Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Kicsit eros :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Jópofa. :D

(#3) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

És lesz egy Exclusive kiadás, amelyik ki is rúzsoz... ;]

(#4) pronyo válasza HawerKing (#1) üzenetére


pronyo
tag

Mit akartok, szerintem elég pofás lett a készülék...

Nekem ennyi elég - i5 2400, 8GB, EVGA GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition, iPad Air, iPhone 4S, Olympus OM-D EM-5

(#5) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Szerintem azért a formatervezésnél alapul vették egy "kicsit" az Xperia S-t.:) Amúgy jó cucc.

[ Szerkesztve ]

(#6) feliks


feliks
senior tag

Az ötlet jó, ha itthon forgalomba kerülne, minden plázapi*** álma ez lenne.. :DDD Nem kevés az az 5 megapixel ahhoz, hogy észrevegye a tulajdonos, hogy hol hagyott ki egy kis területet a sminkelés alól? :C

[Be Happy]

(#7) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Érdekes megközelítés, hogy aki 5" és/vagy HD felbontás alatti készüléket akar vagy nő vagy b*zi. :F

(#8) flierqqq


flierqqq
tag

Nem arról volt szó, hogy ennek a "fostalicskának" FHD-s kijelzője lesz? :F ;)

Szerk.:Összekevertem a Find 5-el. :K

[ Szerkesztve ]

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#9) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Mellnagyobbító effekt is lesz benne? ;]

Nyugodj békében Integra!

(#10) HuMarc


HuMarc
addikt

Nem az van, hogy az Android maximum 13 megapixeles hátsó és két megapixeles első kamerát támogat? :F

Szerk.: Meg nem nagy egy nőnek egy 4,5"-os telefon?

[ Szerkesztve ]

(#11) <Adamsky> válasza HuMarc (#10) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én Note-ot legelőször egy nő kezébe láttam. Néztem is, hogy mi az otromba valami, amivel fényképezni próbál ...

(#12) HuMarc válasza <Adamsky> (#11) üzenetére


HuMarc
addikt

Én is hallottam nőről, akinek Note-ja van, de alapvetően 4,3" - 4,5" felett nekem egy okostelefon már a phablet kategóriába megy (pedig nem olyan hihetetlenül kicsi a kezem...) , amit nekem csak két kézzel kényelmes használni és az alapvetően nem túl kényelmes a mindennapok során...

[ Szerkesztve ]

(#13) dani993


dani993
senior tag

Fehér Xperia ion :)

(#14) moleculez


moleculez
veterán

Indokolatlanul tetszenek az Oppo cuccok, de nagyon. Ha droid kene azt szereznek

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) Probber válasza HuMarc (#10) üzenetére


Probber
őstag

Soha nem hallottam még ilyen "korlátozásról", maximum a hardver szabhat határt. Jó példa erre a Samsung gépe.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#16) HuMarc válasza Probber (#15) üzenetére


HuMarc
addikt

Az elsődleges (azaz a hátsó) kameránál lehet, hogy nincs korlátozás, de egészen biztos vagyok benne, hogy olvastam ilyet a másodlagos (azaz az előlapi) kamerával kapcsolatban (hogy 2 megapixel a felső határ)... Sajnos nem tudok forrást mutatni :(

(#17) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Egész jó cucc.Skype milyen lenne már így. :DDD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#18) VS461 válasza HuMarc (#16) üzenetére


VS461
tag

Lehet, hogy simán felcserélték a két kamerát, és most a hátulján van kisebb felbontás:)

Szerk.: ja, látom, hátul nyolcas :B Vagy úgy nyolcas, mint a régi kínai csillió megapixelesek ;]

Amúgy tényleg kissé xperiás a cucc, de jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#19) HuMarc válasza VS461 (#18) üzenetére


HuMarc
addikt

Erre már én is gondoltam, de

... az 5 megapixeles előlapi kamerájának (...) 8 megapixeles hátoldali kamerát ...

Szóval ez nem lehetséges, mivel a hátsó is bőven átlépi a két megapixeles határt...

[ Szerkesztve ]

(#20) H1N1 válasza flierqqq (#8) üzenetére


H1N1
aktív tag

Miért is fostalicska akármelyik Oppo?

(#21) johnahex


johnahex
tag

ha nem kamu az adat, mármint 127 magas és 4,5 a kijelző akkor nagyon kéne......de csak álmodozni lehet róla
a motorola féle "minimális keret" történetet erősíti
kár, hogy ritkán madár ......... :C

(#22) flierqqq válasza H1N1 (#20) üzenetére


flierqqq
tag

"fostalicska" :C :P

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#23) zombinyul válasza HuMarc (#12) üzenetére


zombinyul
addikt

+1, nekem sincs tul kicsi kezem (igaz, nagy se), de a 3,7 a tokeletesen kezelheto meret nekem (nagyon max a 4), igaz ez a telefon kialakitasatol is nagyban fugg. Viszont noknek szerintem ez mar nagy lesz, bar teny, sok csaj (pl. a baratnom is, speciel Galaxy Notera faj a foga) a nagy kijelzot reszesiti elonyben. Kivancsi lennek ra eloben, bar baratnom meg ne lassa. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24) debrejo


debrejo
senior tag

"tónus- és ránckisimító funkciók"... Ez már a vég kezdete, bye-bye fotosoppolt képek a fácsén:D

(#25) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Amúgy miért is nem jó egy 2MP-es kamera ahhoz, hogy tükörként használják ezt a cuccot, ha a kijelző csak 0,5MP? :F

Vagy lehet majd zoomolni? :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#26) Ihsahn válasza Szatyor95 (#9) üzenetére


Ihsahn
tag

Ja, ha képet csinálsz magadról akkora melled lesz a fotón, mint pamela andersonnak :DD :DDD
és még a ráncaid is kisimulnak, ha hozzáérinted az arcodhoz, úgyhogy az öreg nőknek is ideális lehet :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#27) HuMarc válasza -=RelakS=- (#25) üzenetére


HuMarc
addikt

Nyilván rá lehet majd nagyítani, különben nem sok értelme lenne 5 megapixeles kamerát beletenni... Egyébként az alábbi idézet a szövegből megmagyarázza a kérdéseset...

... A magas felbontású kamera természetesen önarcképek készítését is lehetővé teszi, mely tónus- és ráncsimító, illetve szemkiemelő funkcióval is bír. ...

Ehhez kell nagy felbontású kamera, mert egy kisebb felbontású nemigen fog tudni élet simítani, mert nem lesz mit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.