Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagesz93


sagesz93
addikt

Nagyon jó kis játék lesz :)
(csak vigye a gép)

(#2) Kriccs válasza sagesz93 (#1) üzenetére


Kriccs
tag

EGOval megy, vinni fogja :)

(#3) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Jobbnak tűnik az arma 2nél :U szvsz

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#4) roonin


roonin
tag

Jaj de élethűen leszedte a helikoptert... Biztos szerencséje volt. :U

(#5) torma99 válasza HyP3b0y (#3) üzenetére


torma99
aktív tag

Igen nekem is egyből ez ugrott be. Főleg, mikor a Dogs of War pálya után hirtelen vége lett az Arma2-nek, nah ott meglepődtem, mindezt 8 ezer forintért pfffff.
Ha minden házba be lehet menni akkor agyonüti szegény arma-t , bár azt nem tudom ehhez mennyire lesz könnyű modokat addonokat csinálni.

(#6) torma99 válasza roonin (#4) üzenetére


torma99
aktív tag

Nemtom mennyire van páncélozva a mi-8-as pilótafülkéje, de szerencsés találattal akár kilőhette a pilótát is. (lásd még ofp-ben tankból kikapni a drivert és a személyzet többi tagját akik megpróbálnak beülni a helyére)
Arma2-ben mi-24d-ből szedtek ki egy egyszerű pkm sorozattal, aztán ment is a gép szegény gunnerrel a levesbe.

(#7) MaffiaFia


MaffiaFia
csendes tag

imáádom jöjjön már azon kívül h 2009 autumn vki tud vmi pontosabb időt az érkezésére?

PÜ-re illik válaszolni -.-

(#8) Polllen válasza torma99 (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Korlátozottan páncélozott...sima csapatszállító, az orrán tele üveggel. Egy nagyobb kaliber átviszi.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) Adams007


Adams007
tag

A játék a videók alapján tényleg nagyon jó lesz, már nagyon várom :DD

(#10) Paul119 válasza torma99 (#6) üzenetére


Paul119
addikt

Mi24 es kabinján ha jól tudom több mint 50mmeres páncél van,de ne kövezzetek meg ha mégsem :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) wednesday válasza Paul119 (#10) üzenetére


wednesday
őstag

Nem hiába hívják a Mi-24-et repülő tanknak. :D
A MI-8-at ugyan nem tudom, milyen védelme van, de a MI-24 tervezésénél a Mi-8at vették alapul. De lehet ettől függetlenül az nincs páncélozva.

(#12) nrgia


nrgia
őstag

Tetszik, bár lehetne életszerűbb is egy picikével....értem én is a helikopter lelövését 3km-ről.... :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#13) torma99 válasza Paul119 (#10) üzenetére


torma99
aktív tag

Próbáltam mission editorban csak az üveget kilövetni, hogy tudjak róla screenshotot csinálni,de nem sikerült. Ha leteszel két dshkm-et az utes-i reptér egyik végére, és kétszer, háromszor áthúzol felettük (skilljük alapbeállításon), akkor kilyukad ált, a fejed felett az üveg és meg is halsz. Nem tudom ez mennyire valósághű, de a játékban így van.
A kampányban a Dogs of War pályán Elektrozavodzk bevételekor lőtték ki így 2 mi 24-emet.

(#14) torma99 válasza torma99 (#13) üzenetére


torma99
aktív tag

Mégiscsak sikerült: Szóval Arma II-ben átlyukad a pilótafülke:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15) Paul119 válasza torma99 (#14) üzenetére


Paul119
addikt

Nem igazán hiszem hogy egy ak megtudná sérteni valóságban .. egy 50 caliberes sniper már inkább :K

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16) torma99 válasza Paul119 (#15) üzenetére


torma99
aktív tag

Az AK az én kezemben volt, miután kiszálltam a gépből :D
Dshkm-el lőttek a gépre. VIdeót már nem csinálok, mindenki próbálja ki a játékban.

(#17) Paul119 válasza torma99 (#16) üzenetére


Paul119
addikt

jáááá :DDD az már megcsiklandozza picit a festést

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) LackoMester


LackoMester
addikt

SP rész lesz a játékban?Hát a COP-MP nemtudom,COD-hoz képest furcsa,de szokható...

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.