Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) South Velen


South Velen
addikt

Vicc ez a műanyag szar ennyiért szar hardverrel.
De még az alsó káva is olyan mintha egy lowbudget modell lenne.

Szánalmas az irány, amit a BBK csoport felvett.

[ Szerkesztve ]

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezért kár volt az Opponak idejönnie. A kamerafelvétel remeg, mint a kocsonya.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) Sgr_A


Sgr_A
addikt

Ennél egy fokkal jobb a realme 9 pro+ 40- kval olcsóbban
Ois, strereó, dinamikus képfrissítés, üveg hátlap

(#4) #52931072 válasza South Velen (#1) üzenetére


#52931072
törölt tag

Mondjuk ha felül lenne a vastag káva, abban eldughatták volna a kamerát és nem a kijelzőt perforálták volna miatta.

(#5) embe


embe
nagyúr

Prémium Áron? Vagy inkább Baráti Áron.... de ahogy nézem ez inkább Bármi Áron.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6) KillBorn


KillBorn
senior tag

Úgy látom az eddigi tesztekből, hogy 2022 a 190 ezres dimensity 900/snapi 695 készülékek éve lesz :) 2022 legjobb vétele: bármelyik 2021-es snapi 778-as készülék.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#7) janeszgol válasza KillBorn (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez így van, plusz a 4G-s SD-s S20 FE is 1-2 évet még biztosan használható lesz. De lehet hármat is, ahogy nézem az 5G-t.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) oxide83


oxide83
aktív tag

Gusztustalan egy telefon lett szegényke az óriási alsó keretével, ez minden csak nem dizájnos, ingyen sem kellene mert ránézek és csak a fintor marad.

(#9) bear_


bear_
aktív tag

Ez egy oneplus nord ce2 , csak az 120 ezer forintba kerül.

(#10) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Én komolyan nem értem.
Ebben az évben mintha nem is akarna fejlődni a közép kategória.
Hát hogy néz már ki az a retek káva alul? Mert az, hogy az én Realme 8 telómon ekkora, okés, olcsó készülék, de ez mi???Ennyiért?Most kell venni tavalyi készülékeket, élhető kinézettel, hardverrel, mert ez az év eddig egy vicc új készülékeket (illetve új és esetleg megfizethető készülékeket )illetően.

[ Szerkesztve ]

(#11) Richoo44 válasza bear_ (#9) üzenetére


Richoo44
aktív tag

És az ehhez képest sokkal kellemesebb kinézettel, ez már csak a ráadás...

(#12) dave987


dave987
aktív tag

A cikkhez szólva: Nem volt még a kezemben ilyen telefon,de képek alapján ez műanyag kerettel rendelkezik. Nincsenek antenna kivezetések,valamint a töltőport és más lyukak kivágása is erre utal számomra.

(#13) viragdani01 válasza dave987 (#12) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Igazad van, én rontottam el a szöveget, de javítom. Az előd fémből volt, ez viszont polikarbonát. Köszönöm! :R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#14) bear_ válasza #52931072 (#4) üzenetére


bear_
aktív tag

Ez amúgy teljesen jogos, nem tudom felfogni miért fáj a gyártóknak a képernyő felett a fél centis káva. Az egyik kedves szerkesztő megkérdezhetné valamelyik gyártó képviselőjét ha van rá alkalom egy interjú keretei között.

(#15) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Egy viszonylag elégedett Oppo Reno 5 5G felhasználó vagyok. Érdemi előrelépést nem látok pedig ez már 2 generációval lenne frissebb. Sőt a snapdragon proci is biztatóbb. Az enyémben is csak a főkamera használható, a széles kuka. Van jack és 65-ös gyorstöltő. És nincs az a borzasztó gagyi alsó káva... Kérdem én. Mi fejlődött itt 2 gen alatt?

http://instagram.com/_doublez_

(#16) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Huh hát ez így eléggé semmilyen lett ennyiért, az alsó káva meg. :(

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#17) South Velen válasza Z-o-t-y (#15) üzenetére


South Velen
addikt

Sok minden fejlödik, visszafelé :)

A kamerákból folyamatosan kerül ki az OIS, a fém ház lassan már a felsőkategóriában is luxusnak számít, de közben még az inflációhoz képest is pofátlanul emelik az árakat.

Sajnálom hogy összetörtem az 1 éves P30 Pro-mat, pedig mai napig a legkiválóbb mobilok egyike, és 100k volt újonnan..
Ez a szar 40 ezret nem ér, ha ehhez nézzük..

[ Szerkesztve ]

(#18) Fall-N válasza bear_ (#14) üzenetére


Fall-N
veterán

Engem nem zavar a kameralyuk, a Poco X3 Prómon is észre sem veszem. A fél centis káva nekem nem jön be, inkább hagyják le a kamerát előlről. Vsgy el lehetne tolni teljesen balra a lyukat, nem kellene középre tenni.

(#19) Duree


Duree
veterán

Sok hűhó semmiért, ez nem egy jó telefon ennyi pénzért.

duree54

(#20) Attila9711


Attila9711
tag

Sziasztok, van itt közületek olyan, aki használ vagy használt Oppo Reno telót?

Attila

(#21) Exquisito válasza Attila9711 (#20) üzenetére


Exquisito
csendes tag

Tízezrével vagyunk, csak senki sem fórumozik. :DD

[ Szerkesztve ]

(#22) Attila9711 válasza Exquisito (#21) üzenetére


Attila9711
tag

Mi a tapasztalatok? Van nálam egy, aprópénzért hirdetem, de kutyának se kell.. Ennyire nem túl van árazva vagy nincs rá kereslet a többi márka mellett?

Attila

(#23) quasimidi


quasimidi
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek jött már rá ColorOS 13?
A nejemnek van ilyen telefonja (Telekomos) és kezdetektől fogva olyan gondja van, hogy telefonhívás közben ha van bejövő hívás, automatikusan átvált az új hívásra.
Random módon bekapcsol a kijelző (a fényérzékelő letesztelve, jól működik).
Félek, ha szervízbe küldöm , csinálnak egy FR-t, aztán visszaküldik.
Van vkinek tippje? Előre is köszönöm!

(#24) myk74


myk74
senior tag

Sziasztok! Aki esetleg hosszabb ideje használja/használta a telefont, megosztaná a tapasztalatait?
Köszönöm

Nincs kéz Nincs csoki!

(#25) quasimidi válasza myk74 (#24) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Saját tapasztalat: lásd #23-as hsz. Egyébként a kamera átlagos, minden rendben, de soha többet oppo.

(#26) myk74 válasza quasimidi (#25) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönöm szépen!
Csak jobb lesz valamivel mint a több mint 4 éves mate 20 lite - om. Bár mai napig szuperül működik.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#27) szamoncsy


szamoncsy
csendes tag

Sziasztok!
Témákat hol lehet rá találni?
És csak 3 féle betütipus van tudd valaki segíteni ez ügyben? Köszönöm

(#28) myk74 válasza szamoncsy (#27) üzenetére


myk74
senior tag

Témákat nem tudom hol találsz,de most jött a android 13 frissítés,és továbbra is csak 3 betűtípus van.Régen nova launchert használtam,ott mindent is lehetett állítani/variálni.
Mondjuk nekem a több mint 4 éves telefonom után,ez egy tökéletes készülék.

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#29) szamoncsy válasza myk74 (#28) üzenetére


szamoncsy
csendes tag

De jó köszönöm válaszod!
Mit érdemes rá letölteni?
Amit még észre vettem ja sms hang állitok ha saját csengöhang van beállitva aztbirja az elsö 5 mp játsza csak le ez olyan rövid és fura nekem :)

(#30) myk74 válasza szamoncsy (#29) üzenetére


myk74
senior tag

Én nem igazán töltöttem rá semmit, inkább egy csomó lomot töröltem Nekem nagyon bejön a gyári color os, Huawei-em volt 4 évig szerettem,ez hasonlít hozzá. Eddig imádom.
Akku nagyon jó,nálam 2napig bírja.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#31) bdani94


bdani94
tag

Adott egy ilyen telefon.. legutóbbi frissítés óta nem játszik le semmilyen streaming szolgáltatási.. pontosítok szervizben volt. Utána már nem ment.. frissítés nyomtunk rajta. Utána is ment 1 napig aztán vége..amit cserélték Gariba : aksi akkufedel antenna.. volt factory reset.. minden..de ugyan ezt csinálja..

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#32) Eldiablo929


Eldiablo929
csendes tag

136e ft-ért vásároltam telekomtól kártya függetlenül, nálam egy iphone 12 pro maxot váltott amin a legfrissebb ios futott, de meg kell mondjam semmiben nem érzek hátrányt sőt. 6,43" méret sokkal inkább kézre áll, az aksija tovább bírja, a 65w gyors töltés meg érezhetően sokkal gyorsabb.
Anyaghasználat minőségi, kézben tartva nem tudod megmondani, hogy milyen anyagból van a keret vagy a hátlap stb, ami meglepett, hogy a hozzá járó tok mennyire minőségi.
Android 13 és 13.1-es ColorOs piszok gyors, nincs megakadás vagy szarakodás, az újlenyomat olvasó is villámgyors.
Nagyon elégedett vagyok a készülékkel, mindent is tud villámgyorsan és a kinézete is tetszik. Ezért a 136e ft-ért szerintem ez egy kiváló készülék.

(#33) SpydeR3412


SpydeR3412
aktív tag

Sziasztok! Elsősorban a cikk íróját kérdezném, hogy le lett mérve a telefon fizikai mérete, vagy csak be lett másolva a gyári infó? Mert igencsak meglepődve tapasztaltam, hogy a papíron rövidebb teló, sokkal hosszabb, mint a jelenlegim. Konkrétan ezeket a számokat mértem:
156.8 x 72,1 x 7.81 - gyári adat
160.3 x 73.0 x 8.1 - saját mérés
Mennyire megszokott ez telefonoknál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.