Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Már tegnap is nagyon sokat szarakodott Budapesttől egészen Debrecenig a net. Még a megszokottnál is rosszabb volt. :W
De most már elvileg jó.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#2) spawn21


spawn21
veterán

Igyekezzenek mihamarabb helyrehozni a hibát!

iPhone 13p

(#3) Darth Sith


Darth Sith
tag

Imádom ezeket a hivatalos nyilatkozatokat: valamilyen hálózati eszköz meghibásodott :D

Miért nem lehet megmondani, hogy a Packet Core-ban lehalt az MME, PGW vagy SGW valamilye, vagy legalábbis egy némileg részletesebb magyarázatot. Kiadhatnának igazán egy rövid laikus és egy fokkal részletesebb magyarázatot is, mert ezek mindig annyira bullshit szagúak, hogy gyakorlatilag akármi lehetett a hiba az elkonfigurálástól a komplett központ kigyulladásáig.

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Remélem nem halt bele senki, hogy nem tudott fészbukozni. :D

(#5) Kelvin


Kelvin
őstag

Én Budapestről nem igazán tudtam hívást kezdeményezni a délelőtt folyamán. Minimum tízszer kellett tárcsáznom valakit és többször újraindítanom a telefont, mert azt hittem nálam a hiba. (Még kicsörgés sem volt csak nagy némaság a hívás indítás után)

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#6) laszlohu


laszlohu
addikt

Nem csak a mobilnet, hanem a vezetékes is hülyült a napokban

Én észre is vettem,

na mondom : "biztos bekrepált a routerem"

Másnapra pedig megjavult, így nincs szükség router cserére.

[ Szerkesztve ]

(#7) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

A kormány véletlenül az egész ország mobilnetét mondta vissza? ;]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) #65675776 válasza Darth Sith (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert az átlagfelhasználó, akik a döntő többségét adják a felhasználóknak, nem érti, hogy mi az, és valójában nem is érdekli.

(#9) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Már működik a rendszerük.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10) Apollyon válasza Darth Sith (#3) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mert a hivatalos nyilatkozat nem feltétlenül jelenti az igazságot. Másrészt marketing szempontból így is giga gáz a dolog, ha pedig elkezdik részletezni hogy mi volt a gond az még fokozhatná is a szitut.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) F e Z o


F e Z o
veterán

Szolnokon délelőtt 10-től délután 1-ig se térerő, se mobilnet. Azóta helyreállt a rend.

H2O über alles!

(#12) Darth Sith válasza Apollyon (#10) üzenetére


Darth Sith
tag

Milyen marketing szempontból? Szerintem a szerződésben foglalt N db 9-es rendelkezésre állásukat teljesítik még így is, nem igazán tudnak ezzel bukni. Ahhoz, hogy jelentős ködbér terheket kelljen fizetniük, kb 1 napnál tovább kellene állnia az egész hálózatnak.

(#13) Apollyon válasza Darth Sith (#12) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Vásárlói megítélés szempontjából. Potenciális ügyfél egyéb dolgokat is figyelembe vehet, pl amikor nem tudja melyik szolgáltatót válassza, de látta a hírekben hogy a telekom nem működött a múltkor. Máris kiesik a lehetőségek közül.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) Darth Sith válasza Apollyon (#13) üzenetére


Darth Sith
tag

Igaz, bár szerintem ahogyan minden nagyobb szolgáltató, sosem a kis embereken keresik a nagy pénzt, hanem a nagy vállalati ezres/tízezres flottás előfizetéseken. Ők pedig szerintem részletesebben mérlegelnek döntéskor mint sem egy-egy ilyen eset alapján.

(#15) Richie86


Richie86
senior tag

Békéscsabán helyreállt a rend.

(#16) Analog303


Analog303
tag

...ha kihozzák végre a karácsonyra megrendelt TV-t akkor ez nem fordul elő többet ;]

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#17) atike


atike
nagyúr

....és Ákossal mizu? Minden rendben? :)

(#18) UnA válasza Darth Sith (#12) üzenetére


UnA
Korrektor

Pedig ködöt nem is szolgáltatnak. ;)

(#19) Fecogame


Fecogame
veterán

Székesfehérváron továbbra sem működik a mobilnet.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20) Geri0325 válasza Fecogame (#19) üzenetére


Geri0325
csendes tag

Nekem se működött de 2kor újraindítottam a telót és egyből jó lett próbáld meg te is :)

Motorola RAZR V3-->Samsung Star 2-->Samsung Monte S5620-->Samsung Galaxy i5(Smart Corby)-->Sony Xperia X10-->Nokia Lumia 520-->Lumia 535+Lenovo A7-10F-->Honor 4C+HP Pavilion x2 10-->Xiaomi Redmi 3

(#21) sztanozs


sztanozs
veterán

Konkrétan nekem nem csak mobilinternet nem volt, hanem szolgáltatás sem (No service).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#22) Polarstar válasza sztanozs (#21) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nálunk is eltűnt minden. A szolgáltató jelzés is, minden telefonról.
Csak segélyhívás volt.
Du kettőig hektikus és megbízhatatlan volt minden, plusz minden eszköz merült, mint a balta. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) Stauffenberg válasza #65675776 (#8) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Meg valljuk be, még a PR ügynökségnél dolgozó Gipsz Jakab sem feltétlenül ért hozzá mélységében. Ő csak válságkommunikálni van ott, így szórja slágergyanús közhelyeket, ami legalább arra elég, hogy a Facebook oldalukat döngető user hadak talán felfogják, hogy a hiba kijavítása folyamatban van, nem kell tovább nyávogni.

(#24) Fecogame válasza Geri0325 (#20) üzenetére


Fecogame
veterán

Stimmel, SIM ki- majd visszakapcsolása után működik :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25) Garada válasza atike (#17) üzenetére


Garada
őstag

Éreztem, hogy ez a magas labda még leütésre kerül a cikk alatt. :DDD

(#26) pckownz válasza Stauffenberg (#23) üzenetére


pckownz
senior tag

Azert valami szakmaibb kozlemenyt tenyleg kiadhadtak volna, hogy pl egy itcafe kaliberu oldalon ha felmegy a nem eppen egysegsugarujuzer, akkor egy kis erdekeset is olvashasson Veronika ctrlc ctrlv postja helyett...

[ Szerkesztve ]

(#27) Keem1


Keem1
addikt

Szilvi meg Veronika igen aktív volt, ahogy látom :D

(#28) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Nekem itt telt be a pohar, semmi tajekoztatas nincs, facebookot nem hasznalok nincs nekem, semmit se tudtam, hogy mi a helyzet. Pofatlansagnak tartom telekom.. Ugyfeleket nem tudok felhivni, utana kapom az sms-t adatforgalma 80% elerte.. Na menjetek a p... (Tudjatok hova)
De net se hivas nem ment gratulalok..

Mondhatjatok jaj 3 ora net belehalsz vagy mi? Nem csak ha az ember mobilon dolgozik es meghal az nagy penz veszteseg es ezt ki teriti meg? A nagy senki..
Telekom a reszemrol ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#29) betyarr


betyarr
veterán

szerintem ákos szabotálta a dolgot bosszúból!

egyébként ritkán használok mobilnetet,de most tényleg kellett volna.én hülye meg azt hittem,hogy a telefonom a xar. :(((

(#30) totron válasza Darth Sith (#12) üzenetére


totron
addikt

Ködbér? :O

(#31) Analog303 válasza totron (#30) üzenetére


Analog303
tag

avagy: Cloudcharge/fee? :)) :DD micsoda spotting! :D én elmentem volna mellette :C feldobtad az estém :D :D :D

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#32) lugosi válasza hemaka (#4) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Annyira nem volt vicces, valójában hang szolgáltatás sem volt kb 1 órán keresztül. Pont az ország másik végében voltam egy másik városban, faterom velem, csak kitettem a város másik végén. Hogy szólok neki visszafelé hogy hol veszem fel? Plusz az egészségem sincs rendben sajnos így a család azon része aki nem tud itthonról elérni, az ilyenkor bepánikol.

(#33) szabonagyur válasza Apollyon (#13) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az a baj, hogy a vasarlo reszerol is csak a szajkarate megy.. Ugyanugy megfogja venni mert 2000el olcsobb valami mint a masiknak, mert ugye van 200e egy telora de a masik 2e mar sok a normalisabb rendelkezesre allashoz.

En ilyenkor olyan jokat rohogok a telekom fb oldalan, meg amugy is, hogy milyen marha emberek vannak...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#34) gabor7th


gabor7th
addikt

És a felhőbe mentett cuccok is elérhetetlenek voltak.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#35) Stauffenberg válasza pckownz (#26) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Bűnbak nélkül nincs az PR osztály, mely előáll a hiba részletes feltárásával a nyilvánosság előtt. Ha rajtuk kívülálló körülmény okozta a hibát, akkor majd mesélnek szívesen, ellenkező esetben viszont tökéletesen semmitmondó közleménye mögé bújnak.

(#36) Darth Sith válasza totron (#30) üzenetére


Darth Sith
tag

autocorrect időnként csinál szépeket telefonon, sry :D

(#37) Analog303 válasza Darth Sith (#36) üzenetére


Analog303
tag

Muhahahaha :D

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.