Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) razorbenke92

A businessman:

Általában eladó. Ő nem fotózgat, nem postázgat, nem tesztelget neki ez a cucc aprópénz, nem fog miatta rohangálni. Ő nem ér rá ilyen hülyeségekre, ha kell menj el érte, és vedd meg. Ha nem kell, akkor 10 másik vevője van. Különben is így is szívességet tesz neked, hogy ilyen olcsón adja, úgyhogy a vételár mellé leszel kedves meghunyászkodva hálálkozni, hogy leszállt a földre érted halandóért, és elfogadta a pénzed.

Egyszer elmentem egy ilyenhez, aki egy SSD tesztelését azzal kerülte ki, hogy "Ő naponta ennek az árnak a százszorosát forgatja meg", ne gondoljam már, hogy neki megéri engem átvágni ezzel. Szolidan feltettem neki a kérdést, hogy ha ekkora napi forgalma van, akkor tud e esetleg egy számlát adni, hisz gondolom üzletszerű tevékenységet végez. "Minek számla? Navos vagy? El tudom intézni a számlát, de akkor drágább lesz!"
Igazából csak azért, mert nyugodtabb lennék ha lenne a kezemben valami, ha már bemondásra fogadom el az állapotát a cuccnak, de nem, valóban nem fontos a számla, majd viszek magammal cuccokat, és ott kipróbálom vele, ha nem baba, akkor nem hozom el.

Természetesen a businessman egy lepukkant -napi 3 milliós forgalomhoz képest meg főleg- környéken lévő panel előtt az utcán fogadott, és egy okádék dohány-kátrány szagú SSD-t hozott egy lezárható fóliatasakban. Egyébként rendben volt a termék, de jót röhögtem a srácon.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#52) Trailblazer válasza opr (#48) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ilyen fszparaszt nekem is volt már a HA-s "karrieremben". Hamar ignore lett a vége.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53) pasztomi


pasztomi
újonc

Kimaradt az ugatós.
Először a pofátlan alkud meghallgatja, majd ahelyett hogy elutasítaná elfogadja és rá 2 napra egy nagyképű üzenettel leráz.

(#54) Oposzumtoszó válasza opr (#48) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Engem jófogáson boldogítanak az ilyenek. A 300-as konfigra érkezik egy üzenet tipikus stílusban: "160-at tudok érte adni."
Ilyenkor beszállok a buliba és beszélgetünk kicsit, húzom csöppet az agyát.
A 160 mit takar? Mert nem mindegy! 160 uncia arany?

hhenry: A telefonszámot én is megpróbálom elkérni, még az üzlet elején, mert egyszerűbb, gyorsabb praktikusabb, mint írogatni. :DDD

(#55) Eastman válasza koby11h (#40) üzenetére


Eastman
őstag

Nem is értem, hogy kerülhet képbe / a kerítésen belülre a lomis. :U Hogy aztán jól körülnézhessen az egész femili?
Nagyp. házánál is nyomogatták a csengőt, pont addig amíg ki nem kötöttem. Egy szót sem váltottam velük. Ja, én kb. kétszázat hoztam el a méh-ből, ja, valóban; szelektálni és pakolni kellett hozzá. +a legvégén az önkori küldött konténert és darálós autót free. Szentem a gyász része az eféle adatfeldolgozás...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#56) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Köszönöm ismét minden kedves Fórumtárs közreműködését, kategória lista kibővítve!
Megszülettek a "Businessman" a "Telefonszámért könyörgő" és a "2bites paraszt" kategóriák!
:R

(#57) koby11h válasza Oposzumtoszó (#54) üzenetére


koby11h
aktív tag

Erre keltem:

Tök kulturált, köszönés elől hátul ahogy illik, de azonnal telszám? :) Én nem így szoktam ismerkedni :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#58) Eastman válasza Oposzumtoszó (#56) üzenetére


Eastman
őstag

A "Tegnapmégműködött".

"Húú, hát nemt'om mi van vele, pont tegnap volt itt az öcsém, rádugtuk, még bekapcsolt/működött. Monnyuk má' fél éve kinn volt a sufniban/padláson, de azt nemírtam?"

Szerk:
koby11h

Erre a válasz:
Üdvözlöm! Itt a számom, ma vagyok Egerben, ma személyesen átvehető. Üdv.

Ha tényleg szüksége van rá, ma a zsebedben a pénz.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#59) Oposzumtoszó válasza koby11h (#57) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

:C
Szerintem csak a memóriát akarja, nem bálba vinni. :DDD

Eastman: Kategória felvéve, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#60) koby11h válasza Eastman (#58) üzenetére


koby11h
aktív tag

Már tegnap este jegeltem másnak. Bár nem írtam oda, hogy JEGELVE, csak a logo van ott és kék a címe, de már súrolja a 13-ast...
Megígértem, hogy ha nem jönnek érte akkor az övé, de NEM táncolok! :)

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#61) Oposzumtoszó válasza koby11h (#60) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Igen, sokan nem veszik észre, vagy nem akarják észrevenni a jegelést. Kénytelen voltam én is az értékelésre váró hirdetések címét átírni, mert hiába volt lejegelve, egyfolytában bombáztak.
:)

(#62) Eastman válasza Oposzumtoszó (#61) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor a Jeges vagy Eszkimó néven futhatna itt. :D

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#63) koby11h válasza Oposzumtoszó (#61) üzenetére


koby11h
aktív tag

Úgy gondolok rá mint B tervre, és mindig korrektül visszajelzek. Volt már, hogy bejött a másodiknak, mert az első eltűnt...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#64) Oposzumtoszó válasza Eastman (#62) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Jó a névadás, de sajnos a 13. karakter típus kimeríti a kategóriát. :R

(#65) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Igazából ebben az a dühítő, hogy telefonon nettó 45 másodperc alatt meg tudnátok beszélni az egészet."
Jaja, csak mondjuk annak nem marad nyoma (későbbi hőbörgés esetére). Meg bankszámlaszámot, címet inkább írásban kérek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#66) koby11h


koby11h
aktív tag

Én még egy olyan típusba botlok bele rendszeresen akit reklámszöveg írónak / kikiáltónak tudnék nevezni - bármit elfogadok ha más is találkozott már velük.
Onnan lehet megismerni, hogy a hirdetésben nem adatok, paraméterek, típusszám hanem reklámszöveg van... vagy ha van is adat akkor pont nem a lényeg, vagy alig lehet kihámozni a rizsából.
Nem az, hogy a hűtőre minden lefogató meg van-e, venti gyári-e, mennyi idős... És ha kérdezek is akkor az jön vissza - hébe-hóba adatokkal - hogy "Ez a legsirályabb venti!, ez leviszi a fejedet úgy fúj!!! Kár lenne ennyiért kihagyni!!!" :(((

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#67) Oposzumtoszó válasza hcl (#65) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Ha valaki tőlem előre utalással vesz meg tőlem valamit, akkor is kérek telefonszámot, mert amint megérkezik az összeg, amellett, hogy leírom ezt privátban, telefonálok Neki, hogy megérkezett az utalás, köszönöm.
De természetesen az üzlet lényegét és adatokat üzenetben, hogy legyen nyoma.

(#68) koby11h válasza hcl (#65) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ja, meg utána minden sz.rért felhív. Volt akinek megadtam és végül tiltanom kellett mert miután megvette a hdd-t végül már olyanokért hívogatott, hogy a Tesója gépe néha lefagy és szerintem mit nézzen meg először mert nem akarná az egészet szétszedni... de ez már a hetedik ilyen telefon volt az üzlet utáni két hónapon belül. Mintha a hdd mellé life time support-ot is vett volna MINDENRE!
Van akivel levelezek itt üzlet után is, vagy környékbéli és időnkénti vásárlóm és dumálunk 20-30 percet ha összefutunk. De hagy válasszam már meg én hogy kivel beszélgetek :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#69) UnA válasza koby11h (#66) üzenetére


UnA
Korrektor

Nem értem, mi a problémád, ma mindenki életérzést akar eladni nekünk, így ő sem maradhat ki ebből :)

(#70) Oposzumtoszó válasza koby11h (#68) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Az idiótákat nehéz, sőt lehetetlen kiszűrni. Sajnos.

(#71) koby11h válasza Oposzumtoszó (#67) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én ezt így oldom meg:

"Ha ideért a pénz itt azonnal visszaigazolom és a hirdetést jegelem. Ha feladtam a csomagot akkor ismét jelzek, küldök képet a csomagról és a feladóról és linket a követéshez."
Ez minden utalás előtti üzenet vége, és be is tartom.

Aztán ha ideért a pénz akkor
"Szia! Igazolom, hogy ideért a xxxx Ft, köszönöm! Ha feladtam a csomagot ismét jelzek, várhatóan ma este, legkésőbb holnap reggel."

Ha pedig feladtam:
"Szia!
Feladtam a csomagot, mellékelek róla képet és a feladóról is:
Becsomagoltam ..., bízom benne, hogy épségben ér oda.
A csomag itt követhető: Link
Kérnék még majd egy visszajelzést, ha megérkezett a csomag, hogy minden rendben volt-e".

Nincs igazán szükség a telefonszámomra, persze úgyis ott van a legtöbb feladón :)

Bocs, elkalandoztam...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#72) d@vee válasza Oposzumtoszó (#70) üzenetére


d@vee
őstag

Telszámot mindig megadok, kell a posta mellé, mert nekem nem opció a személyes átvétel.
De eddig sose hívtak fel, meg is lepődtem pár hete hogy a kolléga felhívott azért, mert feladta a csomagot :D Korrekt na, de nem számítottam rá.
Amúgy a jegelt hirdetésre jó ráírni, volt hogy vettem is meg adtam is el dolgot úgy, hogy akinek eredetileg jegelve volt, az eltűnt.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#73) Oposzumtoszó válasza d@vee (#72) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Én mindig jelentkezek, ha feladtam a csomagot. Telefonon :DD :DDD

(#74) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Érdekes maga az írás amúgy.

Én van, hogy mindegyikbe bele esek, de nagyon változó.

Van amikor napok/hetek alatt jön össze az üzlet mivel nem ülök gép előtt egész nap (még akkor sem ha a HA azt mutatja belépztem) vagy éppen nekem is meg kell győzödnöm rajta milyen is amit venni akarok és ha nagyobb összeg biztosan kell e nekem.

De volt olyan is amikor szimplán 1 óra alatt meg volt a cucc mivel ott 100%-ra megvolt kell a cucc és az az eladó ami nekem is kell.

A sok kérdés feltevésnek persze, hogy van oka, sok hirdetés hiányos, stock fotó, nem mai cuccot árul így persze, hogy kérdéses a valós állapot (használt telefon jó példa erre).

Alkudozás is olyan, hogy miért ne? Azért ez nem egy bolt, nem egyszer írtam meg, hogy X összegért most utalom a pénzt de ez foxpostal együtt és simán belement az eladó mert látja, hogy ettől egyszerűbb opció nincs a számára.

Szerintem aki ilyen jellegű oldalakon mint a HA és társai vásárol/elad az fogadja el, hogy nem egy bolt, megvan a maga előnye és hátránya egyaránt. Én ha eladok felőlem kérdezgehtnek hetekig is, külön kérés nélkül nem jegelek semmit senkinek (akkor is max 3 nap), aki először fizeti elviszi, szerintem nincs ebből gond.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#75) Oposzumtoszó válasza szabonagyur (#74) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Az ember kompromisszumkész, ha minden feltétel adott. De sajnos vannak kirívó esetek, amik példának okáért a pofátlanság határát súrolják.
Azért nekem is több a pozitív tapasztalatom, mint a negatív. Én is szoktam engedni, ha nem túl pofátlan az alku és én is rugalmas vagyok, ha a másik félen is ezt látom.

(#76) andor80


andor80
senior tag

Szaánalmas minősítgető poszt...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#77) Oposzumtoszó válasza andor80 (#76) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Kinek nem inge.... :R

(#78) koby11h válasza andor80 (#76) üzenetére


koby11h
aktív tag

11-es pont, de ezt meg is írta :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#79) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Én mostanában főleg marketplacen árulom a lomjaimat, de egyszerűen elképesztő az alap szint.

Egyrészt az emberek 90%-a nem tud egyszerűen helyen, illetve olykor egyáltalán magyarul, írni, hát még olvasni.
Köszönés tényleg csak szökő évente egyszer.
Van, hogy semmi köszönés, csak egyből aggyá számot.
Le szoktam mindig írni, hogy pontosan hol vehető át, ha nem, akkor posta, de az emberek 85%-a azt szeretné, hogy vigyem el neki, még ha csak 1 megállóra is lakik tőlem!
De volt olyan is aki mondta, hogy neki nem sürgős és ha egyszer Bicskén járok bedobhatnám neki (budapesti címen lehetett átvenni).
Kedvenceim a kerület fétisiszták: benne az apróban egy elég ismert tér Budapesten, majd amikor kérdezik a címet (Bp-n ebből az utcából csak egy van) és én megírom, jön rögtön a kérdés, hogy de hanyadik kerület?!
Szövegben benne, hogy utánvét nincs csak előreutalás utáni küldés, erre már amikor minden részlet meg van beszélve, cím is megadva és küldöm neki a számlaszámomat, értetlenkedik, hogy mit szeretnék, hiszen ő utánvétet akar, amiről persze eddig hallgatott.
1000ft körüli terméknek álljam már én a postáját.
Aztán kb az emberek 60%-a el se olvassa a leírást és az első 10 perc azzal megy el, hogy a kérdéseivel gyakorlatilag lefedi az apró teljes tartalmát, amit eddig is ismerhetett volna, ha elolvassa.
Kínáltak már nekem 4k-s led készletért 5db katonai gázálarcot is, bár nagy betűkkel kiírva, hogy csere nem érdekel.

A legjobb most hétvégén volt, használt tv jó áron hirdetve jófogáson, megjelenés után 5 perccel 6 felhasználótól üzenetet kaptam, persze mind ugyanattól az embertől, csak más regekkel, a szöveg lényege meg kb ugyanannyi volt, hogy ez az ár kabaré, a felét ha megéri, és ő most tesz nekem egy szívességet és akkor 50%-ért elviszi. Másnap még 3x rám írt, aztán harmadnap eladtam egy másik embernek a meghirdetett áron.

5k-s kocsi erősítő, képeken és leírásban minden tartozék, erre jön a kérdés: tápegység van-e hozzá?
Mondom ez a jármű akkumulátoráról megy, ami általában nem tartozék és kicsit drágább is, mint a cucc, amit árulok.
Oké, de jár hozzá?

Ez biztos működik?
Nem, hibás, direkt nem írtam bele az apróba és most jól lebuktattál!

Ez még megvan?
Meg, de elvileg 2 órán belül jönnek érte, ha esetleg mégsem, írok.
Én 10 percen belül ott vagyok és fizetek.
Értem, de a másik jelentkező előbb volt.
Mi van, nem kell hamarabb a pénz?!

Ez még megvan?
Igen.
Ez nagyszerű hír.

És ekkor hallottam utoljára az emberkéről...

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#80) Eastman válasza Zirowe (#79) üzenetére


Eastman
őstag

A vakera* és a hardverapró szabályrendszere kb. ezektől a hülyéktől véd.

*Ja, csak hát magyar ember és a jutalékfizetés nagyon nem haverok. :D ;] Míg BP-en éltem és folyamatos mozgásban voltam, nálam a vakera nagyon, de nagyon jól működött mind vétel, mind eladás vonalon. Azonnali üzleteket tudtam kötni 90%-ban alkuval és azonnali személyes átvétellel. Elképesztően jól jártam ott és a mai napig 100%-os vagyok. Csikóként rengeteget tanultam náluk/velük a korrekt üzleti hozzáállásról. Mindezek miatt a HA-n én még szigorítanék és egyben a felületen egyszerűsítenék is egy kicsit...

...csak hát, gondolom a marketp.-nek nem kicsi az oldalszele a piacon, milliószor nagyobb a hátterük és a lehetőségeik. Cserébe néha tényleg szpó.

Szerk:

A vakera egyszer egy nagyon nagy gesztust tett felém, első kérésre, azonnal és első szóra. De enélkül is mindig jó tapasztalataim voltak velük. Respektáltam a szabályaikat. :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#81) Zirowe válasza Eastman (#80) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A probléma inkább, hogy nem mindenre van megfelelő vevő ha-n, illetve szűkebb a réteg.
A marketplace tényleg sokkal több emberhez jut el, jobban pörög, cserébe nő az okos emberek aránya is.
Valamit valamiért.
A vateráról rég leszoktam, nem voltak jó tapasztalataim.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#82) Eastman válasza Zirowe (#81) üzenetére


Eastman
őstag

[OFF]YT --> Kozmosz --> Okosak földje :DDD ;] :B . [/OFF]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#83) natë


natë
nagyúr

Lehet bele pozitív példa is : A Korrekt. ;]

(#84) Syl válasza natë (#83) üzenetére


Syl
nagyúr

Az majd szerintem a 99. kategória lesz :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#85) Top cat válasza Zirowe (#79) üzenetére


Top cat
őstag

Kekec ON
"az emberek 90%-a nem tud egyszerűen helyesen, illetve olykor egyáltalán magyarul, írni"
Kekec OFF :D

És ez a helyzet csak rosszabb lesz. :(((

(#86) Sanya


Sanya
nagyúr

Ezt a jegelve/elkelt dolgot nem értem. Nem lehet törölni?
Jegelni hirdetést nettó baromság. Aki veszi viszi én nem tartom senkinek.
Elkelt? Töröld!
Fenntartod? Töröld!

Üzlet az üzlet.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#87) Eastman válasza Sanya (#86) üzenetére


Eastman
őstag

Ha esetleg a jeges nem viszi el, újra fel kell töltened, élesítened kell - más munkáid közben -, ami idő, energia, procedúra. Valahol érthető.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#88) elder troll válasza Sanya (#86) üzenetére


elder troll
senior tag

A vevői visszajelzésig nem zárom a hirdetést, ezért írom bele nagy betűkkel a jegelve és elkelt kifejezéseket. Elég sokan a pénz érkezése után törlik a hirdetést (nem archiválás), így a vevőnek még esélye sincs értékelni admin beavatkozás nélkül.
Illetve az előttem szóló is valós problémát írt le, rengetegen mondtak vissza üzletet (általában zseton híján).

[ Szerkesztve ]

(#89) Oposzumtoszó válasza natë (#83) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Őket is említettem, de kategorizálva valóban nincsenek. :R

"Természetesen a normálisan kommunikáló, nem variáló, gördülékeny üzletet elősegítő felhasználóknak maximális tisztelet!"

(#90) Sanya válasza Eastman (#87) üzenetére


Sanya
nagyúr

probléma abban van, hogy a jeges ugyanúgy kereshető, tehát nem egy elrejtett dolog.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#91) Zirowe válasza Top cat (#85) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az elírásokkal nincs gondom, hanem inkább az ilyenekkel, és ez kb még egy normálisan írni tudó ember jelenleg. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#92) Sanya válasza elder troll (#88) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ez ugyanúgy hardverapró hiba. Minek kell megtartani egy hirdetést a sikeres vásárlás után? csak azért, hogy lehessen értékelni. tabs-tabs-fizetős hardverapró.
Mintha az Ebay-on lennének olyan hirdetések, amelyek 45 napig utaztatott termék esetén még élnek, kereshetők, csak aa nevébe beleírják, hogy eladva!
Nyilván megvannak azok a hirdetések, csak azok már rejtettek, nem listázza ki a kereső.
De nem úgy a hardveraprón: de persze, nem ez a probléma, hanem az adblock :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#93) szabonagyur válasza Sanya (#90) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen ilyenkor érdemes tényleg beállítani, hogy jegelt a hirdetés és akkor kereséskor van opció, hogy a jegelteket ne mutassa.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#94) Eastman


Eastman
őstag

Ötletek, javaslatok, hogy még jobb legyen a PH! lapcsalád...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#95) Oposzumtoszó válasza Zirowe (#91) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

:Y :Y
Lélegezni bezzeg megtanult. :DDD

(#96) Top cat válasza Zirowe (#91) üzenetére


Top cat
őstag

Pár év és olyan lesz az átlag színvonal, hogy belőle még Grétsy László utóda is lehetne. :D

Hogy legyen ON is.
A szerelmes típus, pl. szeretett laptopom eladó.

(#95) Oposzumtoszó
Ha a lélegzetvétel tanuláson alapulna, nem lenne gond a föld túlnépesedése. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97) Eastman válasza Zirowe (#91) üzenetére


Eastman
őstag

Mondd?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#98) Oposzumtoszó válasza Top cat (#96) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Igen, valóban. :DD
Félelmetes amúgy látni a sok helyesen írni nem tudó embert. Ahogy a Facebook idővonalat is olvasgatom előtűnnek olyan bejegyzések, hogy csak na. Szelektáltam ugyan, igen erőteljesen, de kivédhetetlenek.
Nem értem, nem volt az ilyen embernek magyar órája? Vagy volt, csak annyira érdekelte a téma, mint engem a lucerna termesztés. De akkor hogy ment át? Lehetne még bőven boncolgatni a témát, de nem hiszem, hogy megfejtenénk. :DDD
Ahogy Mandula777 mondogatja a videóiban, "Ez maga a téboly!".

(#99) Zirowe válasza Eastman (#97) üzenetére


Zirowe
nagyúr

[kép]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#100) Oposzumtoszó válasza Zirowe (#99) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Ez óriási! :C :C
ha van még ilyen, kérlek oszd meg velünk! :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.