Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Hmm...Elég fincsi kis járműpark jött itt össze:) Biztos jó lesz, majd meglátjuk. :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#2) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Nekem eddig a helikopterek garfikája fogott meg a legjobban. Nagyon szépek,és realisztikusak. :K .

(#3) adam320


adam320
senior tag

Ez nagyon best :R

(#4) Peat;)


Peat;)
veterán

Érdekes hogy jön konzolra és itt nem a célzásra gondolok (egy 2d-s tologatás vagy egy kar fordítgatás közül tökmindegy melyik a pontosabb, ha realisztikus játékról beszélünk vicc mindkettő) hanem nem nézem ki sem az x360-ból sem a ps3-ból hogy nagy tereket szép grafikával tudjon kipréselni magából. Azért jó pár évesek már ezek a vasak.

(#5) kaik_holi


kaik_holi
tag

Nem rosszak....majd meglátjuk mit mutat... :K :C :C

....mAximum mInimal....

(#6) afterburner_


afterburner_
őstag

jónak tűnik, szerintem az ejszakai fényeffektek itt szebbek mint az arma 2-ben.

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#7) kaik_holi válasza afterburner_ (#6) üzenetére


kaik_holi
tag

Igen szerintem is.... :K

....mAximum mInimal....

(#8) Archer


Archer
őstag

A legtöbbel a BF2-ben már találkozhattunk de attól még nagyon szépen ki vannak dolgozva :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#9) Paul119 válasza Archer (#8) üzenetére


Paul119
addikt

Jaja nekem is ez jutott az eszembe :K

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10) Jojo5


Jojo5
őstag

Várom az alkotást :C

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#11) fgabor33


fgabor33
csendes tag

Áhhh...nagyon jónak ígérkezik :D
Várjuk sok szeretettel ! ! !
Az első rész is nagyon tetszett.

(#12) twollah


twollah
nagyúr

Demo lesz belole?

(#13) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Helló az, hogy a codmaster készíti arra engedne következtetni, hogy DX 10 v. 11 lesz benne de a gépigénynél csak dx 9- et ír? akkro nem lesz tizes?

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#14) feka007


feka007
nagyúr

Battlefield 2 utód :R Csak ne csesszék el azzal, mint az Arma 2-t, hogy nem lehet normálisan célozni a fegyverrel, mert az vmi vicc volt.. Én airsoftozok fél éve, és simán tudok forogni a 4-5 kilós fegyverrel, sőt, célozni is fél mp alatt belehet... Persze azért a CoD is messze áll a realizmustól, de majdhogynem közelebb van. :U

(#15) Eugene Roe válasza feka007 (#14) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Jaja világos, csak a Battlefield 2 utódja lehet... :U

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#16) feka007 válasza Eugene Roe (#15) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem az képzeld. :U Elég hasonló járművekben, fegyverekben, feelingben sztem, és mivel én csak azzal játszottam ami hasonló, így nálam annak a folytatása is lehetne akár.

(#17) clayman válasza Eugene Roe (#15) üzenetére


clayman
aktív tag

A bemutatott járműpark mindenesetre teljes mértékben megtalálható a Battlefield 2-ben (és kiegészítőiben) is. Bár a Sherman tank is megtalálható minden második világháborús játékban nagyjából.

(#18) Nunder válasza pengegyerek (#13) üzenetére


Nunder
őstag

Talán az XP miatt nem tették bele. Legalábbis pár nappal ezelőtt bemutatott játéknál is ez volt a kizáró ok.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#19) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hát én remélem nem lessz ojan nehéz mint az ARMA2. :F

(#20) Archer válasza Nunder (#18) üzenetére


Archer
őstag

Más játékokban is meg tudták oldani, hogy ha Vista (Win7) van akkor megy a DX10, XP-n meg DX9-van csak ha jól tudom (sokkal?)több munka úgy elkészíteni a játékot, hogy a DX több verzióján is menjen. Anno a DX8.1-DX9 váltáskor is sok játék így jött ki (más kérdés, hogy az FX széria meghalt DX9-alatt, kivéve talán az 5800 meg 5900-as kártyákat).

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.