Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Huntszy


Huntszy
tag

"(itthon még mindig csak a Telekom)"
Tudja bárki amúgy, hogy a többi szolgáltató miért b*szik foglalkozni az eSIM-el? Annyira adnám ha lenne rá lehetőségem de nincs mert még mindig csak a magentásoknál van ilyen opció. Cserébe náluk már jó ideje, többieknél meg sehol kifli.

[ Szerkesztve ]

(#2) Yany válasza Huntszy (#1) üzenetére


Yany
addikt

Telenorral alig 1-2 órája beszéltem. Náluk még arról sincs infó, hogy mikor lesz erről infó. Visszakérdeztem az ügyintézőnél: az akciós listájukat nézem és jól értem, hogy olyan készülékeket árulnak, aminek eSIM-es megoldásai képtelenek internetes forgalomra a Telenor hálózatában? Természetesen csak bullshit jött reakcióba, de erre ő nem is fog tudni mit mondani, ezt a kérdést a döntéshozók felé kéne feltenni.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3) Viper26


Viper26
nagyúr

"esésdeketálás" - ha ez így mégsem hibás, akkor ignore. :D

Pixel 7 | FR955

(#4) #24536576


#24536576
törölt tag

És elmerték sütni az EKG-t. :DD

(#5) AS


AS
félisten

Ha nem lesz EKG nem lesz csere sem...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Kasya válasza #24536576 (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

El..Van képük.

[ Szerkesztve ]

(#7) alexy92


alexy92
aktív tag

Ez az óra egy hatalmas csalódás :(

(#8) mrThomi válasza #24536576 (#4) üzenetére


mrThomi
őstag

Szakadok :DDD

(#9) Viper26 válasza Kasya (#6) üzenetére


Viper26
nagyúr

Talán még az Active 2-ben sem megy még nálunk. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#10) #24536576 válasza Viper26 (#9) üzenetére


#24536576
törölt tag

Igen, ez a vicc az egészben. :D

(#11) emre33


emre33
addikt

Acélon kívül van Titán verzió is.

Az könnyebb. De erősebb is?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#12) Kasya válasza emre33 (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

Könnyebb, de kérdés milyen minőségű (grade).

(#13) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ez az óra pokoli jól néz ki

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#14) Noukoum


Noukoum
veterán

Az az óra gyönyörűen néz ki, végre egy szép androidos óra. Tesztekre kíváncsi leszek, de kinézetével megvettek kilóra. Ha váltok iosről biztosan ezt veszem, de majd csak ha lemegy az ára.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) Kasya válasza Noukoum (#14) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak nem androidos ;]

(#16) Yany


Yany
addikt

Elég korrekt kis bemutató: https://www.youtube.com/watch?v=BhuqInmoIRc

Ha a lünetta nem került volna vissza rá, gyakorlatilag egy újradobozolt Watch 2... 2x annyiért. Ehh. Mindegy, Galaxy Watch-os vágyaim amúgy is szublimáltak az eSIM - Telenor egymásra nem találása miatt. :(

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#17) Norbi.


Norbi.
őstag

Nem rossz az óra, de nem cserélem le rá a sima Watch-t.

(#18) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A gyártok versenyeznek szerintem, hogy kié a rondább bazáribb fülhallgató design. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#19) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Mi olyan szép rajta? :D szerintem ugyan olyan mint az elozoek mar mint a galaxy watch :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#20) calvin76 válasza Micsurin (#18) üzenetére


calvin76
tag

Pedig azt hittem, "pálcikás" után már nem lehet bénább formaterv :D

(#21) sony68


sony68
csendes tag

Sony FW-1000XM3 a favorit továbbra is ! :) A hangminőség szerelmeseinek javasolt beszerezni :)

[ Szerkesztve ]

(#22) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Édesapám szeretne okosórát és nagy samsung fan, de jól olvasom, hogy hiába tud ez EKG-t, egészségügyi hatóság nem csak nálunk de még máshol se nagyon validálta az előző watch-nál se az egészségügyi funkciókat?

You are not prepared.

(#23) Viper26 válasza DaveNo1 (#22) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez így van.

Pixel 7 | FR955

(#24) Yany válasza sony68 (#21) üzenetére


Yany
addikt

Engem ez valami egészen másról győz meg.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#25) domerator


domerator
veterán

Galaxy Bean :DDD

Egyébként a most bemutatott gerétek simán elérték az Apple árszintjét :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26) worxland válasza domerator (#25) üzenetére


worxland
addikt

Úgy vannak vele, mint az Apple: amíg a plebs megveszi egyre drágábban, minek adnák olcsón? Megy a verseny, kinek a kacatja drágább, amitől az istenadta nép exkluzívnak és ennek folyományaként menőnek fogja azt gondolni.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#27) #16820480


#16820480
törölt tag

Tetszene ez a füles, de 70 ezerért elég drága sajnos. Majd ha akciózzák, akkor talán ránézek újra.

(#28) BionicDragon


BionicDragon
újonc

"júzer" 😂

(#29) TomFace


TomFace
tag

Szomorú, hogy hardveresen semmi újítás nem történt a galaxy watch 1 óta, ugyanaz a processzor dolgozik benne egy kicsivel több rammal, kapott egy új külsőt, és ennyit sikerült fejlődni két év alatt. Hogy akarják így utolérni az Apple-t? Olyan jó lenne egy smooth 60fps-es UI Androidon is...

(#30) worxland válasza TomFace (#29) üzenetére


worxland
addikt

Még mindig nem Android fut rajta, hanem Tizen. :D
Amúgy meg inkább ne érjék utol az Apple-t. Feleségemnek olyan van. Nincs AOD, és még így sem bír ki egy napot se egy töltéssel a vekkere. Kösz, inkább nem kell. Marad a GWA2. Az eleje viszont stimmel, a GW1 óta csak polírozás történt, érdemi előrelépés nem.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#31) Schuler888 válasza TomFace (#29) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ugyanezt latom en is, ez egy uj kinezet kb, semmi erdemleges ujitas, viszont az apple orait utolerni? Hat mar eleve elottuk vannak, sokkal szebb design, mint az a krumpli, meg maga az OS is sokkal ergonomikusabb es szebb. Ja es a cikkbol hianyzik, de vernyomas meres is van benne. Nade, hogy 1 eves az active2 es meg csak talan d koreaban mukodik az ecg, az nagyon gaz. Es en szivesen latnek valami ferfi meretu orat is, 40-44-45-46os atmerok... sokaknak eleg, de aki azert kicsit nagyobb alkarral van szerelve, annak eleg butan mutatnak ezek a kis orak, vacillalok is az active2 visszakuldesen..pedig amugy, plane az uj fenyeben eleg jo vasar most.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#32) dionaea


dionaea
őstag

Sikerült majdnem csinálni egy órát ami majdnem előre lépés az elődhöz képest. De 1 év alatt nem sikerült engedélyeztetni az EKG-t és még ennél a tipusnál is csak igérgetések vannak. Úgy gndolom a porbléma hogy pontatlan a szenzor és nem fogaja el az illetékes hivatal. Apple nek sikerül Samsung nem. Hát ez elég gáz. Pedig frontier cserén gondolkodtam de hát ez így édes kevés

(#33) #10949376 válasza dionaea (#32) üzenetére


#10949376
törölt tag

Én is így vagyok vele amíg nem működik az ekg+ legyen haszna is addig nem veszem meg,ugyan azt adják csak más néven jó drágán,kösz nem.

(#34) Yany


Yany
addikt

Én a lünetta miatt vártam, szerintem szenzációs HID. Erre keresztbe tett a tény, hogy Telenornál nincs eSIM támogatás + kabásból egy laza 2x-es szorzó került az árcédulára a Watch2-höz képest. :Y

Nagyon sajnálom, de annak ellenére, hogy nagyon tetszik külsőre is az óra, a fentiek spóroltak nekem nagyon sok pénzt.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#35) Schuler888 válasza dionaea (#32) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Úgy gndolom a porbléma hogy pontatlan a szenzor és nem fogaja el az illetékes hivatal."
Ez kizart, elegge egy kaptafa egy ilyen szenzor gyartasa, es D Koreaban ami egy eleg maximalista, preciz orszag, megszereztek a tanusitvanyt. Tehat valoszinuleg a burokracia lesz a ludas, de egyre nagyobb gaz a dolog ahogy lesz egyre messzebb az active2 kiadasi datuma :(((

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#36) dionaea válasza Schuler888 (#35) üzenetére


dionaea
őstag

Az Apple nek mikor kijött az első EKG merős órája még nem volt meg az engedély és 1-2 hónappal később meglett. A Samsungnál ez már lasssan másfél éve nem sikerült. Lehet, a régi formátumu TPS jelentést használják nem az újat. Erre mikor fognak rájönni Galaxy watch 6 nál?
Én nem hiszem hogy ez a baj. DE tök mindegy a lényeg, hogy nem működik és nem is tudjuk mikor fog működni

(#37) Schuler888 válasza dionaea (#36) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen, engem is felettebb zavar. Habar, a vernyomasmeresnek jobban orulok hogy mar hasznalhatom, de idegesito hogy latom a hatlapon meg a felso gombon hogy ECG-re lett fejlesztve erre semmi...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#38) #10949376 válasza dionaea (#36) üzenetére


#10949376
törölt tag

szerintem valami pénz vagy megállapodás lehet a háttérben nem tudom hogy ez saját technológia ami védve van az aplenál mert könnyű lemásolni gondolom nem sötét anyagot kell csinálni érthetetlen mi az oka hogy nem tudják megcsinálni vagy miért nem megy át ha applenál már működik lehetséges hogy szoftveresen jobb mármint nem a hardver a lényeg hanem a szoftver ami elemzi az adatokat és kalkulálja az eredményt mint a vérnyomás mérő ad meg a súlyod magasságod életkorod és az alapján kapsz vérnyomás eredményt kicsit figyeli a mozgást és kapsz egy sac/kb eredményt.

[ Szerkesztve ]

(#39) Schuler888 válasza #10949376 (#38) üzenetére


Schuler888
senior tag

a vernyomasmero szerencsere eleg pontos, active2 topikban, meg a sajat foto mappamban is van osszehasonlito kep rendes felkaron mero geppel es meggyozoen jo a pontossaga

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#40) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Azt tudni hogy milyen refresh rate van a Watch kijelzojenek? Ugy tudom az Apple Watch adaptive refresh rate-t tudd, ez is?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#41) the_stig


the_stig
tag

Kinézetre tisztára olyan, mint a Gear S3 Frontier, max a lünetta recéi kisebbek. De végre ismét védi valami az üveget. Innentől kezdve viszont a kb négy éves órám ismét divatba jött. :C :C :C Ráadásul eddig még ez is megkapta a legújabb sw-t. Ha nincs ekg, akkor tényleg értelmetlen lenne váltani.

(#42) Schuler888 válasza the_stig (#41) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen, durva hogy az s3 csalad megkapta a friss verziot... viszont ha az active2t megtartom a frontiernek mennie kell..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#43) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Sestoreban rendelt Watch 3-at ma Bravophone átadta GLS-nek! Holnap érkezik elvileg!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#44) dionaea válasza PeteePeti (#43) üzenetére


dionaea
őstag

Na megérkezett? Milyen? Elotte milyen samsung órád volt összehasonlítás véget kérdem.

(#45) MLA


MLA
tag

Sziasztok, kövezzetek meg (persze csak képletesen) de nekem nagyon tetszik az óra. Gondolkodok a vételen, de ... eSIM képes modelt tényleg csak a szolgáltatóknál kapni, illetve a 41-es modellből nincs fekete csak ezüst meg arany vagy csak én vagyok vaksi?

(#46) sirály69 válasza MLA (#45) üzenetére


sirály69
őstag

Sajnos mind a 2 kérdésedre jól tudod a válasz... ;)

Szerver Hosting Debrecenben

(#47) sirály69


sirály69
őstag

Samsung Galaxy Watch 3 topik

Szerver Hosting Debrecenben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.