Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Napfénysüti

Nagyon jó telefonnak tűnik de bevallom őszintén ennél vékonyabb árcédulára számítottam. :U

Més que un club!

(#52) dokee78


dokee78
félisten

Most Cortex vagy Krait,mert mindkettő nem lehet vagy rosszol vagyok informálva?

"A telefon lelke egy 32 nm-en készült Qualcomm APQ8064 Snapdragon chip, ami 4 darab ARM Cortex-A15-es Krait processzormagot tartalmaz, amik pedig 1,5 GHz-en üzemelnek."

[ Szerkesztve ]

(#53) Cyberpunk válasza dokee78 (#52) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Krait.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#54) dokee78 válasza Cyberpunk (#53) üzenetére


dokee78
félisten

Tudom,de e cikk író nem ismeri a telefonját. :K

(#55) Tim82 válasza dokee78 (#54) üzenetére


Tim82
nagyúr

A cikkíró mentségére: olvassátok el a Wikipedia szócikkét a Krait-ról.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56) dokee78 válasza Tim82 (#55) üzenetére


dokee78
félisten

A wikipedia sosem hibázik?
Értem.

[ Szerkesztve ]

(#57) Tim82 válasza dokee78 (#56) üzenetére


Tim82
nagyúr

Érted egyáltalán, hogy miért linkeltem?

Tévedhet a cikkíró is, de csak azért, mert vélhetően rossz infókat tartalmazó forrásból merített.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58) kskcsg


kskcsg
csendes tag

akksi hogy bírja..? (vagy csak én siklottam el felette..? :F )

(#59) Cyberpunk válasza kskcsg (#58) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ott a végén le van írva.:) Nem egy acélos volt nekem, de javítottak rajta már sokat elvileg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60) gzbotii


gzbotii
veterán

Hatterkepeket el lehet kerni? :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#61) dokee78 válasza gzbotii (#60) üzenetére


dokee78
félisten

persze
Valahol itt lesznek.
Vagy itt.

[ Szerkesztve ]

(#62) kskcsg válasza Cyberpunk (#59) üzenetére


kskcsg
csendes tag

:R amugy jobban szól mint az i5..? :U

(#63) Ádibádi


Ádibádi
tag

Egy kis néznivaló: [link] ;)

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#64) Cyberpunk válasza kskcsg (#62) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jobban. :) Dirac HD elég jó.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#65) zed juron


zed juron
aktív tag

Nagyon igényes a telefon kinézetre. Bár én nyelvtannáci vagyok időnként, de engem nem zavart a blog. Jó hogy vannak ilyenek is. Kellenek. :R

De a teló ha magyar boltban tudom megvenni magyar garanciával, csak akkor kellene. Egyébként S4 vagy hasonló, esetleg mert fényképbuzi vagyok Lumia 1020 kéne. :D

Szerintem - de lehet hogy csak szerintem - az S3-S4 elég jól összerakott telefonok, mint egy éves S3 tulaj nekem nem nagyon van cserélési ingerenciám, még a 8 megapixeles kamerával is elégedett vagyok egy Nokia N8 után. Szerintem jobb az S3 kamerája mint az Oppo nagyobb pixelszámú kamerája, de ezt csak A/B teszt mellett lehetne valóban ellenőrizni.

(#66) Ádibádi


Ádibádi
tag

Valamint itt egy kis szösszenet a kamera teljesítményéről (hozzátenném hogy ez a része az új rendszer "4.1.1 -> 4.2.2" miatt még erősen bétás) [link]

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#67) dokee78 válasza Ádibádi (#63) üzenetére


dokee78
félisten

:C
Jól összerakták a rendszert. :K

[ Szerkesztve ]

(#68) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Szia, honnan vetted (melyik online áruházból) a telefont?
A cikk egyébként nagyon jó lett, de a supportot máskor tényleg s-sel írd! :K ;)

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#69) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Nagyon jó teszt lett és a készülék is egyben van. Közelebbről nem lehet beszerezni ezt a ketyerét? :)

(#70) Lecs@


Lecs@
addikt

Teljesen rendben vannak ezek a kütyük sztem is ! :K

512 GB

(#71) HuMarc válasza Thaaleum (#68) üzenetére


HuMarc
addikt

Innen érdemes venni. A szupport létező magyar szó, és sz-szel kell leírni ;) Mielőtt grammar nazi-módba kapcsolsz, nézz utána, mibe tudsz belekötni, és mibe nem.

(#72) Thaaleum válasza HuMarc (#71) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Köszi szépen a választ és bocs a kötekedésért!

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#73) HuMarc válasza Thaaleum (#72) üzenetére


HuMarc
addikt

Kötekedni jó dolog, de csak olyankor érdemes belemenni, ha biztosan igazad van ;]

(#74) Ádibádi


Ádibádi
tag

Van kérdés? :))

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#75) Lecs@


Lecs@
addikt

Nekem csak az operációs rendszer nem szimpi. Kár hogy Apple lesz a társcég :(

512 GB

(#76) HuMarc válasza Lecs@ (#75) üzenetére


HuMarc
addikt

What? :Y Milyen társcég? Mi a baj az OS-szel? Ez egy Android-módosulat, mint a CM, vagy MIUI. Köröket ver a nagy gyártók rendszereire. Touchwiz pl. elbújhat jó messzire. :U

[ Szerkesztve ]

(#77) Cyberpunk válasza Lecs@ (#75) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezen WebOS lesz. ;);]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#78) Ádibádi


Ádibádi
tag

Hogyha valakinek nem lett volna tiszta a telefon rendszere Android alapú, amire rá van húzva a gyártó saját felülete és ebből lesz a ColorOS ;]

De ezen kívül szabadon lehet még választani a következőkből: MIUI V5, CM 10.1, AOSP 4.3, Smartisan OS, OMNI, Ubuntu touch stb. :P

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#79) dokee78 válasza Ádibádi (#74) üzenetére


dokee78
félisten

A telefon lelke egy 32 nm-en készült Qualcomm APQ8064 Snapdragon chip, ami 4 darab ARM Cortex-A15-es Krait processzormagot tartalmaz, amik pedig 1,5 GHz-en üzemelnek.

Mikor javítod ki a helytelen infót?

(#80) Ádibádi válasza dokee78 (#79) üzenetére


Ádibádi
tag

Kijavítva ez is :K

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#81) panderson válasza capulet75 (#5) üzenetére


panderson
tag

capulet75 A füles és a töltőfejek nagyon úgy néznek ki, mint az eBay-en $0.99 + free shipping-es kiegészítők, de a gesztus is értékelendő, hogy vastagon fogó árcédula ceruza mellett ilyenre is gondoltak, hogy legalább alap szinten használni tudd az első napokban :)

Amúgy jó felhasználói teszteket is olvasni itt, köszi a megírását! Együttérzek a szerzővel, elég idegesítő tud lenni a prediktív szövegbevitel és automata helyesírás javító, hogy csak a végén látszik a sok hülyeség amit a gép kijavítani vélt ... :(((

SGS3 mellett nekem sincs váltási ingerem, főleg így a hivatalos 4.3 frissítés óta

[ Szerkesztve ]

(#82) Ádibádi válasza panderson (#81) üzenetére


Ádibádi
tag

Én úgy tapasztaltam hogy egyáltalán nem gagyi a hozzá adott füles, sőt inkább minőségi az árához képest csupán az én fülembe jobban passzol az "agybadugós" fajta :D

A gyári füles adatai (Oppo MH123):

Adatok:
•Frekvencia tartomány 80-20000Hz
•Impedancia 32Ω
•Hangnyomás (SPL) 90dB@1Khz
•Csatlakozás aranyozott Jackdugó 3.5mm
•Kábel hossza 1,1m
•Nyers erő 3-5mw

~15-20 Dollár

És a sajátomé (XEARS Turbo Devices TD2 BLK):

Adatok:
•Frekvencia tartomány 6-28000Hz
•Impedancia 32Ω
•Hangnyomás (SPL) 124dB@1Khz
•Csatlakozás aranyozott Jackdugó 3.5mm
•Kábel hossza 1,2m
•Nyers erő 120mw

Az ára a többszöröse :DDD

A töltőfej is minőségi, vagy legalább is nem tűnik gagyinak a tulajdonságai és a súlya alapján :))

[ Szerkesztve ]

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#83) panderson válasza Ádibádi (#82) üzenetére


panderson
tag

Nem gagyit írtam, hanem kinézetet, az eBay olcsó fülhallgatókkal inkább tartóssági gondok szoktak lenni (tapasztalat alapján pár hét és kaputt). Elég botfülű vagyok hozzá, hogy nekem az SGS3 + Sony MDR-EX57LP + 320kbps VBR MP3 teljesen fedi az utcai zenei igényemet. Otthon úgysem mobilról szól a zene. :)

[ Szerkesztve ]

(#84) Ádibádi válasza panderson (#83) üzenetére


Ádibádi
tag

Így már érthető, sem a töltőfejet nem használom sem a fülest, mivel ott pihennek a dobozában így a tartós használatukat nem teszteltem, bár nem hinném hogy gond lenne velük ;)

A NŐKNEK ÁLLÍTÓLAG 70 HÁZIMUNKÁHOZ KELL ÉRTENI: A FŐZÉS ÉS 69...

(#85) kskcsg válasza Lecs@ (#75) üzenetére


kskcsg
csendes tag

milyen apple társcég..? :Y

(#86) gógyi válasza Ádibádi (#11) üzenetére


gógyi
aktív tag

Nagyon jó a fényképezője is.
Bátor voltál, de megérte.
Köszi a tesztet!

(#87) Blinti


Blinti
csendes tag

Apró észrevétel: a telefon az s3-mal van egy árban nem az s4-gyel.

(#88) escape


escape
aktív tag

Hajhó!

Király cikk, én is gondolkoztam a megírásán, de az MA-nak már van, így inkább mégse. Nyár végén kaptam kézhez, azóta használom.

Cyberpunk: Ezelőtt egy hónappal már egész jó volt az üzemidő kérdés, majd feltettem egy frisebb szoftvert, na az úgy lehúzta, hogy egy éjszaka alatt képes volt lemerülni csak attól, hogy a wifi be volt kapcsolva. 100%-ról. Most viszont a már nem béta ColorOS-szel pöpecül megy, másfél két napot röhögve kbiír.

Minőség kérdésében kicsit eltér a véleményem a cikkíróétól. A kijelző fantasztikus, a matt fólia, amit kaptam hozzá szuper dolog. De. Nekem a hátlapon a kamera mellett, ha a hátulját nézzük akkor bal oldalon a hátlapot megnyomva recsegést lehet hallani. Probléma még nem volt belőle, csak furcsa kicsit. Ehhez azért az is hozzátartozik, hogy találkozott már egyszer a betonnal, azt viszont pár karcolással megúszta.
Összességében nagyon tudom ajánlani mindenkinek, aki gondolkozik rajta. Jó cucc, kicsit drága, de a minőséget, és a sok támogatást mind a közösség, mind a gyártó részéről meg kell fizetni.
:R :C

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#89) Orf3usz válasza qad (#7) üzenetére


Orf3usz
tag

Az MTK chipek támogatják gyárilag, ezért a kínaiak bele szokták rakni a rendszerükbe. Nagy gyártónál még nem láttam ilyet.

(#90) fi:zi'k válasza Ádibádi (#82) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Fej- és fülhallgatót adatok alapján nem ítélünk. :N
A Xears meg kb kétszerese árban.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#91) atikó


atikó
őstag

Köszi a tesztet jó lett!

Csak azt nem értem ha fekete a teló akkor miért nem fekete a töltő ami nem gond de a headset az igen!! Ezért nem veszem meg mert nem fekete! (nálam elvérzett az ilyen gyártó sajna.)

(#92) b4zsi- válasza atikó (#91) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nem teljesen mindegy? Zenehallgatás közben a zsebeden van a telefon. Szerintem ez nem akkora probléma, hogy az ember ne vásároljon meg egy készüléket.

(#93) Cyberpunk válasza atikó (#91) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert basz.t nehéz kicserélni egy minőségi darabra. :U Jobb kifogást is ki találhattál volna atya gatya. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#94) Lecs@ válasza atikó (#91) üzenetére


Lecs@
addikt

Ahogy nézem, a gyári alap háttérkép sem fekete. Nekem ez rakta rá az I-re a pontot. :O

512 GB

(#95) simihun


simihun
aktív tag

ha ennyi pénzt képes lennék kiadni okostelefonra, akkor kivárnám a N1 piacra dobását.

(#97) escape válasza atikó (#91) üzenetére


escape
aktív tag

A teló egyébként nem fekete, hanem nagyon sötét kék. ;) Másrészt azt a headsetet nem sokan használják, aki zenét akar hallgatni, úgyis szerez hozzá valami minőségibbet, vagy már eleve van.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#98) blueMerle válasza Blinti (#87) üzenetére


blueMerle
veterán

Te miről beszélsz? :F
Find 5 Midnight: 429 EUR [link]
SGS4: 424 EUR [link]

(#99) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

azt nem értem, h fehérnél, miért nem fehér a teljes előlap :W

(#100) Cyberpunk válasza Sanyi.mTs (#99) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezt én sem. Valahogy ez a divat, ha megnézed ilyen a fehér Nexus 5, meg a Xiaomi-k, Meizu-k is. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.