Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bagkri01


bagkri01
őstag

Az optimus g ára elég jó még kártyásan is, szerintem best buy lehet.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#2) VD válasza bagkri01 (#1) üzenetére


VD
őstag

Kérdés, hogy független-e? Mert ha igen, akkor valóban nem rossz ár!

(#3) spawn21


spawn21
veterán

Bakker ha a G független akkor orbitális vétel lehet.
Azt a telefont az LG odarakta.

iPhone 13p

(#4) kengyel


kengyel
nagyúr

Tényleg jó vételnek látszik a G :) Most nem árazta túl magát a szolgáltató !

kengyel

(#5) DS39 válasza VD (#2) üzenetére


DS39
nagyúr

Miért lenne független? :U

(#6) tamcsu10


tamcsu10
tag

Remélem G-ből van készlet is mert du vennék 1-et. :) Megérte várni 4 hónapot :))

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#7) joey04


joey04
titán

Nem rossz a G ára, de azért nem szabad hasra esni tőle. Nem csúcskategóriás modell már. A csúcskategóriás gépek mennek 170-180 környékén pl a T-nél kártyás csomagban. Szóval ez az ár pont reális azokhoz mérve. Plusz ott a Nexus 4 ami olcsóbb is, és tuti független a telenornál.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Tsebacsi válasza joey04 (#7) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Csak a tesztek alapján a G jobb a Nexusnál, a topicban 3 korábbi Nexus tulaj van, akik kb. szerelmesek a G-be. A csúcstelefonokról meg annyit, az S4 és a One topicja tele van panasszal, fagyásokkal, stb. A G-nél meg nyugalom van, öröm, stb. Az árról meg annyit, már 118k körül kapsz függetlent minden gyári tartozékkal, akkor 135k egy szolgáltatósért már nem annyira jó (ár/értékben viszont a telefon szerintem csúcs).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9) joey04 válasza Tsebacsi (#8) üzenetére


joey04
titán

Ja jobb. Maximum Bencs Márk szerint. Egy Nexusnál soha nem lehet folyékonyabb működésű és jobb támogatású androidos készüléket csinálni. ;)
Bár a kijelzője egy hangyányit valóban szebb állítólag, de ennyi.
A többiekhez (S4, One) nem érdemes mérni, csak vita lenne belőle. A tény viszont az, hogy azok csúcsmodellek, ez meg nem, így aztán jóval olcsóbbnak is kell lennie. Szóval ez egy korrekt ár érte, megéri ennyiért, de nem kiemelkedően jó ajánlat szerintem. A 118k az rendes itthoni példány LG garival és rendes áfával?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) pezs89 válasza joey04 (#9) üzenetére


pezs89
tag

Igen, annyi. Link

(#11) Tsebacsi válasza joey04 (#9) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát most nézegetsz egy alap droid felületet. Nekem volt Nexus One-om, azért az is megreccent, eddig az Optimus nem, előtte HTC Sensation XE volt, az belassul rendesen, fagy a Sense, itt semmi ilyesmi. Helyből 3 ember mondta el a tapasztalatait Nexushoz mérve, és mind jobban szereti ezt, az már csak valami...

A gari 1+1 év, szerintem a hivatalos is ugyanez lesz. Az meg, hogy Angol, Svájci vagy Hongkongi, tökmind1, mert a bele ugyanaz, a szoftot frissíteni meg 10 perc. A gariztatás lehet egyszerűbb szolgáltatónál, de innen is onnan is hallani rémtörténeteket :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12) joey04 válasza pezs89 (#10) üzenetére


joey04
titán

Nem, nem annyi. Kicsit jobban olvass utána hogyan is értékesít és milyen készülékeket ez a bolt. (Nincs velük gond, korrektek)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) FragMaster


FragMaster
addikt

Az N4 egyre csábítóbb

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14) pezs89 válasza joey04 (#12) üzenetére


pezs89
tag

Nem találtam semmit. :F

(#15) Bonyesz


Bonyesz
csendes tag

Az az ismeretlen nyomtató a G-hez nem ez?

[ Szerkesztve ]

(#16) Apika válasza bagkri01 (#1) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Igen! Egészen jól árazták! Remélem, hogy idővel ez még csak csökkenni fog...

(#17) pit stop válasza Bonyesz (#15) üzenetére


pit stop
addikt

Az nagyon kemény, úgy nagyon ütős ajánlat ennyiért.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#18) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Elég jó áron vannak az lg-k. Egy baráti áron elvihető Optimus F5-nek nagyon tudnék örülni. Remélem hamarosan lesz a Telenornál

(#19) Rusi válasza Bonyesz (#15) üzenetére


Rusi
senior tag

Bár még mi sem kaptunk információt róla, de eléggé valószínű, hogy ezt adják majd hozzá (kissé fura lenne egy asztali tintasugaras A4 nyomtatóval :D ).

Egyébként még ne siessetek, mert csak az árlistára került be a készülék, készlet még nincs a boltokban, de remélem, minél gyorsabban érkezik. Ahogy azt a tesztemből is olvashattátok, abszolút tudom ajánlani a telefont, nagyon klassz készülék.

Mobilaréna (2010-2017)

(#20) tamcsu10 válasza Rusi (#19) üzenetére


tamcsu10
tag

Én már lefutottam a kört hátha... de mindenhol hétfőt mondtak de azt is csak nagyon talán-ra :)

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#21) saltanus


saltanus
aktív tag

LG Nexus 4
kártyás csomagban 124 990 Ft (-5 000 Ft)

ez az ar sehol nincs a telenor honalapjan : [link]

csak 123.535 Ft de ez online vásárlás esetén
és 129.989 Ft bolti vásárlás esetén.

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#22) próbakocka válasza saltanus (#21) üzenetére


próbakocka
senior tag

A nexus 4 lakossági csomagban drágább lett múlt hét óta, és nem olcsóbb. Múlthéten S kat. csomagban vettem webshoppos rendeléssel 95-ért, most ugyanaz 105 ...
Vagy elírás a teljes díjtáblázat, de az meg elég gáz ...

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#23) Space marine


Space marine
aktív tag

Esetleg nokia 720? a voda után itt is jöhetne...

(#24) asdf19


asdf19
csendes tag

A Telenor árlistája szerint ott csak a 8MP-es kamerás változat lesz kapható.

(#25) jooker82 válasza joey04 (#7) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem csak papiron kell nézni,hogy csúcs-e egy telefon. Ez a g,még simán nevezhető csúcsnak..

Egyébként én is használom 2 hete és ettől jobb telefon nem nagyon kell...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26) Rusi


Rusi
senior tag

Itt van előttem a mai nappal érvényes kinyomtatott árlista és ezen pontosan azok az árak szerepelnek, amit a hírben is leírtam (mellesleg a hírhez is hivatalos telenoros forrást használok, hasonlóan a másik két szolgáltatóhoz). A Nexus 4 mától 124 990 forint kártyás csomagban, tehát 5 ezer forintot csökkent a korábbi árához képest, ahogyan előfizetéssel is.

Mobilaréna (2010-2017)

(#27) jooker82 válasza Rusi (#26) üzenetére


jooker82
nagyúr

A tok milyen, van róla képed,infód?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#28) Tsebacsi válasza jooker82 (#27) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az engem is érdekelne :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#29) jooker82 válasza Tsebacsi (#28) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tokból,ezt és ezt láttam gyárinak,ha az utóbbit adja az LG,akkor ez tényleg szuper vétel,mer kb 6-7 E ft-ot ér.. Más gyári tokja pedig nincs az LG-nek ebben a méretben..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30) Tsebacsi válasza jooker82 (#29) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

AZ első nem tok, hanem bumber, az tök más, olyat fel se tennék a telefonra semmi pénzért, de szerintem a másodikat se nagyon :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#31) jooker82 válasza Tsebacsi (#30) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a szilikontokhoz hasonlit? azt én se,mert tele megy kosszal,meg maszatolódik..egyebek... Ezt a gyönyörű telefont csak elcseszné.. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#32) Tsebacsi válasza jooker82 (#31) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem, a bumper egy keret lényegében, ami körbefogja vagy oldalt vagy oldalt és hátul a telefont. Általában gumis vagy puha műanyagos. Csak ezzel a telefon prémiumérzete bukik egy nagyot, a kijelző ergo még mindig szabadon van, és nagyobb is lesz tőle pár milivel, ami azért zsebben nem kevés. A másikkal meg telefonálni kész rémálom, mindig ott lifeg a fejednél az ajtó, báhh. Nekem kihúzós tok van, csak eléggé ócsó, szeretnék egy prémiumabb darabot, de eddig sehol nem találtam. Ahogy megfelelő autós tartós se :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#33) jooker82 válasza Tsebacsi (#32) üzenetére


jooker82
nagyúr

jah,olyat keresnék én is,régebben volt gyári ba,az prémium bőrtok volt,szerettem

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34) Rusi válasza jooker82 (#27) üzenetére


Rusi
senior tag

Mint mondtam, nincs még készleten a telefon, de a tok esetében is elég jó eséllyel a második, úgynevezett flip tok lesz hozzá. Már csak azért is, mert az LG korábban közölte, hogy az új típusokhoz (L II és F sorozatok) mind kapható lesz ilyen típusú tartozék (némelyiket láttam is élőben, az Optimus G-ét pont nem).

Mobilaréna (2010-2017)

(#35) jooker82 válasza Rusi (#34) üzenetére


jooker82
nagyúr

Végre már,a support ezen részére is figyel az LG. korábban se a 4X-re,se az l7-re nem találtam gyári tokot.
Az f sorozatról tudsz valamit?lesz itthon:?
Amúgy már van F3 is... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#36) jooker82


jooker82
nagyúr

Már fenn van a telenor oldalán,de csak 25 gb memóriát irnak...kép még nincs róla,a kamerát már javitották..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#37) Tsebacsi válasza jooker82 (#36) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A 25 a szabadon felhasználható, szerintem kicsit elébe mentek a dolognak.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#38) FragMaster válasza jooker82 (#36) üzenetére


FragMaster
addikt

Gondolom annyi a felhasználó által használható a 32gb-ból.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#39) jooker82 válasza FragMaster (#38) üzenetére


jooker82
nagyúr

tény,de akkor a többinél is úgy kellene,hogy irják..mert igy megtévesztő.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#40) FragMaster válasza jooker82 (#39) üzenetére


FragMaster
addikt

Hülyén van megoldva, de legalább a jellemzőknél írják a 32gb-ot is.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#41) próbakocka válasza próbakocka (#22) üzenetére


próbakocka
senior tag

Félháromkor el volt írva, de azóta javítva...
De vicces az volt, hogy minden ár el +10K-val el volt árazva a múlthéthez képest, így biztos hogy nem böngészőhiba volt, keshből biztos ki lehetne bányászni, de annyira nem érdekel ...

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#42) csab2


csab2
veterán

Vajon Lumia 520 mikor jön a Telenorhoz?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#43) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Az optimus g ára tényleg nagyon jó lett, sőt még a nyomtató és a tok miatt is. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.