Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #80439296


#80439296
törölt tag

Nem feltétlenül hallani kevesebbet róluk, max. nem a szar magyar piacra koncentrálnak.
Spanyolban fő focimeccseken hírdetnek orrba-szájba, úgyhogy az biztosan PIAC nekik.
Ez, a mienk... :U

(#2) #16820480 válasza #80439296 (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ott azért hirdetnek annyira, mert a spanyol focicsapatok fele már kínai tulajdonban van, szerintem.

(#3) 485 válasza #80439296 (#1) üzenetére


485
aktív tag

az FCB legnagyobb szponzora az Oppo, gondolom azért.

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kíváncsi vagyok a megvalósítás mikéntjére.
Van akiknek ez jól ment, van akik elpuskázták.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) berek21 válasza #16820480 (#2) üzenetére


berek21
senior tag

Az FC Barcelona a stratégiai partner. Mivel kinában most van felfutóban a foci, mint szórakoztató "iparág" ezért az Oppo szponzorál egy jónevű klubot, hogy evvel is generálja a hazai eladásokat. Jól csinálják.
Jelen pillanatban a világ öt legjobban fizetett játékosa kínában játszik. :Y

LG Velvet eladó!

(#6) #24536576 válasza 485 (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

Azért ne túlozz.

(#7) 485 válasza #24536576 (#6) üzenetére


485
aktív tag

Az a lényeg, h szponzora ;)

(#8) nyisziati


nyisziati
veterán

Végre. Évek óta arra várok, hogy az optika is tuningolva legyen, ne csak a szoftveres mókolás menjen.
Hamarabb is megléphették volna, főleg a csúcskategóriás gyártók. 2-300 ezer forintért nyugodtan rakhattak volna eddig is bele komolyabb optikát.
Akkor a "leszivárgás" is gyorsabban ment volna, nem toporogna évek óta ugyanott a piac.

(#9) atee_13 válasza berek21 (#5) üzenetére


atee_13
őstag

Nevesítenéd azt az 5 öt?

(#10) #80439296 válasza atee_13 (#9) üzenetére


#80439296
törölt tag

Én sem tudnám kimondani azokat, de valamelyik heti majd' 1 misiért van ott - hogy most $, Ł vagy €, passz.
Igen, ennyiért, és ez nem az átigazolási pénz, hanem fizu.
Messi kb. 22m €-t kap évente - a fenti kb. 50m €-nak felel meg.
(A tévedés jogát fenntartom, de kb. stimmelnek a számok.)

[ Szerkesztve ]

(#11) #80439296 válasza #16820480 (#2) üzenetére


#80439296
törölt tag

Ez így nem stimmel, de annyiban lényeges, hogy jól bevásárolták magukat.
Persze, a nagyobbakba, a kicsiket lehet, megvették, de azok annyira nem számítanak - mint magyarisztán a mobiltérképen.

(#12) atee_13 válasza #80439296 (#10) üzenetére


atee_13
őstag

hmmm fél év alatt feje tetejére állt a világ?

(#13) #80439296 válasza atee_13 (#12) üzenetére


#80439296
törölt tag

Igen, de mondom, fillérre pontos számokat nem tudok.
Emlékszem, hogy valakit vittek a kínaiak 950ezer hetiért, csak nem tudom már, ki volt.
Heti...

(#14) atee_13 válasza #80439296 (#13) üzenetére


atee_13
őstag

de 950 mi? Mert ha yuan akkor azért ott kell osztani

(#15) #80439296 válasza atee_13 (#14) üzenetére


#80439296
törölt tag

'Én sem tudnám kimondani azokat, de valamelyik heti majd' 1 misiért van ott - hogy most $, Ł vagy €, passz.'

:F :F :F

(#16) carl18


carl18
addikt

Telefonba optikai zoom? :R Jó ötlet támogatom :R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#17) berek21 válasza atee_13 (#14) üzenetére


berek21
senior tag

Kínában biztos hogy dollárban adják. Ne feledd hogy ott nincs olyan "audit" mint teszem azt az EU-ban. Érdekességként megemlítem hogy Graziano Pelle barátnője magyar.
Legújabb hír szerint, Pepe is megy a Realból.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#18) #80439296 válasza berek21 (#17) üzenetére


#80439296
törölt tag

És remélem, Pepével lezuhan a gép!

(OK, legyen ő egyedül a gépen.)

(#19) Fejvadi válasza #16820480 (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Már csak a Kínai focisták hiányoznak. :)

(#20) #24536576 válasza 485 (#7) üzenetére


#24536576
törölt tag

Azért nem mindegy, hogy főszponzor, vagy 1 a sok közül.

(#18) djkakukk: Vele zuhanjon le? Ő nem kívánt ilyet senkinek, szóval nem hiszem, hogy vele kéne lezuhannia.

(#12) atee_13: Tevez és Oscar többet kap ha jól emlékszem.

#2) sheratan: Szerintem csak a Valencia. Viszont a tv-s közvetítésekkel kína felé nyitottak.

[ Szerkesztve ]

(#21) Obyboy válasza #24536576 (#20) üzenetére


Obyboy
addikt

Egy MWC-s cikk alatt az első 20 hozzászólás után többet tudtam meg a focisták gázsijáról mint a cikkben említett készülékről... :))

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22) #16820480


#16820480
törölt tag

Na, összességében mindenkinek még egy kis OFF, röviden:
- egyrészt a szponzori szerződések, lásd Barca
- másrészt a konkrét bevásárlások, amikkel most kínai dollármilliárdosok vakítanak, hogy vesznek valahol nyugaton egy focicsapatot, mint Abramovic, meg egy-két arab sejk: [link], [link], ami ugye elsősorban Anglia, de Spanyolország is fő célpont ehhez
- harmadrészt a közvetítési jogokból adódó reklámlehetőségek, az EB alatt is tele volt kínai reklámtáblával a pálya széle

Az ettől kvázi független, hogy kint mennyit keresnek a focisták, mert aki oda szerződik, az a feledésbe merülést írja alá. Nem véletlen, hogy 1-2 szezonnál többet nagyon ritkán húznak ott le sztárok. Kb olyan silány a kínai bajnokság színvonala, mint a magyaré, csak ők sokkal több pénzt lapátolnak bele.

(#23) Ashitaka válasza Obyboy (#21) üzenetére


Ashitaka
tag

Nos igen. Jó cikkek jelennek meg itt,de sokszor érdekesebbek a hozzászólások. És egész érdekes dolgokat lehet megtudni belőlük 😀

(#24) Gaborz1 válasza #80439296 (#18) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Jézusom. :C
Tudsz még ilyen szánalmas szövegeket?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#25) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jól hangzik!
Kíváncsi vagyok, mit rak le az asztalra a Barca szponzora (ahogy a hozzászólásokból kiderült). :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#26) HarleyCustom válasza #80439296 (#18) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miért szeretnéd,hogy meghaljon? Ártott neked? Az életedre tört? Vagy mi?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#27) dementor


dementor
senior tag

Kíváncsi vagyok hogy oldják meg, mert szerintem elfogadható vastagság mellett nehéz kivitelezni. Viszont ha betalálnak akkor nagy lépést tehetnek képminőség terén.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#28) -Skylake- válasza #80439296 (#13) üzenetére


-Skylake-
addikt

A "fillerre pontosan" es a 250%-ot tevedtem kozt azert van am szakadek, ezzel igazolni amit mondasz nem egeszseges. Es nagyon nem mindegy a penzem, hogy az most eur/usd/font vagy esetleg yen vagy barmi, mert bar az elso 3 major eleg kozel van egymashoz, attolmeg nem az osszes. Havi 1millio yen peldaul meg itthon mo-n se egy olyan hudesulyos fizetes. Nezz utana ha leakarsz irni valamit.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#29) #80439296


#80439296
törölt tag

'2016. júl. 14. - Kínában megőrültek: heti 950 ezer eurós ajánlat Higuaínnak - A Napoli-csatár nemet mondott a megkeresésre.'

Sajnos, csak ilyet találtam; ezek szerint nem fogadta el.

'Nezz utana ha leakarsz irni valamit.' - hejjessiráss rulez. Hja, persze, senior; akkor észosztó... Értem.

---

Pepe egy pár focistának derékba törte (van, akinek fizikailag) pályafutását, de legalább 3-6 hónapra megakasztotta.
Kíváncsi lennék, rád milyen 'pároslábú' benyomást tenne...

---

'Szánalmas szöveg'? Most írom le, te, 'tag'...

---

Jaja, nektek van igazatok! :C :R :W

(#30) Gaborz1 válasza #80439296 (#29) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Sorold már azokat akiknek tönkretette a karrierjét. :DD
Egyre kíváncsibb vagyok.
Amúgy meg az utóbbi pár évben biztos sokszor láttad játszani, hogy ilyen nevetséges dolgokkal jössz.

Ha a "tag"ozás nekem szólt, akkor a személyeskedést pihentesd.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#31) Dr. 444Hertz válasza dementor (#27) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért a zoom nem egyenlő a minőséggel, sőt!...
De hasznos feature lesz, remélem jól megoldják.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#32) dementor válasza Dr. 444Hertz (#31) üzenetére


dementor
senior tag

Ez természetes. Jó érzékelő, megfelelő hardver és szoftver esetére értem, hogy ott már lehet minőség is. Akár egy kompakt digitális géppel is lehet egyenértékű.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#33) Dr. 444Hertz válasza dementor (#32) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Persze.
A mai világban a technológia adott, úgyhogy tényleg érdekel, mi lesz belőle :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#34) dementor válasza Dr. 444Hertz (#33) üzenetére


dementor
senior tag

Viszont ha sikerül megoldani korrektül akkor lesz még létjogosultsága a kompakt gépeknek?

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#35) Dr. 444Hertz válasza dementor (#34) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Persze, hiszen ahogy fejlődik a telefonos kamera, úgy fejlődik a kompaktok képessége is.
És azért nézd meg őket, egy kompakt gép vastagsága pár centi, míg a mai telefonoké pár milli, tehát azért mások a dimenziók. Ha az Oppo előáll egy androidos kompakt fényképezőgéppel, akkor is csak egy kisebb réteg lenne a célközönség.
Azt meg kétlem, hogy pont ők lennének azok, akik meglepnék a világot egy 8mm-es házba integrált kiváló 5x-ös zoomal...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36) dementor válasza Dr. 444Hertz (#35) üzenetére


dementor
senior tag

Pontosan az a probléma, hogy a mostani telefon méretbe fizikai képtelenség egy zoom optikát elhelyezni. Várjuk ki a végét. :K

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#37) Hennet válasza dementor (#36) üzenetére


Hennet
aktív tag

Én is azon töröm a fejem, hogy hogy lehet kiküszöbölni a fizikai igényeket optikai zoomnál, de nagyon nem ugrik be semmi.
A legvékonyabb kompaktok, vagy akár az eddigi kompakt-okostelefon hibridek hasonló rendszere jelentősen megnövelte a vastagságot, nem hinném, hogy ezt sikerült számottevően lecsökkenteni (nem jelent volna már meg más szegmesnekben a technológia?)

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#38) dementor válasza Hennet (#37) üzenetére


dementor
senior tag

És ugye aki már látott mobilt belülről az nagyon jól tudja, hogy egy gombostűfejnyi hely sincs odabent. Jelentősen meg kellene növelni a térfogatát egy valamire való optika beépítéséhez.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#39) Vtwo


Vtwo
senior tag

(#40) slimshady válasza Vtwo (#39) üzenetére


slimshady
senior tag

"kitűnően alkalmas WAP és internetes oldalak böngészésére is. Ekkora kijelzőn már tényleg van értelme a dolognak"

LOL :)

üdv.: SlimShady

(#41) erahurka


erahurka
félisten

Optikai zoom ide vagy oda, ezekben a kínai telefonokban a kamera általában csak dísznek van... Talán csak a Huawei csúcskészülékei kivételek ez alól sajna. :(

(#39) Vtwo: Basszus, ennek a 10 éves készüléknek a képei sok mai modellnek is odavernek :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.