Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) shifty! válasza danielrevesz (#8) üzenetére


shifty!
senior tag

Azért a OnePlus idei (tavalyi átcimkézve lol) csúcsszéria elég jó lett, bár sok előrelépés nem vol bennük, de maga a készülék az előrelépéstől függetlenül nagyon jó. És nem most kezdett el feljebb kúszni az ára sem a OP-nak, a csúcsmodelljeik bőven pariban vannak a többi androidos gyártóval.

Ez a tesztpéldány meg nem egy csúcsmodell, úgyhogy ez az állításod teljesen helytelen, ez egy középkategóriába szánt modell, aminél, ahogy a verdiktben is van, vannak jóval jobb opciók.

Szerintem nem szállt el sehova a OnePlus, inkább az irány, hogy követik a mainstream gyártási modellt, az nem oké.

Ha azzal a szemmel nézed a márkát, hogy korábban egy-két-három modelljük volt egy évben, amik tényleg tettek hozzá a korábbi modellek tudásához, design-jához, akkor egyet értek, nekem sem tetszik, hogy egy tényleg egész egyedi készülékeket gyártó cég most úgy látszik, rááll ezekre a tucatfonokra.

Ha meg úgy nézem, hogy esélyesen beálltak az eladási számaik a OP8 szériával, akkor meg valahol sajnos érthető, hogy bővíteniük kellett lefele, mert a csúcsszéria nem volt most akkora hozzáadott érték, amivel nagyon el lehetett volna adni - a OP8 újracimkézett OP7Pro az OP8Pro meg iszonyat drága, csúcsmodell szinten is.

Nem tudom, hogy a Nord / N10 / N100 családban mennyire van még benne a keze (Pete Lau )Carl Peinek, ha nincs akkor tökéletesen megértem, miért szállt ki.

[ Szerkesztve ]

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.