Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nagyon érdekes. Jöhetne konzolra is. Inkább ezt játszanám,mint egy újabb AAA rókabōrt. Hajrá, sok sikert a stúdiónak

Life, Uh, Finds A Way

(#2) oriic válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán jól néz ki. :R Gondolom a PC-s premier után majd várható a konzolos kiadás is, ez ügyben egyelőre nem tudunk részleteket.

Live-Die-Respawn

(#3) pilóta


pilóta
nagyúr

Ez nagyon jónak tűnik. Ha a játékmenet is rendben lesz, akkor jöhet!

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) persil


persil
nagyúr

"there lies... ÓPERENCIA"
Ez csak nekem hangzik kibaszottul furcsán? :D

Egyébként egész jópofának tűnik, így egyelőre. Bár a bards tale-t nem tudom, hogy sikerült belelátni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5) oriic válasza persil (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Egyébként egész jópofának tűnik, így egyelőre. Bár a bards tale-t nem tudom, hogy sikerült belelátni."

A harcrendszere majdnem ugyanaz.

Live-Die-Respawn

(#6) persil válasza oriic (#5) üzenetére


persil
nagyúr

A bards tale nem egy izometrikus hack&slash volt? Vagy, amire én gondolok az már "újabb" és volt előtte ilyen eye of the beholder féle is?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7) oriic válasza persil (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A 85-ben indult sorozatra gondoltam én. A 4. rész idén ősszel jelent meg: [link]

szerk: Ok a harcrendszer majdnem ugyanaz kifejezés az első részhez kicsit túlzás, de az alapok ugyanazok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) persil válasza oriic (#7) üzenetére


persil
nagyúr

Oh én erre gondoltam, konkrétan nem is tudtam másik bards tale játékról. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Magyar nyelv nem támogatott! :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) Kansas válasza persil (#4) üzenetére


Kansas
addikt

Nem csak neked hangzik furán egy 100% magyar kiejtésű szó egy angol mondat közepén... :)
Az más kérdés, hogy erősen Hunglish kiejtéssel megy az első pár mondat, de aztán azért "kiegyenesedik".

A kérdés, hogy mi volt a cél vele? Ha az, hogy az angol anyanyelvűeknek kicsit egzotikusan, mesésen hangozzon, az végül is rendben van, bár én megkérdezném őket is, hogy sikerült-e...

Maga a játék ígéretesnek tűnik, de ezt a grafikai stílust(darabos, egyszerűsített) kezdem már kicsit unni - a Fable sorozatban frankó volt, de azóta az MMO-k, mobiljátékok elkoptatták(de ott van értelme, az erőforrásigényt csökkenteni), számomra már közhelyes, közönséges - nem segíti, inkább gátolja a beleélést. És szinte biztos vagyok benne, hogy nem technikai határok miatt alakult így, hanem valami konkrét hatást akarnak vele elérni, talán a Fable hangulatot esetleg?
A legvégén látható rajzfilmes rész viszont bejövős - ha az egész játék olyan látványvilággal bírna, nekem instant get lenne...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#11) oriic válasza persil (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na én meg pont erről nem hallottam. :D

Live-Die-Respawn

(#12) Kansas válasza oriic (#11) üzenetére


Kansas
addikt

Az általad említett sorozat kilógó része... közben kijött Remastered verzióban

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#13) persil válasza oriic (#11) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig kifejezetten jó volt anno =) A sok vérkomoly h&s között egy igazi baromság, minden bokorban valami kétbites poénnal, én jókat játszottam vele :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

nem túl "PíSzí" ez a játék... a traileres karakterek között se 1 szinesbőrű, se egy lila hajú feminista :C
Ezt a kotaku meg a polygon szét fogja szedni :DD

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#15) Norb79 válasza persil (#4) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem is eye of beholder és lands of lore ugrott be elsőre, bards talekből az első három kimaradt, amit linkeltél azzal is "csak" iosen futottam össze.

(#16) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Juhé! Megjött a Béta kulcs! :C
Ma este sokáig fent leszek... :))

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#17) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

csak nem.. Epic exkluzív lett belőle, azok után hogy a beta a Steamen futott. blöee

[link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#18) oriic válasza wjbhbdux (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jön Windows Store-ba is. ;]

Live-Die-Respawn

(#19) meoindil


meoindil
aktív tag

Epic Store-ban most akciós a játék. MegaSale kuponnal most 2010 forintért beszerezhető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.