Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Hazudtam a kérdőívben. :(
Az okostelómat online vettem/veszem, de a nyomógombosomat boltban vettem/veszem. :D

:DDD

Samsung Galaxy A54

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

A 14 napos elállás olyan biztosíték, ami számomra minden elektronikai eszköz beszerzését online felületre terelte.
A ruha és élelmiszer az egyedüli, amit csak személyesen. Utóbbi esetén változhat.

(#3) fornettisuti


fornettisuti
veterán

a személyes vásárlást preferáló britek britek

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) totopad


totopad
senior tag

Az elmúlt 2 évben teljesen áttértem az online vásárlásra, elektroinikai eszközt, csak online vettem -telefont, laptopot, tv okositót, fogkefét, hátvakarót, űrállomást-, de a karantén alatt már kaját is rendeltünk áruházból. Sosem volt vele gond.

(#5) vicze


vicze
félisten

Hát ez egy csöppet bonyolultabb azért. Pl. akarok/tudok-e várni vs. azonnal kell valami.
Boltban azonnal meg tudom venni online vásárlás esetében meg esetleg napokat kell várni otthon kell legyek (jó ez most adott többnyire...), a posta rendszerében(UK) és Google mapson még nem létező címre el kell találjon a futár ;], meg egyebek.
Nyilván ott van az is, hogy a fizikai boltban korlátozottabb a kínálat, így online veszed meg.
Nagyon gyakran online rendelem személyes átvétellel.
Szóval nem olyan egyszerű ez.

(#6) rajd


rajd
tag

Nem tolom túl az okoskodást, de azon termékcsoportok vásárlásánál melyek nem igényelnek különösebb háttértudást, vagy az eladóhoz képest nagyobb ismeretekkel rendelkezem a megvásárolandó termékről, inkább megrendelem neten. Így több időm marad elemnni fagyizni >;)

(#7) Ezekiell válasza Kasya (#2) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ja, egyetértek. De ahol van ingyen visszaküldés, onnan még ruhát is rendelek gondolkodás nélkül.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8) vicze válasza rajd (#6) üzenetére


vicze
félisten

Kivéve ha otthon kell maradj és várd a futárt. ;]

(#9) rajd válasza vicze (#8) üzenetére


rajd
tag

Ott a pont. Bár pont jó helyen lakom mert két utcányira van minden, PostaPont, PicPack, meg még egy AlzaBox is. És akkor csomagfelvétel + fagyi!! :D

(#10) joey04


joey04
titán

amikor csak lehet, online. sok éve.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) fornettisuti válasza joey04 (#10) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) Schuler888 válasza vicze (#8) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ne is mondd. Betiltanam a royal sprint meg hasonlo futarokat, akik barmifele elozetes email,sms, intervallum-megjeloles nelkul egyszercsak hivnak, hogy "ha itt vagyok a haz elott".. :(( ha nem GLS vagy MPL a valaszthato en mar nem is nyomok a kiszallitasra..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) Somatom válasza vicze (#8) üzenetére


Somatom
veterán

Na, ez az! Majd felhívom a főnökömet, hogy sajnos, nem tudok elindulni németbe melózni, mert még nem jött meg a futár a legújabb kütyümmel. Sztem utána ráérnék várni a futárt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.