Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Kár, h a törvény elítélne, ha kitaposnám a belét annak, aki képes hamis HD sentinel képet készítve átvágni másokat. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) opel8v válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


opel8v
tag

Én is ez kb olyan mint a kocsiban a km ora visszatekerése. Azért irtam mert egyre több ilyen hdd csalásra panaszkodnak a tagok. Hátha segit.

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#3) DeFranco válasza opel8v (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi az infót! Szép poszt. Ha Kalandor lennék, kiemelném...

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Jo kis cikk! A kepeket toltsd fel mashova, mert ott hamar el fog veszni. [link]

(#5) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Sajnos ennél egyszerűbben is lehet manipulálni a képeket és nagy tudás sem kell hozzá. :( Persze azért jó, hogy felhívtad erre is a figyelmet, hasznos, köszönjük!

(#6) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Hasznos irás köszi szépen :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#7) wutuka


wutuka
aktív tag

Nagyon hasznos figyelemfelhívó jelzés. Sajnos ez a módszer további bizonyítéka annak,hogy manapság sajnos már senki sincs biztonságban a csalóktól.Nincs más út,mint hatékonyabbá tenni már a regelésekkor a visszaellenőrzési lehetőségeket,és ezzel elriasztani a potenciálisan csalási szándékkal regelőket.
Kíváncsi leszek,hogy az új rendszer,amit az apróhirdetéseknél vezetnek be most,vajon megfelel-e mindezeknek! :F

Lionel Messi : The Best !

(#8) ch003067


ch003067
addikt

Nahh, háth ezt se tudtam :U

Köszi, az írást, figyelni fogom.

(#9) I


I
tag

Szerintem HDD-t csak újonnant, boltból, garanciásat szabad venni! Használtat soha, ki tudja, leejtették, stb...

[ Szerkesztve ]

Have a nice day!

(#10) GrandeP válasza I (#9) üzenetére


GrandeP
őstag

Szerintem, csak szűz csajt szabad dugni!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#11) Hikvision válasza GrandeP (#10) üzenetére


Hikvision
senior tag

:DDD

20 éve a PH-n.

(#12) menalcas válasza I (#9) üzenetére


menalcas
őstag

Nem értek egyet, vettem is már meg adtam is el nem egy winyót és sose volt gond.
Persze csak megbízható emberrel szabad üzletelni és nem csak winyóra értem hanem mindenre !

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13) Thunderzolee válasza I (#9) üzenetére

Ennyi erővel processzoron kívül semmit se ajánlott megvenni, mert ki tudja mit csináltak vele előtte. Sőt, a procit meg szénné húzhatták, így azt se ajánlott megvenni.

Értem a gondolatmenetedet, de szerencsére azért nem mindenki csaló. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Alapból gyanús, ha egy vinyónak 14 nap futásidővel csak 80% az állapota és mindössze 300 nap a hátralevő ideje (a 370 illetve 240 napos 100/100 vinyóimnak 1000 nap feletti a hátralevő). Aki csak a százalékot nézi, azt mondjuk át lehet verni egy ilyen képpel.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#15) menalcas válasza Thunderzolee (#13) üzenetére


menalcas
őstag

Így van :K

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#16) opel8v válasza DeltaPower (#14) üzenetére


opel8v
tag

Hidd el kicsit játszik még az ember vele tökéletesre lehet húzni de nem adok további tanácsokat.

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#17) wutuka válasza GrandeP (#10) üzenetére


wutuka
aktív tag

Hát ez óriási! :DD Ott a pont a szellemes hozzászólásért! :C

Lionel Messi : The Best !

(#18) Thunderzolee válasza opel8v (#16) üzenetére

Ez esetben az első dolgom lenne jelenteni az esetet a fekete pontos topicban, ill. ha nem hajlandó az elkövető kárpótolni, feljelentést tenni.
De lehet egyszerűbb 2-3 ladányi ilyen esetekre fenntartott havert ráküldeni. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) I válasza menalcas (#12) üzenetére


I
tag

Ha fontos dokumentumokat tárolsz merevlemezen, évekre visszamenőlegesen képeket, videókat a családról, nyaralásokról, ezt nem bíznám ismeretlen előéletű merevlemezre. Más hardver ha tönkremegy, pótolható, de a családi képek az nem...

Have a nice day!

(#20) menalcas válasza I (#19) üzenetére


menalcas
őstag

Pont azért érdemes az ilyen dokumentumokról biztonsági másolatot készíteni mert egy új winyóval is megeshet hogy elszáll ...
(Tudok rá példát)

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#21) szumoo@gmail


szumoo@gmail
tag

Szép és jó és hasznos info, de ez akkor is csak egy jpeg kép.
Teljesen felesleges HDDSentinelt tekergetni, nyalogatni, amíg a kép manipulálása csak 1perc.
http://kepfeltoltes.hu/120104/8222485463_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ez nyilván nem fog még egybiliárd napig menni, és a HD502HJ nem egy 465,8GB-os SSD drive.

(#22) ch003067 válasza GrandeP (#10) üzenetére


ch003067
addikt

:DDDEz jó :D

I az én újonnan vet vinyóm is elszállt egy év után, szvsz azokban se lehet megbízni....

[ Szerkesztve ]

(#23) huntermati válasza szumoo@gmail (#21) üzenetére


huntermati
tag

Ez már döfi :D

(#24) opel8v


opel8v
tag

lemez 0
D: [DATA] :D :C

[ Szerkesztve ]

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#25) I válasza ch003067 (#22) üzenetére


I
tag

Ezért kell legalább 2 biztonsági másolat mindenből! :R

Have a nice day!

(#26) proci985 válasza Thunderzolee (#13) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

pontosan, processzort is szét lehet feszelni addig a pontig, ahol komolyan degradálódik és alapórajelet is csak feszemeléssel, baromi melegen viszi.

pl anno apróban egy idő után csak nagyon degradálódott q9450esek voltak.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27) Lycanon


Lycanon
csendes tag

Jó kép, és topic.
Sajnos nekem is vannak rossz tapasztalataim HDD-kel kapcsolatban.
Még régen a 40gb-os Quantum-om ami menet közben kiégett egy chip rajta.
Sok video és fotó (emlékek) elszálltak.
Máig utálom hasonló hiba miatt (értsd "ok nélküli elromlás") a Samsung HHD-ket.
Ott elektronika és fej hiba ami eddig nálam jellemző volt.
(legutolsó buktám kb. 2-3 hónapja egy 160gb-s Samsung IDE HDD volt...fej hiba...)
:O

Welcome to Paradise... and to death...NFS:W->LYCANON

(#28) opel8v válasza Lycanon (#27) üzenetére


opel8v
tag

qunatumnál eléggé szabadon lehet elektronikát cserélni. Van egy LCT felirat itána egy szám ez stimmeljen és mehet a panel csere fizikai méret mindegy. Az a chip régen sok bosszuságot és meglepetést okozott sok embernek.

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#29) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Jó topic
Én azt írtam be a keresőbe "HD Sentinel manipulálása" és a cikkedet adta ki ...

És nem véletlenül kerestem rá így ... sajnos kifogtam egy olyan HDD-t ami 99%-s kondícióról biztosított a kép alapján (HD sentinel) a nálam elvégzett tesztek meg ezt tanúsítja ...

Egyre leleményesebbek az emberek ... ;]

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#30) zolee5016 válasza Tibor_560sec (#29) üzenetére


zolee5016
őstag

Üdv Sajnos én is igy jártam egy 750-es vinyóval! Annyi különbséggel hogy a koma a Realocated sectort tolta el és igy 100%-os lett a vinyó ami valójában csak 80-as volt.Ha veszek vinyót használtan (márpedig kell még) én a hdd regeneratort is letolom rajta boot,és rendszer alól is ,a Senti mellett.Úgy azért már képben van az emberfia.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31) Tibor_560sec válasza zolee5016 (#30) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

Meg kell gondolni 10szer , hogy mitkitol veszek ... :W

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#32) Birdiee


Birdiee
csendes tag

Megint tanultam valamit! Köszönjük!! :R :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=birdiee

(#33) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Csak kíváncsiságból: ez létezik? Számításaim szerint 10 mp bekapcs, aztán 10 ki, 3 óráig?!? :U

[link]

[ Szerkesztve ]

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#34) chriss81


chriss81
tag

Sziasztok!

Egy kis segitséget kérnék töletek:
Kaptam tegnap egy WD 1 tb -os HDD-t.
A sentinel szerint:0napot és 0percet ment.:100/93%-os.
és 1100 szor inditották ujra.
Itt mi lehet????
:W

(#35) razorka777


razorka777
veterán

Ezután én is jobban figyelek.Hál isten eddig megbízható emberektől vettem HDD-t.
De ha valaki tökéletesen hamisít sentinel képet azzal mit lehet tenni? :F

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#36) Chamea2


Chamea2
tag

De a becsült hátralévő idő az nem változott. :C :DDD :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.