Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

nekünk miért nam adnak ilyen szép alternatívát? :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) FRENK1988 válasza orbano (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Mert mi magyarok vagyunk és mi megbírjuk venni azt a drága iPhone-t is.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Gyönyörű ez a telefon, de ez nagyon nem tetszik benne:
"a tajvani MediaTek platformjára épül és a Google Android alapú, de nagymértékben átalakított Open Mobile System (OMS) operációs rendszerét futtatja."

https://copy.com?r=wQUd20

(#4) SupaCow


SupaCow
tag

Lehetett volna lPhone a neve {L mint Laci :)}

f: @geboleather

(#5) Atlantis válasza SupaCow (#4) üzenetére


Atlantis
veterán

Almáék elő szedték volna a gyorstüzelő ügyvédeket. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6) Integra


Integra
titán

gyönyörű tiszta teló.
más kérdés, hogy soha nem látunk belőle semmit errefelé.
tudásáról pedig továbbra sem tudni semmit:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) FTeR


FTeR
addikt

ellopták az eredeti OPhone ötletét!

(#8) Gergő_


Gergő_
őstag

Akkor ezeket a telefonokat itthon nem is lehetne használni?

(#9) D1Rect válasza FTeR (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Óóóóó, de ronda. :DDD
Mármint a MS-os, a Lenovo nagyon ott van.

[ Szerkesztve ]

(#10) alien_


alien_
őstag

Ez nem android -os?
Itt egy hosszú videó az UI -ről.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#11) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Gyönyörű szép telefon. Majd szürkeimporbtól nekünk is jut szerintem, már ha használható lesz itthon.

(#12) Napfénysüti

Nagyon szép cucc. Csak az az oprendszer milyen lehet vajon?

Més que un club!

(#13) rootkiller


rootkiller
őstag

Tökre tetszik a cucc, simán bevállalnám.

Artengo TR 990 Pro

(#14) Morden24 válasza RenegadeC2 (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezzel úgy 100%-ban egyetértek :U

Sectumsempra - For Enemies

(#15) plus44


plus44
veterán

Nagyon szép a telefon, de az op. rendzsre nagyban elronthatja az összképet...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) David75


David75
őstag

Nem tom miért kell ilyen béna ophone nevet adni neki ennél egy számjelzés sokkal jobb mert ha teszem azt én iphone helyett ophone-t vennék nagyon cikinek érezném hogy egyrészt valami másolatot veszek másrészt azt érezném hogy azoknak jut ilyen akiknek nem tellik iphone-ra és nagyon cikinek érezném ha közéjük tartoznák.Viszontha mondjuk lenovo xyz lenne a neve akkor nem lenne köztük párhuzam és úgy simán bevállalnám ilyen esetben.

Van egy kínai közép iskolás lány ismerősöm akitől megkérdeztem hogy rajta kivűl hány embernek van az osztályából iphone-ja ő azt mondta hogy 4-nek.Ez azért vicces mert állítólag nem terjedt el ázsiában az iphone.Ha ez a nem terjedt el akkor nálunk mi a helyzet? csak mert itt még a budai részeken se hiszem hogy lenne nagyon olyan középiskolás osztály ahol 1 osztályban 5 iphone van...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#17) #16820480 válasza David75 (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért lett OPhone (de ezt már másik topikjában a telónak írtam), mert OMS, aza Open Mobile System platformra épül. ennyire egyszerű. ez egy dolog, hogy mivel Kínából jön, így egyből arra asszociálnak az emberek, hogy ez ilye ilyen NokLa, és hasonló elírásnak köszönhető, de szerintem ez a helyieket ott nem nagyon érdekli.

Napfénysüti: a China Mobile által módosított Android van rajta.

^Clown: mennie kell, mivel GSM és TD-SCDMA hálózatokon üzemel. ebből mondjuk nálunk csak a GSM játszik, de menni éppen fog.

Integra: dehogynem lehet tudni (jó, nem mindent)! 5mpx-es kamera, segédfénynel, videórögzítéssel, támogatja a CMMB digitális tévéadást, van benne wifi, 3,5mm-es jack kimenet, microSD bővíthetőség, miniUSB csatlakozás, valószínűleg 320x480-as képernyőfelbontás, 624MHz-es Marvell (?) CPU, widget támogatás, beépített IM cuccok, BT A2DP, meg egy rakás helyi szolgáltatás támogatása.

(#18) David75 válasza #16820480 (#17) üzenetére


David75
őstag

Az mindegy miért ez a neve.Ki nem arra fog asszociálni amire én?....

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#19) #16820480 válasza David75 (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk az a pár millió kínai, akinek a telefont szánják. illetve még ha erre is asszociálnak, akkor sem nagyon hiszem, hogy érdekli őket (a többséget).

(#20) RenegadeC2 válasza David75 (#16) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

"miért kell ilyen béna ophone nevet adni neki"
Ezt nem mindenki gondolja így.
"nagyon cikinek érezném"
Detto.
"azt érezném hogy azoknak jut ilyen akiknek nem tellik iphone-ra...ha közéjük tartoznák"
Úristen, hány éves vagy ember, 12? Nem attól fog nagyobbra nőni a farkad hogy szifonod van. Ezek csak használati tárgyak.

Az oPhone ugyanúgy nem lesz státusszimbólum, mint ahogy az iPhone sem az (az más kérdés hogy egy bizonyos réteg azt hiszi). Ha erre van szükséged, vegyél Vertut, Aurat stb.
Ez nem HiPhone, ez oPhone. Még csak nem is hasonlít rá.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#21) Prof01


Prof01
veterán

Tényleg jól néz ki. Kíváncsi lennék rá milyen élőben. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22) m3oy88


m3oy88
csendes tag

Az android op. rendszerben valóban van fantázia. Komolyan csodálkozom, hogy a nagyobb gyártók miért nem hoztak még ki andrós mobilt.

(#23) David75 válasza RenegadeC2 (#20) üzenetére


David75
őstag

Alapvetően nem szeretem az utánzat hamisítvány cuccokat.Bénának érzem magam tőlük ha így ha úgy én megadom mindig a módját a dolgoknak...

Egyébként pedig van akkora prémium jellege az iphone-nak mint egy arte vagy hasonlónak.Nem sokkal másabb a hatása mikor kirakom az asztalra mintha egy vertut raknék ki.Nem mindig az ártól függ a presztízs.Az iphone pedig nagy presztízs-t képvisel.Jó persze nem ilyen mobilbuzi körökben ahol a mobilok súlyos százalékának fejből vágja mindenki a specifikációját.Hanem átlagos emberek között. És ezek jellemzőbbek általában...

(azért tudom ezt mert van egy carbon arte is a birtokomban...)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#24) Karma válasza David75 (#23) üzenetére


Karma
félisten

Ha egy ilyen OPhone-t raknék ki az asztalra, valószínűleg senki se asszociálna belőle az iPhone-ra. Már csak azért sem, mert nincs rajta típusjelzés :N Ha tényleg olyan szép, mint a képeken, akkor nem fognak ezen szőrözni. Sőt az én környezetemben még érdekesebb is lenne, hiszen Androidos rendszer nem járt még arra.

Az iPhone-nak csak akkor van prémium érzete, ha odaképzeled. Mostanra már nagyon sok embernél látok az utcán, így a helyére került az image: egy nagyon jó telefon.

“All nothings are not equal.”

(#25) orbano válasza David75 (#23) üzenetére


orbano
félisten

részvétem...

A vér nem válik VAZZE!™

(#26) Integra válasza #16820480 (#17) üzenetére


Integra
titán

gps nélkül ez bukó:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) Integra válasza David75 (#23) üzenetére


Integra
titán

presztízs? mi az ájfónban a presztízs? ilyet is csak a szemellenzős iphone tulajok tudnak beleképzelni egy mainstream termékbe..
vertu és társai, annak van presztízse :K

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) majom2 válasza Integra (#27) üzenetére


majom2
senior tag

ez egy érdekes kérdés (már akit érdekel). mitől lesz valaminek presztizse? attól h drága? vagy attól h jó? meg nyilván az sem árt ha felismerik az emberek.

szerintem pl egy vertu simán összekeverhető egy jobb kivitelű tucattelefonnal. arról nem is beszélve h az emberek 99% nem is tudja h van ilyen készülék a világon. éppen ezért én nem is nevezném presztizs-készüléknek (nem tudom van-e egyáltalán ilyen). de a ferrarit pl mindenki ismeri, és mindenki felismeri. na annak van is presztizse. a jelenlegi telefonoknál ez csak amolyan marketing maszlag (kivéve talán az exluzív gyémánttal kirakott változatokat).

(#29) #16820480 válasza Integra (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem mondtam, hogy biztosan nem lesz benne GPS (bár gyanítom, hogy nem), csak ezeket az előzetes aspeciket tudtam összehalászni egyelőre. ezt emlegetik mindenhol. viszont az szerintem nagy szám, hogy egy Kínában hivatalosan megjelenő telefonban lesz wifi, ennek nagyon örülök, és remélem követendő példa lesz, mert akkor a következő Meizu telefonban is lesz (lehet), és ez jót fog tenni a termékeknek, a piacnak.

majom2: egy terméke presztizsértéke függ a környezettől. lehet, hogy egy üzleti, gazdagabb környezetben nem lenne olyan presztizsértékű egy iphone, mert bárki megveheti, nem elég drága. egy fél milliós, vagy még azon túl is limitált szériás készülének viszont lesz presztizsértéke. egy mondjuk egy átlagember elé lerakod, akkor annak nem lesz sok hatása, mert legfeljebb az látszik, hogy drága, de nem tudják hova tenni.

(#30) RenegadeC2 válasza orbano (#25) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Egyetértek...

https://copy.com?r=wQUd20

(#31) m3oy88 válasza Integra (#27) üzenetére


m3oy88
csendes tag

Mondjuk egy N-es nokiához képest (ami nem mellesleg szinte ugyanannyiba kerül) igenis van presztizse..

(#32) FTeR válasza David75 (#23) üzenetére


FTeR
addikt

szépen kifejtetted a sznob fogalmát.

(#33) joey04 válasza David75 (#23) üzenetére


joey04
titán

neked tényleg ez a fontos?
sajnállak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) Gergő_ válasza David75 (#23) üzenetére


Gergő_
őstag

Ha azt szeretnéd hogy felfigyeljenek rád,akkor szerintem egy Nokia 1610 az ideális választás.

(#35) majom2 válasza Gergő_ (#34) üzenetére


majom2
senior tag

Nem igaz!!! az igazi májerség a nokia 2110-es kihúzott antennával! :D

(#36) erdoke válasza Integra (#27) üzenetére


erdoke
titán

990 Ft-ért vihettem volna, az előfizetést meg a cég állta volna. Nem kellett. Miféle presztízs van 990 Ft-ért? :))

#35
Nekem Ericsson 197-es volt, na azt ha kicsaptad az asztalra, a gagyi bútorlap ketté is hasadt. :D

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#37) orbano válasza Gergő_ (#34) üzenetére


orbano
félisten

:D nem is tudtam, hogy ilyen menő volt apám

A vér nem válik VAZZE!™

(#38) #16820480


#16820480
törölt tag

lusta vagyok egyesével a képeket linkelgetni, úgyhogy csak az oldalt szúrom be: [link]

nem semmi azért a kijelzője az első képen, nagyon szépnek tűnik.

(#39) #16820480


#16820480
törölt tag

közben találtam egy blogot, ahol az egyik tesztelő ír a készülékről, itt azt írják, hogy van benne AGPS, és elég jól megy (hideg indítással kb 1 perc alatt fog jelet, amúgy meg 10 másodpercen belül).

egyébként meg azt írja a telóról, hogy ezt használja elsődleges készüléknek, és nagyon elégedett vele, minden frissebb verziónál látványos javuláson megy keresztül. illetve simán lehet már rá programokat telepíteni is.

csak a képek miatt: [link]

(#40) #16820480 válasza #16820480 (#39) üzenetére


#16820480
törölt tag

lekéstem a moderációs időt, mire betöltődött, de itt egy videó a kezelőfelületről: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.