Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

A végén van a lényeg. Hardveresen már évek óta ott vannak a "mezőnyben", általában jól is áraznak, csak épp a szoftveres dolgokra baromira nem fektetnek hangsúlyt. Ha ez változik, simán a legjobbak között lesznek minden téren.

(#2) Rolly


Rolly
veterán

Itt ez miért pozitív hír míg a nokia 1,5 milliós wp7 értékesítése meg csak?

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok nekik az eladási rekordjukhoz ... :C

(#8) alevan


alevan
őstag

Azért nagy szám az 1 milliós eladás, mert ezt annak ellenére érte el az LG, hogy ő a kissebbik dél koreai gyártó. Emelett LTE csak 6-7 országban hivatalosan támogatott, elég kicsi piac.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#23) trebór31


trebór31
csendes tag

minek vitakoztok ezeken. a piac eldönti a dolgokat . egy viszont tény : 110-120 körül van lumia 800 ugyanitt jó esetbe a samsung galaxy s2 . tehát hiába szupersmooth rendszer a wp7(használtam..) de sok korlátossága van illetve az appok terén is . sgs2 hardveresen lehozza . szoftveresen meg bárki mondhat bármit 1-2 -szer véletlen megakad. és ?
amíg a legújabb wp7-k a nagy márkáktól(nokia lumia 800ra gondolok most éppen) 120 körül vannak addig nemtudom miről beszélünk. fél év múlva is 120 -ért kezdődnek szinte hasonló hardverral a nokiaxy modelljei.. kicsit vicces lesz a többi gyártó majd jót röhög a markába
csak egy évet késtek véleményem szerint . ja hogy egy éve is ittvoltak és akkor még télleg versenyképes volt mint árba mint nyújtott szolgáltatásokba.

(#38) 7


7
addikt

Topic takarítva. Ha nem hagyjátok abba az offot és szájkaratét azonnali hatállyal, hívom Chuck Norrist, de abban nem lesz sok köszönet.

(#39) a.sebi válasza 7 (#38) üzenetére


a.sebi
őstag

jahj csak azt ne az brutál csávo........oks megertettem nem itt van a helye a vitának ...
kene egy ilyen lte s lg nekem is...azt lehetne itthon használni

(#40) jooker82 válasza a.sebi (#39) üzenetére


jooker82
nagyúr

De attól,h 4G-s itthon ugyanugy lehet használni?? Mivel sehol nem láttam még.. :F

Amúgy tény,h a kiváló kijelzőnek köszönhetik ezt a rekordeladást...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#44) a.sebi


a.sebi
őstag

javitanám nem wp7 vs android hanem wp 7 vs mindenvolt meg wp 7 vs a.sebi
hehe durva volt megertem h törölték

(#46) RaveForce válasza trebór31 (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

110-120 körül van lumia 800

lol. jolesz az 170nek is... :DDD

ezt a topikot is gyorsabban kiolvastam mint hittem volna :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) nicu71 válasza RaveForce (#46) üzenetére


nicu71
addikt

megdöbbentően kevés hozzászólás! :DDD :DDD :DDD
/ja... takarítás volt!/

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#49) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Néztem róla vidit, és nem csodálom az eladásokat, szoftver gyors, jó hardver, és kiemelkedő kijelző. :)

(#50) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Nem tudom mik voltak ebben a topicban leírva (most jöttem meg), de kíváncsi lettem volna a hozzászólásokra, ha volt veszekedés, ha nem. Vagy esetleg ennnyire nagy trágárságokat és egyéb szidalmazásokat írtak benne? Ami nem ilyen hozzászólás volt, azt sztem kár volt törölni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.