Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Thunderzolee válasza Napfénysüti (#47) üzenetére

Ahhhmm, az a weblap...
Sz'al egyik myvipes barátnőmnek az van kint a "magamról" pontnál, mint bemutatkozás. Hát igen, kicsit ilyen elvont a csaj. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#52) r-chee


r-chee
őstag

Grat, jól sikerült írás. A mondanivalód sztem tökéletesen átjön rajra :) .
Sajnos a gyorshajtás, menőzés a divat manapság az utakon. Meggondolatlan emberek, sutyó fiatalok apuci koscijával, öv nélkül, ész nélkül száguldoznak. A legnagyobb veszélyt nem önmagukra, hanem az ártatlan autós társaikra nézve jelentik. Megelőznék a repülőgépet is, csak hogy ők mehessenek elöl.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#53) Hasek válasza r-chee (#52) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Minden korosztályban vannak lökött emberek sajnos. Én is még csak 20 leszek hamarosan, mégis így látom a dolgokat, holott a velem egy korosztályban lévőket, és ezzel engem is, szidnak mint a bokrot, hogy "idióta fiatal". Természetesen tökéletesen megértem a hőbörgőket, mert a fiatalabbak inkább hajlamosak a ökörködésre, mint az idősebbek(ez nem azt jelenti, hogy ott nincsenek buták), de ha valaki most ide jönne hozzám, hogy felemelték a jogsim korhatárát, és azt ami most van el akarja venni, akkor lehet hogy zokon venném.(nem azért dolgoztam meg érte, és nem azért fizettünk ki érte 100000-et, hogy majd más hülyesége miatt elvegyék) Mindig, és mindig is azoknak a legrosszabb a szigorítás(bárminemű), azokon csattan az ostor, akik normálisak az életben. Aki idióta, azt úgy sem fogja érdekelni hogy nincs papírja, hiszen a kocsi nem azzal működik(legtöbb esetben, de persze itt is, mint mindenhol máshol, vannak kivételek). :(

Valamint jól mondod, és sajnos legtöbb esetben olyan is belekeveredik más játékaiban, akik ártatlanok... Ez viszont mocskos egy dolog.

Köszönöm, hogy hozzászóltál, és örülök neki, hogy tetszik. :)

Üdv. H

(#54) naot


naot
tag

Ez jó!

Elgondolkodtató, és (számomra*) néhol vicces is.

* Az érzelmes háttérzenét csak később hallgattam meg.

(#55) naot válasza DarkByte (#5) üzenetére


naot
tag

Durva videók. Az arcképgyáros cucc nem megy.

(#56) Larry303 válasza Hasek (#50) üzenetére


Larry303
addikt

én sem bírom az ilyent nézni, de nem bánom, hogy vetettm pár pillantást az ilyen képekre...fizikaórán a képletekből nem ez jön át...pedig elméletben ott is megtanultad...csak ugye...szal sokkterápiaként én mindenkivel alkalmaznám aki autoba ül...amikor csinálja a jogsit az ember igenis nézze meg, hogy mi az amire számíthat, ha hibázik...főleg az ilyen 16évesekkel nézetném végig...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#57) Hasek válasza Larry303 (#56) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Talán célravezető módszer lenne, de akkor is lennének sajnos kivételek, akik szuperhősnek nézik magukat. :(

naot: Nem tudom pontosan, hogy mit találtál viccesnek, de mindenesetre örülök, hogy valamilyen formában elnyerte a tetszésedet. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#58) naot válasza Hasek (#57) üzenetére


naot
tag

Pár pillanat eltelik, mire Dávid rájön, hogy ez az ember látja őt – Te ki vagy? – kérdezi halkan.

- Hmm lássuk csak. – ül fel az ismeretlen alak – Én vagyok az emberiség legszörnyűbb félelmeinek alapja.

- Mi?

- Ehh… - tekint maga elé – A halál, a végzet… Érted már?

Ez nekem groteszkül hatott. 'Ehh bazze, én vagyok a halál te barom. :D' Valami ilyesmit hallottam ki belőle.

(#59) Egorov


Egorov
aktív tag

"Izzik a hőségben a fekete aszfalt, amely befedi azt a kis földdarabot, melynek neve: út. Veszélyes egy hely. Kinek figyelme éppen szunnyad, az egy szempillantás alatt bevégzi, legyen az állat, vagy ember."

Most elgondolkoztam azon, hogy kell-e nekem jogosítvány :F

Gartulálok! nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#60) Hasek válasza naot (#58) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Igaz. Ezt akartam nagyjából kifejezni azzal a sorral, de inkább a halál unottságára/érdektelenségére akartam utalni, bár ez inkább egyéntől függ hogy ki mit lát meg benne. :)

Egorov: Van a jogsinak negatív és pozitív oldala is. Véletlenek mindig vannak, de többnyire ha te ésszel vezetsz, akkor nincs gond. Más kérdés hogy mi van akkor, amikor valaki hülyesége miatt ilyesmibe sodródsz bele, de ennek a veszélye már akkor is fenn áll, amikor gyalogosan kiteszed a lábad a lakásból.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#61) MBazsee válasza Hasek (#6) üzenetére


MBazsee
tag

Az írás nagyon jó! Gratulálok hozzá, és ezt az írást elolvasva, és a videókat megnézve én is megfogadtam, hogy óvatosabb leszek, de sajnos van az az eset, amikor én vigyázok magamra és a többiekre, de más nem vigyáz rám. Mint egy másik postban a kamion...

Előfordul velem, hogy néha le kell vezetnem 200 km-t egy nap, hát az alatt a kis idő alatt én is tudnék aranyos dolgokat gyüjtögetni...

Ja és a hatásosságról annyit, hogy:
"Akármennyire sem vagy ember, ha egy síró kölyök a ruhádat ráncigálja, és könyörög, hogy ne csináljam, és az anyukáját akarja… öregem… az kemény. Erre te, aki idióta módon felcsavartad magadat egy fára? Te kéred, hogy sajnáljalak? Miket gondolsz?'

Ennél hatásosabb már nem is lehetttél volna írásban.
Még egyszer gratulálok!

(#62) Bigya


Bigya
őstag

Jó írás! Elgondolkodtatja az olvasót!

Én 2004-ben lesodródtam egy vidéki kis útról. Máig nem tudni, hogy mi történt, fényes nappal, kipihenten vezettem.
Velem volt két lány is, szerencsére én jártam a legrosszabbul.

Agyvérzés, 4 napig tartó 7 erősségű kóma, egy hét intenzív egy hónap osztály...

Azóta nem nagyon van periférikus látásom, pontosabban a széleken kettős látásom van. Akkor is, ha csak simán oldalra döntöm a fejem. Egyenesen jól látok, kb. mint a lovak.
A beszédem is nehezebben érthető mint régen... De látok és az utolsó egy hétben már fel tudtam kelni, hogy kimenjek a mosdóba. Egy hónappal azután, hogy kijöttem szinte már folyékonyan beszéltem.

A fórum elején belinkelt kis filmecskét megnézve, kicsit mélyebben ülök a székemben.
A mai napig kering a történet a fejemben. Idén kétszer végigmentem az ominózus útszakaszon, "érdekes volt".

Vigyázzatok és kössétek magatokat! Tényleg életet ment!

A mellettem ülő be volt kötve, neki bordája repedt. a hátul ülő nem volt bekötve, neki nyaki csigolyája repedt. Az autó pedig... bele sem merek gondolni mi történik, ha nem egy nemes német autóban ülünk.

Azóta is vezetek, rengeteget. 3,5t autóval járok leggyakrabban, de különböző személyautókkal is sűrűn. Egy seggel kimegyek Biograd-ba (Horvát o.) másnap rendezvény bontás után haza.

[ Szerkesztve ]

(#63) naot válasza Bigya (#62) üzenetére


naot
tag

És még szerencsés voltál... Az agyvérzéskor nagyon nagy a szórás, apróbb nehézségektől kezdve a lebénulás is simán benne van a pakliban. Egyébként ilyen látással még engednek vezetni? Érdekes.

(#64) Bigya válasza naot (#63) üzenetére


Bigya
őstag

A jogsiba nem ütötték be, illetve nem vették el...
Látás vizsgálatokon is átmegyek, hiszen amerre az orrom "áll" arra hibátlanul látok!

Olvasni mondjuk úgy tudok, ha az arcom elé, fókuszba teszem az olvasmányt.
Ha pedig asztalról olvasok, vagy az ölemből, akkor oldalról úgy nézek ki mint akinek bealudt, és leesett a feje...

(#65) pentium4 válasza Bigya (#64) üzenetére


pentium4
senior tag

hát én igy nem biztos hogy engednélek vezetni, mivel igy jóval nagyobb a holterek mérete!
de tetudod!

P4

(#66) Bigya válasza pentium4 (#65) üzenetére


Bigya
őstag

Miért? Tükörbe is úgy nézel, hogy odafordítod a fejed... Nem a szemed sarkából kacsintasz ki!

Hidd el, hogy egyáltalán nem zavar!

(#67) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Örülök, h van már ilyen írásod is.

És üzenek minden szépet annak a nyomorult jóembernek, aki fényes nappal kb. 100al hajtott végig egy utcában, AZ ITTENI OVI UTCÁJÁBAN, ovi időben! :W

[ Szerkesztve ]

(#68) dangerzone


dangerzone
addikt

Jó írás! Teszik. Szépen megfogalmaztad. Átjött a mondanivaló.
Szerencsére velem még nem történt autós baleset, de egy kedves lány ismerősömmel igen. Éppen hazafele tartottak a barátjával, és egy részeg beléjük hajtott a kanyarban. Szerencsére be voltak kötve, így könnyebben megúszták, bár a lány így is 1 hetet kórházban töltött, azóta is fél kocsiba ülni. A részeg csávó persze össze-vissza mentegetőzött.....Sok felelőtlen ember van, ez tény. Csak az a baj, hogy sosem a hibás jár rosszabbul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.