricardo


Ricardo
félisten

Ennyiért nagyon jó ajánlatnak tűnik. Majd a teszteken kiderül hogy van e benne buktató (gyenge hangminőség/ vételi képesség, kijező pontosság...stb), és amennyiben nincs, nagyon jó vétel lehet.

(#33) Chronos6


Chronos6
tag

Viszont a függetlenítés / más simekkel való használat elég pocsékul..

(#35) Tomsy


Tomsy
csendes tag

Ha valaki betud szerezni egy ilyen telefont az küldjön egy privátot. köszi :D

(#36) Davey7


Davey7
senior tag

Itt talalhato egy egesz jo kis teszt. A kamera az egyeduli gyengepont kb. En nagyon elgondolkoztam rajta,hogy fel kene venni a kapcsolatot valakivel aki tud kuldeni egy ilyen telefont nekem....

(#37) Weebergy


Weebergy
csendes tag

Nagyon tetszik ez a telo! Azt tudja ami nekem fontos. A fényképező nem is érdekel, a mostani telómmal is csak az Elvirás vonatjegykódokat fotózom le :D

Itt egy nagyon részletes teszt, sok videóval és képpel! A függetlenítés is benne van!

Ha valaki arra járna, szóljon!

(#38) Chronos6


Chronos6
tag

Az enyém megjött UK-ból, a teló nagyon pöpec, proci veszett gyorsnak hat, 3D teljesítménye váratlan, a kijelző pedig lélegzetelállító. Vannak hibái, de ennyi pénzért kit érdekel?

Ha valaki esetleg látni akarná, egy (koffeinmentes) kávé meghívás keretein belül szívesen megmutatom :) Debrecen only.

[ Szerkesztve ]

(#39) mr.geeZ válasza Chronos6 (#38) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Írsz róla egy rövid tesztet valahova majd?
Mennyire minőségi érzetű a telefon? (főleg a króm-hatású műanyagra gondolok :)
Te kikódoltad már? Próbáltál már más androidos telefont, tudsz mondani valamiféle összehasonlítást? Köszi!

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#40) vitomi24 válasza Chronos6 (#38) üzenetére


vitomi24
tag

Hello!
Figyi,lenne 1 kerdesem a teloval kapcsolatban.Hogyan fuggetlenitetted ki,mert gondolom Angliabol valo,es itt csak az orange-nal van.

Koszi a segitseget!

(#41) Chronos6 válasza vitomi24 (#40) üzenetére


Chronos6
tag

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/318726/sim-unlock-s4-card-payments-p4-99-paypal-friendly-alternative-unlock-hd-video-now-online/

4$-omba került.

Pulse-om volt, ahhoz képes jóval jobb, bár hiányolom a trackballt. 3,5 jack, OLED kijelző és a 11mm vastagság sokat ad. A fél giga RAMról nem is beszélek. 20-25 progi fut gond nélkül egymás mellett.

Van egy elég hosszas teszt róla a Paul által, nem hinném hogy szükség lenne még egy tesztre.

(#42) Chronos6 válasza mr.geeZ (#39) üzenetére


Chronos6
tag

Az illesztések tökéletesek, a hátlap is szépen van illesztve. A króm hatású cucc messziről baró, közelről érzed hogy nem fém, de nincs minőségbeli hiányérzet. Meglepően jól megvan építve. Nem egy HTC, de egy SE vagy Samsung színvonalt azért bőven megközelít.

(#43) mr.geeZ válasza Chronos6 (#42) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Hali!

Jólhangzik, amit írsz, nem ragaszkodom a tökéletes burkolathoz, mert nem vagyok olyan típus, aki nagyon vigyáz a telefon külsejére.
Nekem is pulse-om van, de nem vagyok oda a sebességétől, valószínűleg ezért a kevés ram is felelős. A 2.x esetén 40 megás belső tárról nem is beszélve, az app2sd nem tökéletes megoldás, ráadásul kicsit sérült a képernyőburkolat sajnos. A legrosszabb pedig a telefonálás hangminősége, általában rosszul hallanak, akárhol, akármilyen rommal próbáltam.

Konkrétan a sebessége, mondjuk böngészés, videólejátszás, a zöld gomb megnyomása után a hívottak listázásáig eltelt idő érdekel, és persze a telefonálás hangminősége mindkét fél részéről.

Köszi

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#44) Chronos6 válasza mr.geeZ (#43) üzenetére


Chronos6
tag

Hangminőség fényévekkel jobb mint a Pulse esetében, nem sistereg, nincs alapzaj.

Nincs zöld, se piros fizikai gomb, 3 van: Home, menu és return. Gyorsan előjön, lehet használni szépen, memória van bőven a multitaskra.

(#45) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok
Valaki tud valami megoldást,hogy lehet rendelni MO-ra?

(#46) Totyasrác válasza agressor12 (#45) üzenetére


Totyasrác
tag

Keresel Albionban egy ismerőst (vagy ismerős ismerősét :D), bemegy a boltba (Orange), megveszi neked (99 + 10 font, utóbbi a kötelező első feltöltés), és további 10 fontért elpostázza. Utána 3 dollárért fél órán belül megjön a függetlenítő kód, és a MoDaCo útmutatásával további ~fél óra alatt root+customROM is felfigyel rá. Nekem ez a tegnapi tapasztalatom :)

Tényleg gyorsabb, mint a Pulse - cserébe (egyelőre, nekem) hiányzik a zöld/piros gomb, a kijelző érintése is jobb volt a Pulse esetén. Aztán majd hosszabb távon kiderül :)

Totyasrác

(#47) agressor12 válasza Totyasrác (#46) üzenetére


agressor12
senior tag

Már csak egy ismerős hiányzik :) Eddig is ez volt a gondom :)
Valaki nem válalna be egy ilyen intézését?:D
Pulse-m már unom :)

[ Szerkesztve ]

(#48) Totyasrác válasza agressor12 (#47) üzenetére


Totyasrác
tag

Úgy látom, valami élelmes már üzletet csinált a dologból - a faterán 65e Ft körüli összegért unlockolva, Modaco ROM-mal kapható (alig 50% haszonnal) :((

Totyasrác

(#49) rum-cajsz válasza Totyasrác (#48) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ebay-en sem sokkal olcsóbb:
[link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#50) Totyasrác válasza rum-cajsz (#49) üzenetére


Totyasrác
tag

Nekem ez 50e Ft-nak tűnik, ami azért (százalékosan) jóval kevesebb, mint a 65e :D

Totyasrác

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.