Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Hasek válasza ollie (#43) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Szerencsére még nem éltem meg ilyen súlyos balesetet személyesen, és tanúja sem voltam. Kisebb ütközésnél benn ültem egy autóban, mikor az nekitolatott egy oszlopnak, de az nem volt vészes, személyi sérülésnek a közelében sem voltunk. Viszont én is vezetek autót, és nagyjából látom, hogy milyen következményekkel járhat, ha valaki játszótérnek nézi az utakat.

A fáradtság nagy veszély, főként ha még magánnyal is párosul. Nem rég mentem fel Egerbe teljesen egyedül, és azt a másfél/két órát végig szenvedtem. Sokkal könnyebben elmélázik az ember, még ha a kedvenc nótáit is adja a rádió. Ilyen esetben ajánlott időnként félreállni, pihenni egy kicsit.

Thunderzolee: Nem maradtál le semmiről. Köszönöm ;)

04ahgy: Nem semmi... Nem sok mindent tudok hozzáfűzni, az írásom pont egy hasonló esetről szól, abban fellelhető a véleményem. :(

tiv83us: Hát nem igazán vagyok egy horror regény író, meg nem is igazán az volt a szándékom, hogy gyomrokat forgassak. Inkább a lelki szenvedésre akartam fókuszálni. Mindenesetre köszönöm a tanácsodat, lehet hogy egy későbbi írásom során alkalmazom, ha úgy adódik. ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.