Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Badára is van natív Opera Mini.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) David3 válasza leslieke (#1) üzenetére


David3
őstag

De ott még csak a 6.5.18-as verziónál járnak. : )

Innen pedig le is tölthető.

[ Szerkesztve ]

(#3) Depression


Depression
veterán

Az android verzió mostanában siralmas. Remélem a többi rendszeren natívan futó alkalmazás nem ilyen, mert jelenleg visszasírom a java-s programot.

Tényleg, van rá megoldás, hogy a butatelefonoknak szánt változatot fel legessen rakni?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#4) moleculez


moleculez
veterán

en felraktam Java verziot: ha barmilyen filet letoltesz, meg letoltes elott atnevezheted (hasznos), valamint megjegyzi azt a mappat ahova letoltod a dolgokat, az az alapertelmezett, de ugyanugy megkerdi (ha csinalsz download mappat nem kell kivalasztgatni, szinten hasznos). Ennyi. Tenyleg.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) banhammer válasza Depression (#3) üzenetére


banhammer
veterán

Nem értem, hogy miért mondod siralmasnak.
Egy Acer Iconia A501-es tablettel használom és szerintem az egyik leghasználhatóbb böngésző tableten.
N+1 más böngészőt is kipróbáltam (Dolphin Browser, Chrome, Maxton, UCBrowser, Firefox) és nálam a legjobban az Opera vált be.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) Pálin(t)ka


Pálin(t)ka
tag

Tényleg a jelenlegi, legjobb böngésző.

(#7) zombinyul


zombinyul
addikt

Jöhetne WP-re is,bár tény,a gyári böngészők közül magasan a WP-s vált be a legjobban. :K
Attól független a kis Lumián is kipróbálnám.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#8) Narxis válasza Depression (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem a kettővel ezelőtti verzióval volt gondom, a mostani szerintem jó. Ami zavaró, hogy újra tölti a lapokat ha kikapcsolom a kijelzőt. Meg irigylem Maxhton előtöltési technológiáját, az elég hasznos.

Thanos was right.

(#9) Depression válasza zombinyul (#7) üzenetére


Depression
veterán

WP-re elvileg Nokiának van saját hasonló megoldása, a nevére sajnos nem emlékszem. Nemrég volt itt hír.

Jelenlegi gondjaim: Egyszer gondol egyet, és néhány másodpercenként újra rendereli az oldalt, közben csodás feketeség vibrál a képernyőn.
Betöltés közben teljesen szétesett oldalt jelenít meg néha.
Itt az oldalon, ha a keresőmezőbe írok valamit, újratölti az oldalt, persze üres mezővel.
Néha úgy elkezd akadozni, mintha lefagyott volna.

Mindezt meg is érteném, de a java-s változattal a legvacakabb telefonnal sem volt semmi hasonló gondom.

Mindezt úgy írom, hogy szinte az összes hsz-emet opera mini-n keresztül írtam, és kb. 8 éve használom. Szerintem rossz irányba haladnak ezzel a sok extrával. Minden frissítésnél reménykedem, hogy jobb lesz, de csak extrákat raknak bele, hibákat nem javítanak. Bár mostanra android fronton sikerült már minden msn progit is használhatallanná tenni.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) Peterson_


Peterson_
addikt

Még S60v5-tel használtam.
Jobb is volt mint a gyári böngésző, meg nem is.
Azóta inkább elkerülöm, mert annyival nekem nem nyújt többet, mint a gyári.
A tömörítés max akkor lenne lényeges, amikor hazautazom vidékre, mert ott elég ergya a lefedettség, de ott meg úgysem a netezgetéssel foglalkozom.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#11) h_and


h_and
tag

Szóra sem érdemes böngésző, Maxthon mindenben veri. Ennyi.

(#12) Narxis válasza h_and (#11) üzenetére


Narxis
nagyúr

Naaaa, azért a Maxhton elég messze van attól, hogy verje.

Thanos was right.

(#13) Namelesske válasza h_and (#11) üzenetére


Namelesske
addikt

A fos gagyi kínai felfogású ocsmány felületével amit az operától lopnak évek óta ki csicsázva el adják saját találmányként?

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#14) h_and válasza Namelesske (#13) üzenetére


h_and
tag

Az androidos verzióra gondolok, ég és föld.

(#15) k850 válasza h_and (#14) üzenetére


k850
addikt

Itt azért tisztázni kellene, hogy nem az Opera Mobilról van szó. A Mini legnagyobb erénye a legtakarékosabb adatforgalom használat. A Maxthon ebben nem nagyon tudja megverni, de ő inkább a Mobilnak vetélytársa. Ahol felmerülhet, hogy néhol valóbban többet tud, pl. a téma használat. Egyébként ez a funkció valamikor megvolt az Opera Mininek, sajnos ma már mellőzték.
A legújabb Opera Mobil frissítés óta, nekem a SE Xperia Mini ICS sokkal barátságosabban kezeli a memóriát, mint a Maxthon. Szerintem az oldal tördelés is simában megy a Opera Mobilnak, ellenben a Maxthon.apk 1/4 helyet foglal a memóriakártyáról mint a OM.
Ízlés és szokás kérdése ki mire esküszik, de ez a kijelentés "Szóra sem érdemes böngésző, Maxthon mindenben veri." badarság! :K
Nem szabad elfelejteni, hogy mobilvilág egyik legtöbb platformon elérhető mobil böngészője, ami már sokszor bizonyított!

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#16) Namelesske válasza h_and (#14) üzenetére


Namelesske
addikt

Igen én is androidra gondolok.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.