Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) DRB válasza cigam (#30) üzenetére


DRB
senior tag

A kérdéseim általánosak, vonatkozhat mindkét említett routerre. Amit leírtál abból megértetem a működési elvet, bár maradtak fehér foltok, de nem magával a működési elvével kapcsolatban. Mindegy, még egy kérdésem lenne ezek után, egy amolyan Ultimate Question. :DDD Szóval azt mond meg nekem, ha rászánom magam és felteszem mondjuk a dd-wrt-t, aztán később, bármi oka is legyen, vissza szeretném tenni az eredeti gyárit fw-t, akkor azt kell előbb feltenni, ami a dd-wrt oldalán „Back to stock” megjelöléssel van fenn, ez után mehet az eredeti TP-Link fw(nyilván így kéne, de azért jobb ha megkérdezek valaki hozzáértőt is :B ), semmi hókuszpókusz, semmi egyéb macera? Egyébként megnéztem, a 842-re és a 1043-ra is ugyan azokat lehet letölteni, mármint úgy értem, hogy mindkettőhöz van „Webflash image for first installation” illetve a már említett „Back to stock”, így tulképp a kérdésem vonatkozhatna akár az írásodban szereplő 842ND-re is. ;)

Ja, és köszi a segítséget, természetesen a többieknek is! :R

(#31) vinibali: Azt (már)vágom, én a visszaállítással vagyok hadilábon. Jó jó, mondtad, hogy nem fogom akarni visszatenni a gyárit, de ha mégis, akkor sem akarok varázsolni, szóval fő az egyszerűség. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.