Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TTomax


TTomax
nagyúr

Ez prociigényes lesz ugy látom...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2) robert104


robert104
csendes tag

nem is azonos helyeken van nézve a Ps3 és Pc! :DDD Nekem azt mondja,hogy a Ps3 jobb,mint a Pc! Amit persze, nem hiszek! :N

[ Szerkesztve ]

(#3) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Tényleg nincs nagy különbség.
Mondjuk grafikailag nem nagyon érdekel, az első részével sem a grafikája miatt játszottam. :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#4) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hát azért PC-n látványosan szebb , kidolgozottab a grafika , ami megnyugtat, ami viszont nyugtalanÍt az a processzor igénye , remélem az én 2magos (E8400) elég lessz egy erős közepes beálÍtáshoz.

(#5) Silex


Silex
aktív tag

A PC-s grafika nekem valahogy realisztikusabb.

(#6) kokobe válasza Silex (#5) üzenetére


kokobe
senior tag

Persze sokkal faszább a pc-s én még egy x360-ra lennék kiváncsi álltalába szebbek rajta a gamek mint ps3-mon...

<---AMD___ATi--->

(#7) dudika10


dudika10
veterán

Hát ez az a különbség ami játék közben nem igazán szemet szúró.
Engem nem zavarna, ha csak minimum grafikán tudnék vele játszani. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#8) attila9988 válasza CYBERIA (#3) üzenetére


attila9988
őstag

az első részével sem a grafikája miatt játszottam.

Ennek nincs is első része, mivel nem a bohemia programja.. Ha azt a valamit keresed amiért az elsővel leültél játszadozni, akkor az arma2 a te játékod.

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#9) CYBERIA válasza attila9988 (#8) üzenetére


CYBERIA
őstag

Akkor talán nem is ebben a "topic"-ban van a helyem :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.